11 yaşındaki kız çocuğu erkek oldu!

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
21304627.jpg

Kanadalı 11 yaşındaki Wren Kauffman, bu sene okula, geçen seneden farklı gidecek: Bir kız değil, erkek çocuğu olarak. Kendisini doğduğundan beri erkek gibi hisseden Wren, uzun çabaların sonunda önce ailesini sonra arkadaşlarını son olarak okul yönetiminin yaşamak istediği cinsiyeti konusunda ikna etmeyi başardı.

spacer.gif

Okul yönetimi Wren’in arkadaşları ve öğretmenlerinden baskı görmemesi için gerekli bilgilendirmeyi yaptı. Gelecek hafta okullar açıldığında asıl adı Wrenna olan Wren, erkek tuvaletine gidecek ve erkeklerin soyunma odasını kullanacak. Ergenliğin eşiğindeki Wren, adet görmemesi için hormon tedavisine gidiyor.

Hürriyet

eSa

Dekan
Reaksiyon puanı
352
11 yaşındaki bir çocuk bu tip kararları sağlıklı bir şekilde veremez. El kadar çocuğun ağzına bakıp ta geleceğinin biçimlendirilmesi çok yanlış.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Gün geçmiyor ki çocukların huyu suyu değişmesin.

Milton Sirotta

Profesör
Reaksiyon puanı
4
11 yaşındaki bir çocuk bu tip kararları sağlıklı bir şekilde veremez. El kadar çocuğun ağzına bakıp ta geleceğinin biçimlendirilmesi çok yanlış.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Gün geçmiyor ki çocukların huyu suyu değişmesin.
+99

benergews

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Yaşı çok küçük bu ameliyatı 18 yaşında olmalıydı.

Wolker

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Hakikaten çok acele edilmemiş mi ?

rtgrlndr

Profesör
Reaksiyon puanı
4
bir kaç yıl sonra da kız olmak ister bu...

OnurFK

Profesör
Reaksiyon puanı
4
buna izin veren ailenin .. diyorum baska bisi demiyorum

ashabulyemin

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Konu fetavayı hindiyyede ve nur'ul izahta ciltler dolusu geçiyor konunun islami boyutu ancak organların birlikte yaratılması halinde geçerli ki o zamanda hacetini önce hangi organıyla yaptığına bakılıp ona göre hüküm veriyor.
Çocuğun durumuna bakacak olursak eğer katolikse sıkıntı bundan kaynaklanabilir.çocukların kilise korosuna gönderilmeleri elzemdir ancak bu koro çocuğun cinsel yaşamını olumsuz etkileyebilir yeni papanın ben parasını ödemem haltı işleyen ödesin fetvasıda bu konuyla ilgilidir.
Tabi batı özlemi içinde olanlar keşke onlar gibi olsaydık diyenlerin bu konu hakkında özgürlük kıvamında bir yorum yapmalarını bekliyorum

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
Adamın bir tanesi diyordu ki ıste eşcinsellere falan karışamayiz falan onlarda özgür olsun falan filan dedimki çocuğunuz var var dedi erkek çocuğu alınma ama çocuğun ergenlik çağına geldiği vakit gelir senin yanına baba ben kızlara değil erkeklere ilgi duyuyorum hatta cinsiyet değiştirmeyi düşünüyorum bana destek oluşmusun derse ne yaparsın özgürlük falan diyorsun da elaleme özgürlük ya kendi çocuğuna ne düşünürsun dedim sustu belliki hiç düşünmemişti yada aklının ucundan bile geçmemişti öyle bir şey sustu cevap veremedi .

_X_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,544
Agir Depresyon, Ve Tanimlanamayan Psikolojik Travma 11 Yas'a Dusmus ...
Ayrica Esa'ya Katilmamak Elde Degil.
Daha Once 8 Yasinda Hindistanda Bir Cocuk
Ilk Ameliyatini Yapmisti Yuksek IQ Degerine Ragmen Uzmanlar Cocukluk Evresini Yasamasi Ergenlik vs Diye Ulkesinden Ailesinden ve Arkadaslarindan Koparmamisti. Soz Konusu Bu Cocuk Olunca Yetiskinler ve O Herzaman Haber Olsun Diye Arastirma Yapan Bilimadamciklari Nerde ??

ikspi

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Hormonlara bakınca belli oluyordur herhalde, ispat gerekli mi?

fk555897

Asistan
Reaksiyon puanı
0
18 yaşından önce böyle ameliyatların yapılmasının yasak olması gerekiyor. 11 yaşındaki çocuğun normal kararlar alması güç bir ihtimal. O yaşlarda çocuklar yavaş yavaş hayata başlarlar.

windows8

Profesör
Reaksiyon puanı
3
cinsiyet değiştirmek bence çok saçma bana çok garip geliyo

gilendi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bunu ona ne özendirdi bu tarz seyler özentilikten ileri gelir escinsellikte özentilikle baslar sonra vida yalam yaptım bosa döner ya aynen öyle olur