1000 tl nin altında telefon seçimi

elekrogitar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler yakın zamanda telefon alıcam ama karar veremedim teledonu daha çok oyun internet ve müzik için alıcam ama müzik o kadar önemli değil mp4 çalarım var . Şu ana kadar tablet ve ps vita düşündüm ama ps vita nın oyunları çok pahalı tablette ise ipad mini nin retinası yok ipad retina ise okula götürmek için çok büyük nexus 7 düşündüm ama android tablet alınmaz diyolar . Bende telefona yöneldim son çıkan oyunları rahat kaldırabilecek ve 1 , 2 sene telefon istetmeyecek bişey bakıyorum . Şuan elimde türkcell t20 var ama artık oyunları kaldırmıyor . benim şimdilik baktıklarım
Htc sensetion xe lite
Samsung ace 2
Samsung s advance
Samsung s2 ama bunu pek düşünmüyorum 1000 tl nin üstünde
Htc desire x
Samsung S3 mini
Bunlar dışında performansı iyi , sar değeri az , pil süresi iyi , dayanıklı ve 3,8 , 4 en fazla 4,3 inc telefon önerebilirsiniz . Ama neyi neden tavsiye ettiğinizi söylerseniz daha iyi olur .

elekrogitar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hadi beyler fikirlerinizi soyleyin .

Mert Ahmet

Dekan
Reaksiyon puanı
41
dün arkadaşıma htc desire x aldırdım antutuda 6018 puan çıkardı orta seviye iyi bir telefon olduğunu düşünüyorum telefonda bu iş biraz deneyim olarka öne çıkıyor bence bu puanlar o kadar önemli değil :)

enesx86

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Motorola Atrix 599 tl. Performansı iyi, şarjı 2 gunü bulabiliyor, 4 inc ekran var, 1 yıldır kullanıyorum hiç yarı yolda bırakmadı.

Dr. Oetker

Asistan
Reaksiyon puanı
0
android alırsan 1 seneye oyunları açmaz açsa bile kasmalar vs yaşanabilir ram sıkıntısı falan. Xperia Go cihazım vardı çift çekirdek 512 mb ram o bile kasıyordu bazı oyunlarda Galaxy s3 olabilir ikinci el veya iphone 4 al

megola

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Motorola Atrix , kullanıyorum ve tavsiye ederim

django

Doçent
Reaksiyon puanı
0
ikinci el iPhone 4s alabilirsin 1000 tl altına :)

elekrogitar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ya iphone un 2. Elinde problem olur mu ? bi de 2. Ele pek guvenmiyorum istanbul bilisim gibi magazasi olan yerlerin internet sitesinden alabirim ona gore onerirseniz daha iyi olur . iphone un ekranindan oyun oynanir mi sonucta 3,5 inc ? Bi de iphone un yeni modelo cikinca eskisini cok cabuk unutmuyo mu ?

django

Doçent
Reaksiyon puanı
0
4s çok satılan bi telefon kullanıcısı çok fazla ben 4 kullanıyorum memnunun 4s i tavsiye ederim ikinci elde ince eleyip sık dokursan araştırıp alırsan bi sıkıntı cıkmaz faturalı garantili bile bulabilirsin

İrResistible-1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ya iphone un 2. Elinde problem olur mu ? bi de 2. Ele pek guvenmiyorum istanbul bilisim gibi magazasi olan yerlerin internet sitesinden alabirim ona gore onerirseniz daha iyi olur . iphone un ekranindan oyun oynanir mi sonucta 3,5 inc ? Bi de iphone un yeni modelo cikinca eskisini cok cabuk unutmuyo mu ?

İkinci eli problem olmaz temiz bulursan.1000 tl ye kadar android ler 4.3 inch oluyo maximum işlemcisi kotu oluyo ekran büyük ama yine oyun oynayamazsın ama iphone 4s te gayet güzel oyun oynanıyor ıPod touch 4 ümden biliyorum 3.5 inch sıkıntı olmuyor.Apple 3GS ye bile ios 6... verdi iPhone 4s in daha en az 3 4 senesi var diye düşünüyorum.

Bir ilan buldum

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/apple-iphone-4s-16gb-cok-temiz-71220995

1150 tl ama 1000 civarınada bulursun :)

elekrogitar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Belki iphone 4s dusunebilirim ama sar degeri yuksek degil mi ?

İrResistible-1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Belki iphone 4s dusunebilirim ama sar degeri yuksek degil mi ?

Oyun oynamak istiyon güncellik istiyon müzik istiyon internet hızlı olsun diyon 1000 tl sınır koyuyon SAR degeri nasıl dıyon simdi durum biraz bana garip geldı açıkcası.

0.93 W/KG De yüksek bir SAR degeri değil zaten Çoğu akıllı telefonun daha yüksek sar değerleri var 4s senin için en iyisi.

elekrogitar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sonucta sar dwgeri de onemli buraya yazdigim telefonlarin sar degerleri normal seviyede 0,3 civari sanirim iphone un sar degeri fazla degil mi ?

elekrogitar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hadi beyler saha karar veremedim fikirlerinizi soyleyin .

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Up up up .

elekrogitar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hadi beyler bu hafta sonuna kadar almayi dusunuyorum .

KyA27

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Onların arasında desire x alırım ben kesinlikle.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Onların arasında desire x alırım ben kesinlikle.

hakan58010

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
galaxy wonder
galaxy i9000
galaxy i9100 ( 2.el )
galaxy nexus( 2 el )
galaxy ace 2
galay i9300 ( 2.el ) olabilir. ama imkanın varsa forever note 2

redline01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hacı Samsung galaxy w Iyidir senin için Ben kullandım daha once çok iyi bir cihaz

hakan98

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Motorola razr çok iyi.Hepsiburada da 850 lira civarı bişeydi sanırsam.O fiyata o performans zor bulunur benim de arkadaşım da vardı çok sağlam telefon tavsiye ederim.

Marcelo

Asistan
Reaksiyon puanı
0
2 hafta oluyor Xperia p aldım Golddan 800 e memnunum.

ygt_1905

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sıfır iphone 3gs veya ikinci el iphone 4 en mantıklısı bnce :thumbup1: