10. Sınıf Birine Üniversite Sınavı Tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

drool

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
123
Merhabalar, ben bir 10. sınıf öğrencisiyim ve üniversite olarak Hacettepe Üniversitesi İngilizce tıp fakültesine gitmek istiyorum. Ancak bir sorun var neredeyse 9'un başından bu zamana kadar hiç çalışmadım. Fakat artık kendimi zorlayarak çalışmayı düşünüyorum üniversite sınavı için tavsiye ve önerileriniz nelerdir?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca çalışmadığım için konu eksiklerim de var sizce ne yapmalıyım?

Arkadaşlar cevap verecek biri yok mu?

Yardımcı olur musunuz?

UP.

UP.

Son düzenleme:

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Cevap gayet makul. Ders çalışmak. Henüz hiç bir şey için geç değil. İki sene bile yetebilecekken yanında yarın dönem daha avantajın var. Düzenli, planlı ve programlı. Sadece ders değil, sosyal aktiviteler şart. Biraz kafanı dağıt, çok ders çalış. Ne kadar bilirsen o kadar iyi puana sahip olursun.

drool

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
123
Cevap gayet makul. Ders çalışmak. Henüz hiç bir şey için geç değil. İki sene bile yetebilecekken yanında yarın dönem daha avantajın var. Düzenli, planlı ve programlı. Sadece ders değil, sosyal aktiviteler şart. Biraz kafanı dağıt, çok ders çalış. Ne kadar bilirsen o kadar iyi puana sahip olursun.
Evet hocam 5 puan 730'a yakın geri atıyor vallaha çok çalışmam gerek.
NPjfzS.jpg

Ders çalışmak + Kitap okumak
Kitap okumak da önemli ancak zaman bulabilirsem mesela foruma bilgisayara girmek yerine kitap okuyabilirim.

Reaksiyon puanı
7,999
Orda yazan sıralamanın da aşağısına düşmelisin. Her sene aynı netleri yapsan da sıralaman geriye gidiyor.

drool

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
123
Orda yazan sıralamanın da aşağısına düşmelisin. Her sene aynı netleri yapsan da sıralaman geriye gidiyor.
Haklısınız ben zatrn beş puanın ne kadar önemli olduğunu göstermek için atmıştım. Benim için başarı ölçütü en kötü Ankara Tıp'ı kazanmak.

Hadi ben gidiyorum ?.

Son düzenleme:

Son mesajlar