12 yaşındaki kız intihar etti.

Bu konuyu okuyanlar

ARCANDY

Profesör
Reaksiyon puanı
2,748
12 yaşına girmiş olan küçük kız doğalgaza asma ip bağlayıp intihar ettiği öğrenildi. Babasına sorulduğu zaman ise küçük kızın intihar etmeden deneme sınavı olup düşük puan getirdiği, ve babasının ona kızdığı için intihar ettiği öğrenildi.
Eğitim sisteminde son nokta :(

epsilon06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,077
Allah rahmet eylesin.Üzücü gerçekten.Çünkü olay sadece sınava kızmak değildir.Sevgiden mahrumsanız bir kelime son damla olabiliyor.Bu kardeşim için çok erken olmuş.İnşallah yaptıklarının bilincinde olmayan bir yaştadır.Rabbim mekanını cennet eylesin.Aile olabilmek lazım.Gerçek aileler...

ARCANDY

Profesör
Reaksiyon puanı
2,748
Allah rahmet eylesin.Üzücü gerçekten.Çünkü olay sadece sınava kızmak değildir.Sevgiden mahrumsanız bir kelime son damla olabiliyor.Bu kardeşim için çok erken olmuş.İnşallah yaptıklarının bilincinde olmayan bir yaştadır.Rabbim mekanını cennet eylesin.Aile olabilmek lazım.Gerçek aileler...
Not uğruna değmez

Tolga6bd6

Doçent
Reaksiyon puanı
298
12 yaşına girmiş olan küçük kız doğalgaza asma ip bağlayıp intihar ettiği öğrenildi. Babasına sorulduğu zaman ise küçük kızın intihar etmeden deneme sınavı olup düşük puan getirdiği, ve babasının ona kızdığı için intihar ettiği öğrenildi.
not uğruna :(

Tolga6bd6

Doçent
Reaksiyon puanı
298
2020 lgs bittikten sonra önüme lgs 1. Videosu çıktı kız büyüyüp amerikada okumak istiyorum dedi
bizim insanımız çok katı, yani görüyoruz profesör olup dünyada tanınan bilim adamlarının çoğu yabancı okullarda okumuş.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,506
Bir düşük puan aldın diye intihar etmek nedir? ? Hayat devam ediyor. Düşük puan alınca, intihar edilmez ki. Onun yerine ben düşük almışım ama sonraki sınavlarda düzelteceğim falan der insan. İntihar etmez ki. ?

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
Allah rahmet eylesin.??ailesine Rabbim sabır versin.??

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Not için intihar edilmesi üzücü bir durum. :(