1. SDN FIFA 13 Turnuvası (Grup Kuraları ve Maç Fikstürü belirlendi)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan oslun
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Naaa

Profesör
Reaksiyon puanı
3
milli maçlar nedeniyle 1 hafta ara verdik :)

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
yaklaşık 2 haftadır hiç fifa oynayamadım ama bitirmenin zamanı geldi cidden.. yaptığım bir işi yarım bırakmak istemem.
[MENTION=287660]vlkn1907[/MENTION] , online ol da yapalım bu akşam maçları :D

vlkn1907

Profesör
Reaksiyon puanı
0
yaklaşık 2 haftadır hiç fifa oynayamadım ama bitirmenin zamanı geldi cidden.. yaptığım bir işi yarım bırakmak istemem.
@vlkn1907 , online ol da yapalım bu akşam maçları :D
kanına mı susadın sen çok fena gaza geldim akşam kaç gibi online olursun ben 21:00 olabilirim kardeşim

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
(trnc) Manchester City 1 - 1 B. Dortmund (vlkn1907)

(vlkn1907) B. Dortmund 1 - 3 B. Münih (trnc)

Güzel 2 maç oynadık. İlk maç sonunda korkmadım değil [MENTION=287660]vlkn1907[/MENTION] beni eleyecek mi diye çünkü ilk maç tek kale oynuyordu resmen ve şanslı bir kafa golü atıp maçı ancak beraberlikle tamamlayabildim. 2. maç şartlar benim için daha uygundu, hava yağmurluydu ve zemin kaygandı. Maç yine ortada geçiyordu ama şanslı olan taraf bendim ki top seke seke kaleye giriyordu :D

kkoray

Profesör
Reaksiyon puanı
36
sonunda yarı final maçlarının bir tanesi oynandı :D [MENTION=51495]trnc[/MENTION] ikinci turnuvada daha katı kurallar olsun örneğin herkese tek takım onuda kura ile :D

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
sonunda yarı final maçlarının bir tanesi oynandı :D @trnc ikinci turnuvada daha katı kurallar olsun örneğin herkese tek takım onuda kura ile :D

aynen, kurallar çok daha katı olacak.. takım kısıtlamasını mutlaka getireceğiz ama kura ile yapmak biraz haksızlık olur.

varsa başka önerileriniz şimdiden yazabilirsiniz :)

kkoray

Profesör
Reaksiyon puanı
36
aynen, kurallar çok daha katı olacak.. takım kısıtlamasını mutlaka getireceğiz ama kura ile yapmak biraz haksızlık olur.

varsa başka önerileriniz şimdiden yazabilirsiniz :)

niye haksızlık olsun bence en güzeli diğer türlü ya kavga çıkarsa :D hem kura ile kimin ne oynadığı belli olur mesela 8 kişimi katılıcak turnuvaya 8 tane takım belirlenir ona göre kura çekilir barcelona real madrid gibi çok güçlü takımlar olmaz içinde orta seviyede takımlar olur böylelikle daha büyük çekişme olur ki zaten bu turnuvada doğru düzgün kimse barcelona real madrid falan seçmedi sanırım

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
niye haksızlık olsun bence en güzeli diğer türlü ya kavga çıkarsa :D hem kura ile kimin ne oynadığı belli olur mesela 8 kişimi katılıcak turnuvaya 8 tane takım belirlenir ona göre kura çekilir barcelona real madrid gibi çok güçlü takımlar olmaz içinde orta seviyede takımlar olur böylelikle daha büyük çekişme olur ki zaten bu turnuvada doğru düzgün kimse barcelona real madrid falan seçmedi sanırım

herkese isteğe göre bir takım verebiliriz ama takım verme işini random yapamayız onu demek istemiştim :)

vlkn1907

Profesör
Reaksiyon puanı
0
SONDAKİKA !!!! 1. SDN FIFA 13 Turnuvası Kapsamında turnuvada teknikdirektör trnc ile yarı finalde karşılaşan vlkn1907 maçın hemen ardından medyanın sorularını yanıtladı
"finali gitmeyi çok istiyoduk ilk maçta takımımız çok istekli oynayıp 1 puanla döndük ama ikinci maç evimizde olmasına karşın ve trnc nin hazırlık kamplarını yapmamasını fırsat bilerek çok ofansif bir kadro ile çıktık ama kötü hava koşulları ve zeminin azizliğine ugrayıp maçı kaybettik oyuncularımı mücadeleden dolayı tebrik ederim ve ezeli rakibim ededi dostum mücadeleden dolayı tebrik ederim kupa finalinde başarılar dilerim.
2013 yılı 2. SDN FIFA 13 Turnuvasında görüşmek dileği ile

şu sekilde takım seçebiliriz burda bütün oyuncular aynı saatte toplanır moderatör başla der herkes takımını yazar ilk foruma düşen cevap ve hangi takım olursa o takım onun olabilir ama bu farklı bir takım olursa başka bir yötem var random için ama onun için moderatör destegi lazım

li10sKing

Profesör
Reaksiyon puanı
7
sanırım ben 2.sinde olamayacağım askerlik araya girecek...

köroglu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Selamın aleyküm fifacı arkadaşlar sizlere bir sorum olacak, sizlerede oldumu bilmiyorum ama bugün seasonda bi maç yaparken maç esnasında ne tuhaftırki karşı tarafın konuşmalarını duymaya başladım daha önce böyle bişey yoktu ama nasıl olduysa oldu bilemiyorum bu bir özellik falandıda kendiliğindenmi açıldı yoksam benim pc kendinimi aştı :D bilemiyorum ?

köroglu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yokmu arkadaşlar yardımcı olabilecek birisi nasıl engelleyebilirim ben bu sesleri.

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
yokmu arkadaşlar yardımcı olabilecek birisi nasıl engelleyebilirim ben bu sesleri.

Oyuna girmeden açılan menüde game settings e girin, audio'yı seçip voice chat'in yanındaki tiki kapatın. kaydedip çıkınca ses duymazsınız artık :)

canabidin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bizde köroğluyla ilk maçımızı yaptık 4-2 galip geldim. :D Bekle beni [MENTION=51495]trnc[/MENTION] geliyorum :D

Naaa

Profesör
Reaksiyon puanı
3
@canabidin , originden yazdığımı görmüyorsun galiba yine online oldugun halde. burdan da yazayım dedim. yapalım bugun maçı da bitsin. tamam ilk turnuvamız böyle aksaklıklar olur ama abartmayalım..

edit : bekle beni [MENTION=51495]trnc[/MENTION] asıl ben geliyorum :D

canabidin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bi karışıklık olmuş ben daha naa ile yapmamışım maçımı ya :D silelim o 4-2 yi hafızalardan yok öyle bişey :D

canabidin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=29091]Naaa[/MENTION] Ne diyosun bilader sen ? Senin olayın ne asıl. Elektrikler gitti sanki yeniyodun da çıktım daha dakika 20. dakikadaydık zaten

Naaa

Profesör
Reaksiyon puanı
3
@Naaa Ne diyosun bilader sen ? Senin olayın ne asıl. Elektrikler gitti sanki yeniyodun da çıktım daha dakika 20. dakikadaydık zaten

5.dk idi maçta. ben senin peşinden koşamicam arkadaşım.hükmen yenik sayın beni de en azından 2.turnuvayı bekleyenlere ayıp olmasın. sana finalde başarılar.

kkoray

Profesör
Reaksiyon puanı
36
daha 1. si bitmedi ki 2. si başlasın :)

Naaa

Profesör
Reaksiyon puanı
3
[MENTION=51495]trnc[/MENTION] İLE @ABİDİN FİNAL MAÇINI YAPARSA BİTER. tabi trnc, abidini yakalayıp maçı yapabilirse :)

vlkn1907

Profesör
Reaksiyon puanı
0
@trnc İLE @ABİDİN FİNAL MAÇINI YAPARSA BİTER. tabi trnc, abidini yakalayıp maçı yapabilirse :)
Ü
o değilde maçlar çok zevkli idi ara oldugu için soğukluk oluyor bir de final maçını kayıt yapıp yayınlarsalar süper olur izleriz.

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
biraz ciddiyetsiz bir turnuva oldu, bu turnuvayı iptal edelim..

en kısa zamanda 2. turnuvayı başlatıp 1. turnuva ödülünü 2. turnuvanın ikincisine verelim, 2. turnuvanın birincisine ise daha farklı bir ödül verelim.

katılım ile ilgili yeni konu açacağım, o zaman hepinizi etiketlerim.