12 yaşındaki kız intihar etti.

Bu konuyu okuyanlar

Tolga6bd6

Doçent
Reaksiyon puanı
298
İşte bu yüzden ölüm,öldürme ve benzeri tip şeyleri içeren diziler yayınlanmamalı yayınlansa bile çocukların uyanık olmayacağı bir zamanda yayınlanmalı.
Bencede ama rtük neden engellemiyor bunları? okadar silahlı öldürmeli felan dizi var bi öpüşme sahnesi var diye diziyi iptal ettiriyor

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
İşte bu yüzden ölüm,öldürme ve benzeri tip şeyleri içeren diziler yayınlanmamalı yayınlansa bile çocukların uyanık olmayacağı bir zamanda yayınlanmalı.
RTÜK left the game.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bencede ama rtük neden engellemiyor bunları? okadar silahlı öldürmeli felan dizi var bi öpüşme sahnesi var diye diziyi iptal ettiriyor
RTÜK left the game.

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Korku filmleri, intihar, şiddet içeren tonla film var. Sen gece yayınlasan bile öğlen filmi izlerler. Not stonks :(

muharrem4201

Profesör
Reaksiyon puanı
952
Babada suçlu ben ingilizceden 40 aldım hiçbirşey demedi bende ingilizcenin acısını matrmatikten çıkartdım 100 aldım babamda çok sevindi

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,608
Ailede bence sıkıntı ben yüksek alsam annem sadece tebrik eder düşük alsam kızmaz üzülür sadece benim geleceğim için üzülür ve derslerime özen göstermemi söyler sadece bu

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
Diyorum ki; sen dizileri yasaklasan bile film var film, internette de tonla film var, bunları yasaklamak da saçma olur zaten :)
Arkadaş internette ne istiyorsan izle. İstersen peppe (hakaret anlamınds değil) istersen p*rno izle karışamayız. Ama herkesin erişebildiği televizyon kanallarına bu kadar sıkıntılı seyler koyma. En son 8 dekiler ortaya çukur işareti çizmiş etrafında taparcasına dönüp cukur evimiz idris babamız diyolardı.

404 Error

Müdavim
Reaksiyon puanı
12,506
Bende bi ara düşünmüştüm ama sonra hayatın sana çıkardığı ilk zorlukta pes etmek olmaz diyip vazgeçtim
En iyisini yapmışın. İntihar gibi şeyler asla iyi değildir. Ne kadar hayatta zorluk olursa olsun sen hep iyi olmaya çalış ve de sabret bir gün iyi yerlere de gelirsin.

Su tankı

Doçent
Reaksiyon puanı
641
En iyisini yapmışın. İntihar gibi şeyler asla iyi değildir. Ne kadar hayatta zorluk olursa olsun sen hep iyi olmaya çalış ve de sabret bir gün iyi yerlere de gelirsin.
Teşekkür ederim zaten sonuna kadar gideceğim intihar kötü bir şey geride aileni sevdiklerini bırakıyorsun

Teşekkür ederim zaten sonuna kadar gideceğim intihar kötü bir şey geride aileni sevdiklerini bırakıyorsun

ARCANDY

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,748

Keşke intihar edenler yerine bu duruma getirenler ceza alsaydı ?

SOLTER

Doçent
Reaksiyon puanı
560
Açıkçası baya üzücü çocuk bu dünyada yaşamak istememesi.intihar dinen yanlış olması ve ahirete cehenemde olabilecek olması çok üzücü ve aileyi bence sadece intihar ederek kendini anlatabilmesi... ama her şeyin başında ailenin ekonomik olarak düşünmesi doktor olsun Doktor doktor diye kafalarına kazıması Hindistan'a benzemeye başlıyoruz intihar olayları vs.