1000-1500 TL Arası En İyi Akıllı Telefonlar [2015]

Sizce 1000-1500TL Bandında En İyi 2015 Telefonu Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    405

Bu konuyu okuyanlar

hllsvrn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
General Mobile 5 plus. 999₺ fiyatı ve donanımı ile benim gayet ilgimi çekti.
Şu an mağaza stoklarında bulunmuyor ama bu ay sonuna kadar gelir herhalde.

Full hd 5.5" Gorilla glass 4
Snapdragon 617
8 çekirdek
3 GB bellek.
1920x1080 çözünürlük.
13 mp arka ve ön kamera.
Ve hızlı şarj.
Fiyat: 999

1serdar11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
asus zenfone 2 hala alınır mı yoksa gm5 veya honor 7 mi aliyim

emre....1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
asus zenfone 2 hala alınır mı yoksa gm5 veya honor 7 mi aliyim
Guncelleme senin. Icin o kadar onemli deil ise honorun kamerasi oyun performansi ve tasarimi daha basarili parmak izi okuyucusuna da.sahip bnim yrn honor 7 yi alma ihtimalim de var bakalim.alirsam anlatirim ama bnce asusu bastan ele ...

1serdar11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Guncelleme senin. Icin o kadar onemli deil ise honorun kamerasi oyun performansi ve tasarimi daha basarili parmak izi okuyucusuna da.sahip bnim yrn honor 7 yi alma ihtimalim de var bakalim.alirsam anlatirim ama bnce asusu bastan ele ...
aralarında en stabil olan hangisi

emre....1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
uz stabilitesi olarak gm 5 blki uzun vadede daha iyi ilabilir ama honor 7 ustun gm 5 plusdan

emre....1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Ozelikleri bariz sekilde daha kotu ve daha az performans alirsin asisun kendi islemcidi de daha kotu bi islemci yani onu kesin ele bnce emin iol pisman olmazsin gm 5 plus ise de iyi telefon oz parasina gore ama honor 7 daha performansli olur hm islemci hm kamera daha iyi ..

alemcan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tabili galaksi alpha samsung firmasını ürettiği en iyi cihazlardan biri zaman zaman şebeke gitsede yeni yazılımla düzelecek 32 gb dahili hafıza 8 çekirdek işlemci. malatya da rent a car işletiyorum bu cihaz< en az ondefa beton zemine düştü yinede sorun yok

mehmet3520

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
LG G3 kullanıyorum. Kesinlikle performans ve kalite açısından bu fiyata en iyi bu.

AndySelvaa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu kategoriye kesinlikle Lenovo Vibe P1 eklenmeli

emrekayaaa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Samsungdan şaşmam, yedek parça bolluğu, kullanım kolaylığı.... Türkiye'nin en prestijli firma rehberi burdabuluruz.com da yerinizi aldınız mı?

Simsizz1905

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
334
z3 compact başarılı bir telefon zamanında çok sattı kamerasıda segmentine göre iyi en başarılı olduğu nokta bataryasıdır

cabir48

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar IPhone 5S almayı düşünüyordum. Acaba 1300-1400 fiyatında en iyisi sizce hangisi? Sony M5 alacaktım sorunu çok dediler korktum. Androidler sonradan çok kasıyor diyorlar falan ama tavsiyeleriniz nelerdir?

Simsizz1905

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
334
Arkadaşlar IPhone 5S almayı düşünüyordum. Acaba 1300-1400 fiyatında en iyisi sizce hangisi? Sony M5 alacaktım sorunu çok dediler korktum. Androidler sonradan çok kasıyor diyorlar falan ama tavsiyeleriniz nelerdir?
m5 de çok yazılım hatası canını sıkabilir. Aldığın telefonu 3-4yıl kullanmak istiyosan 5s al.

iblah60

Asistan
Reaksiyon puanı
482
5s in modası geçse bile sonuçta i phone, i phonedur

Simsizz1905

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
334
İphone iphone dur ama iphone lu telefonları telefona prestij katar herkes aldıktan sonra prestijin ne anlamı kalır.

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
Prestij için telefon kullanacaksanız Vertu alın. Bakın kimin elinde var.

Simsizz1905

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
334
Prestij için telefon kullanacaksanız Vertu alın. Bakın kimin elinde var.
Saçmalama sende 5s in özellikleri iyi ama alanın büyük bir ksımı özelliklerinden değilde apple ürünü diye alıyor. Vertu ne alaka şimdi vertuyla apple birmi

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
Saçmalama sende 5s in özellikleri iyi ama alanın büyük bir ksımı özelliklerinden değilde apple ürünü diye alıyor. Vertu ne alaka şimdi vertuyla apple birmi
Üslubunuzu düzeltin random chat odasında değiliz bu bir.

İkincisi prestij cevabını size vermedim üstteki kişi iPhone iPhonedur diyene söyledim. Etiketlemek gerekmiyor bu cevap.

Üçüncüsü prestij kelimesi ile Apple kelimesi bir arada geçmiş dediğim gibi prestij isteyen herkesin elinde olmayan ve üst sınıf malzemeye sahip cihazı tercih etmeli.

Dördüncüsü de bu yorumuma daha cevap vermenizi istemiyorum çünkü yanlış anlaşılmayla tartışmak istemiyorum.

Simsizz1905

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
334
Üslubunuzu düzeltin random chat odasında değiliz bu bir.

İkincisi prestij cevabını size vermedim üstteki kişi iPhone iPhonedur diyene söyledim. Etiketlemek gerekmiyor bu cevap.

Üçüncüsü prestij kelimesi ile Apple kelimesi bir arada geçmiş dediğim gibi prestij isteyen herkesin elinde olmayan ve üst sınıf malzemeye sahip cihazı tercih etmeli.

Dördüncüsü de bu yorumuma daha cevap vermenizi istemiyorum çünkü yanlış anlaşılmayla tartışmak istemiyorum.
Yanlış anladığım için özür diliyorum ama konuyuda abartmana gerek yok random chat odası olmadını bizde biliyoruz yeni üye olduğuma bakma bu forumu 2.5 yıldır takip ediyorum. Yeniden özür diliyorum.

cabir48

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
IPhone 5s alacağım sanırım ya. Cevap veren herkese teşekkürler

Canbkcı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba sizlerden fikri almak istiyorum öğrenciyim en fazla 1.300 fiyata çıkabilirim telefon almak istiyorum bu alıcağım telefon sağlam kullanışlı performanslı istiyorum cok şey istiyorum biliyorum ama ben bu telefonu aldıktan sonra değiştiremem maddi imkan yok lütfen yardımcı olursanız cok sevirim cevaplarınızı bekliyorum