10 yıl Sonra Turkcelle Geçiyorum Memnun musunuz?

Bu konuyu okuyanlar

Artreverans

Asistan
Reaksiyon puanı
181
10 yılı aşkın bir süredir vodafoneluyum evde ttnetim vardı 110 lr ödüyordum artık evdeki neti kapatmaya karar verdim. Vodafone da evde çemiyor zaten turcelle geçiyorum bugün başvuruyu yaptım bol 10 paketine geçtim 10 gb 1000 dk 49lr sizce uygunmudur. bana yeter heralde 10 gb siz memnun musunuz turkcelleden

teknoman007

Doçent
Reaksiyon puanı
312
ben turkcell faturasız kullanıyorum memnunum. ama wifi yoksa 10gb internet yetmez. hemen biter. evde turkcell superonline fiber kullanıyorum wifi olarak . bence daha yüksek paket bakmalısın. çünkü wifisiz evde 10 gb mobil veri yetmez

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
10 yılı aşkın bir süredir vodafoneluyum evde ttnetim vardı 110 lr ödüyordum artık evdeki neti kapatmaya karar verdim. Vodafone da evde çemiyor zaten turcelle geçiyorum bugün başvuruyu yaptım bol 10 paketine geçtim 10 gb 1000 dk 49lr sizce uygunmudur. bana yeter heralde 10 gb siz memnun musunuz turkcelleden
Turkcell iyide evde modem yoksa 10gb internet paketi sana yetmez.Sen onu 15 yada 20gb yap derim.

teknoman007

Doçent
Reaksiyon puanı
312
evde wifi olmadan 10gb mobil veri yetmez o yüzden bu tarifelere bakmalısın

turkcell faturalı
35gb + 1500dk + 300sms + 50gb (youtube, instagram, twitter, facebook, whatsapp geçerli)
149₺

vodafone faturalı
35gb + 3000dk + 250sms + sınırsız (youtube, instagram, twitter, facebook, whatsapp geçerli)
129₺

türk telekom faturalı
40gb + 2000dk + 250sms + sınırsız (youtube, instagram, twitter, facebook, whatsapp geçerli)
109₺

bimcell faturasız (türk telekom alt yapısını kullanıyor türk telekom çeken yerde çeker)
80gb + 0dk + 1000sms
80₺
yada
72gb + 600dk + 1600sms
80₺

Reaksiyon puanı
23
Turkcell iyi fakat fiyatları pahalı. Ve her yıl taahhüt bitimlerinde 5 tl 10 tl daha pahalı paketleri satmaya çalışıyorlar. Bulunduğun konumda Türk telekom iyi çekiyorsa aynı numara ile pttcell e geçmeni tavsiye ederim çünkü sınırsız internetli paketleri var
Mesaj otomatik birleştirildi:

Turkcell iyi fakat fiyatları pahalı. Ve her yıl taahhüt bitimlerinde 5 tl 10 tl daha pahalı paketleri satmaya çalışıyorlar. Bulunduğun konumda Türk telekom iyi çekiyorsa aynı numara ile pttcell e geçmeni tavsiye ederim çünkü sınırsız internetli paketleri var
Ve kullanan arkadaşlarımın dediğine göre gece saatlerinde daha hızlı oluyormuş.

MMTKR

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
520
ben memnun değilim evde tt daha hızlı internet veriyor (mobil hat)

Ve kullanan arkadaşlarımın dediğine göre gece saatlerinde daha hızlı oluyormuş.
hocam pttcel sınırsız paketlerin linkini atar mısın ben bulamadım o yüzden tt geçtim tahütanma biterse geçmeyi düşünebilirim

atkaksoy501

Profesör
Reaksiyon puanı
4,070
yıllardır turkcell kullanıyorum. fiyatı diğer operatörlere göre yüksek ancak kalitesi de daha yüksek. vodafone aldım ucuz diye 2. hat olarak ancak kalite olarak turkcellin yanından geçemiyor hemen iptal ettirdim. ev internetinde de uzun yıllar sonrasında ttnetten turkcelle geçtim ondan da aşırı memnunum. ancak eğer sürekli video falan izleyecekseniz veya evden çalışma/eğitim gibi bir durumunuz varsa 10gb kesinlikle yetmeyecektir. turkcell fiber önerebilirim 100mbps sınırsız interneti 120tl gibi bir ücrete veriyordu altyapı destekliyorsa.

Reaksiyon puanı
23
yıllardır turkcell kullanıyorum. fiyatı diğer operatörlere göre yüksek ancak kalitesi de daha yüksek. vodafone aldım ucuz diye 2. hat olarak ancak kalite olarak turkcellin yanından geçemiyor hemen iptal ettirdim. ev internetinde de uzun yıllar sonrasında ttnetten turkcelle geçtim ondan da aşırı memnunum. ancak eğer sürekli video falan izleyecekseniz veya evden çalışma/eğitim gibi bir durumunuz varsa 10gb kesinlikle yetmeyecektir. turkcell fiber önerebilirim 100mbps sınırsız interneti 120tl gibi bir ücrete veriyordu altyapı destekliyorsa.
O fiyatlar superonline ın kendi altypısını kullandığı daireye kadar fiber bağlantı fiyatları. Vdsl ve adsl bağlantıda kalite ve fiyatlar değişebiliyor.

Reaksiyon puanı
23
ben memnun değilim evde tt daha hızlı internet veriyor (mobil hat)

hocam pttcel sınırsız paketlerin linkini atar mısın ben bulamadım o yüzden tt geçtim tahütanma biterse geçmeyi düşünebilirim
Bende şimdi baktım ama bulamadım sanırım yeni yıl tarifeleri ile birlikte kapanmış o sınırsız internetli tarifeler. İsterseniz pttcell müşteri hizmetlerini arayıp sorabilirsiniz

MMTKR

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
520
Bende şimdi baktım ama bulamadım sanırım yeni yıl tarifeleri ile birlikte kapanmış o sınırsız internetli tarifeler. İsterseniz pttcell müşteri hizmetlerini arayıp sorabilirsiniz
Teşekkürler hocam

bimcell faturasız (türk telekom alt yapısını kullanıyor türk telekom çeken yerde çeker)
80gb + 0dk + 1000sms
80₺
arkadaş bu pakelet nerden alınyor ben tt 50 gb 59 tl para ödüyom şaka gibi

Reaksiyon puanı
20
sincan merkez'de oturuyorsanız vodafone tek geçerim ama diğer bölgeleri için önermem (diğer bölgeleri bilmiyorum ama ben hariç herkes şikayetçi vodafone'dan onun için sadece bulunduğum yerdeyseniz geçin vodafone'a diğer yerler için vodafone sıkıntılı galiba çok fazla şikayet var bilmiyorum yani karalama falan da olabilir)

neden diye sorarsanız: turkcell'de en basit en az hız gerektiren ego cepte (otobüs uygulaması) bile açılmıyordu (türktelekomu bimcelli pttcelli demeye gerek yok zaten :D hepsi tek marka aslında ve en kötüsüydü değişti mi bilemem) geriye vodafone kalıyor

turkcell daha hızlıdır ününü duyduğum için vodafone'u bıraktım ama pişman etti 1 yıl turkcell kullanmak zorunda kaldım. otobüslere bakamıyordum neredeyse hergün bağlantı var gözüküyor ama girilmiyordu.

en iyi operatör yoktur bölgenin en iyisi vardır, bu ise sincan-elvanket arası bölge için vodafone'dur. sırf bu yorumla karar vermeyin değişebilir arıza olan bölgeler oluşabilir veya istasyonlar bozulabilir

bir yerde duyduğuma göre türkcellin yüksek fiyat politikası uygulaması kaliteden değil türkiye rekabet kurumunun emriyle operatörler arası kullanıcı sayısı adaletsizliğini önlemek için konulmuş(?)

Son düzenleme:

atkaksoy501

Profesör
Reaksiyon puanı
4,070
O fiyatlar superonline ın kendi altypısını kullandığı daireye kadar fiber bağlantı fiyatları. Vdsl ve adsl bağlantıda kalite ve fiyatlar değişebiliyor.
16mbps sınırsız vdsl interneti 100tlye veriyormuş. şahsen ben de mobil veriden 20mbps civarları alıyorum. kendi bölgenizde test yaptırıp ona göre karar vermeniz daha yararlı olur hız açısından