10 yıl evinize kapanacak olsanız istekleriniz ne olurdu?

Bu konuyu okuyanlar

mehman123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Karşınıza bir cin çıkıyor ve size 10 yıl bir evde hapis kalacaksınız diyor. Size en sevdiğiniz 3 tane oyunu en sevdiğiniz 1 tane cihazı örnek (bilgisayar konsol) en sevdiğiniz 3 yemeği en sevdiğiniz 2 içeceği soruyor. Bunları size verecek ve 10 yıl bunları kullanıp yiyip içip yaşamaya mecbursunuz ne seçersiniz?

Not:
Wi-Fi var hem de en iyisinden.
Banyo falan var mutfak var ev hapsi gibi bir yer.
Tek bunları seçtiklerinizi kullanabilirsiniz.

Siz olsanız neler seçerdiniz?

Etopcu

Asistan
Reaksiyon puanı
32
Karşınıza bir cin çıkıyor ve size 10 yıl bir evde hapis kalacaksınız diyor. Size en sevdiğiniz 3 tane oyunu en sevdiğiniz 1 tane cihazı örnek (bilgisayar konsol) en sevdiğiniz 3 yemeği en sevdiğiniz 2 içeceği soruyor. Bunları size verecek ve 10 yıl bunları kullanıp yiyip içip yaşamaya mecbursunuz ne seçersiniz?

Not:

Bir fantazi dünyasında yaşasaydım bu soruya cevap verebilirdim

mehman123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Bak cin diyoki pazarlığa acığım ??

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Cidden vakit geçmez di
Ve nedwn 10 yıl kapanıyoruz ki eve hastalık yüzünden ise göl vb kenarına kaçardım evin birine çökerdim
Belki corona zombiye dönüşür??

muzadam136

Asistan
Reaksiyon puanı
58

Not:

Cin min biraz saçmalamışsın ama cevabımı esirgemeyim ?

The passengers filmini izleyenler bilir.Filmde bir tane kapsül var.Kapsulun içinde hiç yaşlanmadan ve zamanın nasıl geçtiğini anlamadan uyuyorsun.Yani 40 yıl uyusan 1 gün gibi geliyor.bende 10 yıl boyunca bu kapsullerde kalmak isterdim

Etopcu

Asistan
Reaksiyon puanı
32
Cin min biraz saçmalamışsın ama cevabımı esirgemeyim ?

The passengers filmini izleyenler bilir.Filmde bir tane kapsül var.Kapsulun içinde hiç yaşlanmadan ve zamanın nasıl geçtiğini anlamadan uyuyorsun.Yani 40 yıl uyusan 1 gün gibi geliyor.bende 10 yıl boyunca bu kapsullerde kalmak isterdim
2020 yılında 100 yıl uzayda 100.000 km/s haraket edip 100 yıl sonunda dünyaya geri dönüp 4000 yılına gitmek gibi bişe he ?