1000tl sınırında android telefon öneriniz

kagankagan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
öncelikle herkese selamlar. vaktinizi çalmadan hemen meseleye gireyim. pek fazla telefon değiştirmeyi sevmem en az 1 - 2 sene kullanırım. bunu dikkate alarak önerilerinizi bekliyorum.:confused1:

1) max 1000 tl yi pek fazla geçmeyecek şekilde
2) kamerası önemli deil
3) 1 yıldan fazla değişim gerektirmeyecek
4) şarzı normal kullanımda 1 günü devirecek
5) donma takılma yaşatmayacak

şekilde bir telefon almak istiyorum. kullanan yada bilgi sahibi arkadaşlardan önerilerini bekliyorum. şimdiden teşekkürler.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardesım o fıyata en ıyı tel galazy s advance su anda ıphone 4s ıle aynı sıstem hatta ıslemcı daha ıı veya 200 tl daha ver s2 al

joker3232

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
şu an ılk aklıma gelen HTC desire X oldu hem yenı cıkmıs bır telefon hem Jelly bean guncellemesını alacak bu telefonu dusunebılırsın 1000tl den fazla olmıcak bır telfon ıstıosan

hamza5806

Profesör
Reaksiyon puanı
22
xperia p al veya lg optimus 4x hd teknosada 1300 tl bence kaçırma

kagankagan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
xperia p hosuma gitti değerlendirmeye aldım fakat lg butcemı bıraz asıyor su an ıcın. htc desire x de fena deıl ama bana cekıcı gelmedı nedense :s farklı onerileri beklıyorum.

aquess1999

Dekan
Reaksiyon puanı
21
xperia p hosuma gitti değerlendirmeye aldım fakat lg butcemı bıraz asıyor su an ıcın. htc desire x de fena deıl ama bana cekıcı gelmedı nedense :s farklı onerileri beklıyorum.
Xperia P gayet güzel.Desire X'den de daha güzel. :)

hamza5806

Profesör
Reaksiyon puanı
22
hacı lg bütçeni aşıyor ama bu telefon hem one x ten hemde s3 ten daha iyi ondan dedim

joker3232

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
xperia p de sarj konusu ne kadr iyi tartisilir 1305mah neye yeter .. desire x de 1650 mah kullanilirken.. ayrica desire x 4.1.1 guncellemesini alack benm acimdan onmli nedenler

kagankagan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
xperia p deki şarz konusu benimde kafama takıldı fakat jb guncellemesıyle duzelecek dıyorlar ne kadar dogrudur bılmıyorum. lg gercekden hosuma gıttı ama sımdılık o kadar zorlayamıycam butceyı :s desıre x e sadece gorunus acısından ısınamadım bırde gpu su kafamı karıstırdı.

joker3232

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
eger 1300tl ye cikacak olursan isler degisir tabiki biz 1000tl lik icin telleri konusurz ya ,ayrica xperia p jelly bean guncellemesini alck mi orasi muamma

kagankagan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
xperia p guncelleme alacak ama tarıhı bellı deılmıs

joker3232

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben guncelleme konusunda sony i bi sevemedim gtti ztn

Extremetr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Biraz Beklersen Tavsiye Ederim :
http://www.hepsiburada.com/liste/sa...px?productId=telcepsami8190&categoryId=371946
HTC olarak Desire X alabilirsin :
http://www.hepsiburada.com/liste/ht...spx?productId=telcephtcdesx&categoryId=371946

Param Cebimde Kalsın Ama Hızlı Olsun Dersen :
http://www.vatanbilgisayar.com/sams...lefonu-(siyah)/productdetails.aspx?I_ID=61588
(Biraz Bakınırsan Ucuza bulursun Hepsiburada.com da bulamadığım için koydum bu linki.)

Kiyas.la :
http://kiyas.la/cep-telefonu/karsilastir/Samsung-I8190-Galaxy-S-III-mini-vs-HTC-Desire-X
http://kiyas.la/cep-telefonu/karsilastir/Samsung-I8190-Galaxy-S-III-mini-vs-Samsung-Galaxy-Ace-2

Desire X haricinde bildiğim kadarıyla ace 2 de Android 4.1 alıyormuş.

Tavsiyem Bekle S3 Mini al ama hemen lazımsa bence Ace 2 al.

kagankagan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
saolasın kardesım mini aklıma yattı ama 20 gun bu sabırsızlıkla nasıl beklerım bılmıom :) ace 2 guncelleme almayacak buyuk bır ıhtımalle.

Private-B

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Birazcik Iyi arastirmani tavsiye ederim gecenlerde bi sitede sifir 2 yil garantili 1999 tl diyordu Almanyadan Gelmis Orjinal sifir acilmis 700 liraya var heryerde telefoncularda hatta daha ucuza bile bula bilirsin

Birazcik Iyi arastirmani tavsiye ederim gecenlerde bi sitede sifir 2 yil garantili 1999 tl diyordu Almanyadan Gelmis Orjinal sifir acilmis 700 liraya var heryerde telefoncularda hatta daha ucuza bile bula bilirsin

aquess1999

Dekan
Reaksiyon puanı
21
bence iyi karşılaştırmalarda felan ayrıca one x te sd kart yok bunda var Tolga abide incelemde daha iyi olduğunu söylemişti
edit:dekan olmuşuz hayırlı olsun:D
Sd kart olsa ne olur olmasa ne olur 32 GB dahili hafıza var.
Donanımları aynı.Tek fark marka ve yazılım desteği olduğu için One X daha iyi oluyor.(One X JB güncellemesinden sonra uçtu :D)
Darısı başına. :D

hamza5806

Profesör
Reaksiyon puanı
22
Sd kart olsa ne olur olmasa ne olur 32 GB dahili hafıza var.
Donanımları aynı.Tek fark marka ve yazılım desteği olduğu için One X daha iyi oluyor.(One X JB güncellemesinden sonra uçtu :D)
Darısı başına. :D
jb ile coştuğu doğru s3 ü geçti ama bence tolga abinin bir bildiği vardır ayrıca ondada dahili var hem fiyatıda daha ucuz bence onu alsa daha iyi ayrıca arkadaşın sınırı 1000 tl one x 1999 lg 1300
edit:amin:D

aquess1999

Dekan
Reaksiyon puanı
21
jb ile coştuğu doğru s3 ü geçti ama bence tolga abinin bir bildiği vardır ayrıca ondada dahili var hem fiyatıda daha ucuz bence onu alsa daha iyi ayrıca arkadaşın sınırı 1000 tl one x 1999 lg 1300
edit:amin:D
4X HD'de 16 gb dahili hafıza var.
Bende zaten arkadaşa 4X HD tavsiye ediyorum ama sen One X'den daha iyi demişsin. :D