1. SDN FIFA 13 Turnuvası (Grup Kuraları ve Maç Fikstürü belirlendi)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan oslun
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Turnuva adı:1. SDN FIFA 13 Turnuvası

Oyuncular: @trnc , @vlkn1907 , @kkoray , @Naaa , @köroglu , @yarenefe , @emirozcopur , @canabidin

Ödül: Crysis 2 Origin Key

[TABLE="class: cms_table_cms_table_cms_table_cms_table_cms_table_cms_table_grid, width: 500"]
[TR]
[TD][TABLE="class: cms_table_cms_table_cms_table_cms_table_cms_table_cms_table_cms_table_cms_table_cms_table_cms_table_grid, width: 500"]
[TR]
[TD]A Grubu[/TD]
[TD]O[/TD]
[TD]G[/TD]
[TD]B[/TD]
[TD]M[/TD]
[TD]P[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]1)trnc[/TD]
[TD]6[/TD]
[TD]3[/TD]
[TD]2[/TD]
[TD]1[/TD]
[TD]11[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]2)Naaa[/TD]
[TD]6[/TD]
[TD]3[/TD]
[TD]1[/TD]
[TD]2[/TD]
[TD]10[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]3)köroglu[/TD]
[TD]6[/TD]
[TD]2[/TD]
[TD]1[/TD]
[TD]3[/TD]
[TD]7[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]4)yarenefe[/TD]
[TD]6[/TD]
[TD]2[/TD]
[TD]0[/TD]
[TD]4[/TD]
[TD]6[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

[TABLE="class: cms_table_cms_table_cms_table_cms_table_cms_table_cms_table_cms_table_cms_table_cms_table_cms_table_grid, width: 500"]
[TR]
[TD]B Grubu[/TD]
[TD]O[/TD]
[TD]G[/TD]
[TD]B[/TD]
[TD]M[/TD]
[TD]P[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]1)canabidin[/TD]
[TD]6[/TD]
[TD]4[/TD]
[TD]2[/TD]
[TD]0[/TD]
[TD]14[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]2)vlkn1907[/TD]
[TD]6[/TD]
[TD]3[/TD]
[TD]1[/TD]
[TD]2[/TD]
[TD]10[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]3)kkoray[/TD]
[TD]4[/TD]
[TD]0[/TD]
[TD]3[/TD]
[TD]1[/TD]
[TD]3[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]4)emirozcopur[/TD]
[TD]4[/TD]
[TD]0[/TD]
[TD]0[/TD]
[TD]4[/TD]
[TD]0[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

emirozcopur vlkn1907 ' nin galip gelmesini söylemişti.. kkoray emiri 2 maçta yense bile 9 puanla 3. sırada kalıyor.. bu durumda yarı final maçları kesinlik kazandı..

A grubunun 1. si B grubunun 2. si ile, B grubunun 1. si A grubunun 2. si ile 2 şer maç yapacak..

Bu maçlar sonunda puan veya averaj farkıyla önde olan takım finale çıkacak.. Averajlarda eşitse iç saha dış saha ayrımı olmadığı için 3. maç yapılacak..

Final ise tek maçtan oluşuyor, rövanşı yok..

Yarı Final (maçlar 28 ekim 23.59'a kadar yapılacak)

trnc - vlkn1907

Naaa - canabidin
[/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[/TABLE]

Güncel bilgilerdir son sayfadan eklenmiştir

Gruplar sonunda

A grubu 1. ile B. grubu 2. si rövanşlı yarı final maçı yapacak.

A grubu 2. ile B. grubu 1. si rövanşlı yarı final maçı yapacak.
Finale çıkan takımlar tek maç yapacak!

Turnuva kuralları

1) Grup maçları 6 maçtan oluşuyor, her üye gruptaki diğer üyelerle 2 şer maç yapacak.

2) Her üyeyle yapacağınız 2 maçı tek seferde tamamlamanız gerekiyor. Maç bitiminde 2 maçın skorunu konuya veya bana özel mesaj ile iletmeniz gerekiyor.

3) Maçlar 90 dakika oynanacak, berabere biten maçlar için iki tarafa da birer puan verilecek. (Oyun kurulurken 7 dakikalık maç seçilecek)

4) Grup maçları sonrası puanlar eşit olursa toplam averaja değil ikili averaja bakılacak. Dolayısıyla eşit puanlı 2 takım arasından daha çok gol atan takım üst tura çıkacak.

5) Üyeler istediği takımı seçip oynayabilirler.. Yalnız bir futbol kulübüne karşı milli takım seçmemeye özen gösterelim. Futbol kulübü vs futbol kulübü veya milli takım vs milli takım formatında olmalı.

6) Fikstürde açıklanacak her maç 72 saat içerisinde tamamlanmalıdır. Üyeler özel durum belirtirse bu süre uzatılabilir.

Origin ID' ler

1) trnc (oslun)
2) vlkn1907 (pars1071)
3) kkoray (kkoray1903)
4) Naaa (ishakki)
5) köroglu (koroglu06)
6) yarenefe (li10s)
7) emirozcopur (StrikerEmir)
8) canabidin (canabidin)

NOT: Üyelerin özel mesaj yoluyla yada origin aracılığıyla ortak zaman dilimi bulup maçı yapmaları gerek. Her şey yolunda giderse turnuva 12-15 gün içerisinde biter..

Güncel puan durumu ve maç fikstürü için en son sayfadaki mesajımı kontrol edin lütfen..

köroglu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
cümleten tüm arkadaşlara başarılar dilerim. [MENTION=29091]Naaa[/MENTION] kardeş sen benim originde varmısın bilmiyorum ama yoksanda ekleriz artık birbirimizi birde ne zaman müsait olabilirsen bana bu konudan mesajla veya originden mesajla bildirebilirsin ben bu akşama ne yapıp edip müsait olmaya çalışacam.
bide [MENTION=51495]trnc[/MENTION] kardeş maçlar kaç dakika olacak yani 90 dakikadan kastın menüden 90 dakika olarak mı seçilecek ?

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
maçlar 7 dakika olacak, belirtmeyi unutmuşum :)

1ruby1

Profesör
Reaksiyon puanı
38
Ellerinize sağlık, zamanım olsa bende katılmak isterdim, iyi olan kazansın ! :D

kkoray

Profesör
Reaksiyon puanı
36
hayırlı olsun hepimize :D herkes takımını yazsın hep aynı takımla oynansın yada hepimize kura ile takım atansın.eğer 1. yol tercih edilirse benim takımım chealse

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
herkes istediği maçta istediği takımı alabilecek, takım kısıtlaması yok :) 1 maç geriye düşersiniz, bakarsınız takımınız yetersiz, başka takım seçme hakkınız olsun ki turnuvada şansınız olsun

kkoray

Profesör
Reaksiyon puanı
36
tamam ozman :D [MENTION=287660]vlkn1907[/MENTION] müsait olduğunda haber ver orginden de verebilirsin burdan özel mesajlada
[MENTION=51495]trnc[/MENTION] 17 23:59 a kadar olduda haber gelmedi maç yapamadık puan kime gidicek

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Güzel soru :D

Üye o zamana kadar herhangi bir mazeret bildirmese bekleyen takım ilk maçı 3-0 kazanmış olacak.. sonraki 24 saat içerisinde üye tekrar online olmasa diğer maçta 3-0 kabul edilecek..

kkoray

Profesör
Reaksiyon puanı
36
tamam ozman beklenen sorular cevabını bulduğuna göre artık turnuva başlasın :D

köroglu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
@trnc pekii olduya bilindiği üzere malumunuz bir çok kişi net hizmetini bende dahil ttnetten sağlıyor onunda gebetesi belli zaten ya maç esnasında bağlantıdan dolayı bi sorun,kopma,donma falan olursa veyahut olduya elektrikler falan kesilirse ne olacak ?:huh:

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
@trnc pekii olduya bilindiği üzere malumunuz bir çok kişi net hizmetini bende dahil ttnetten sağlıyor onunda gebetesi belli zaten ya maç esnasında bağlantıdan dolayı bi sorun,kopma,donma falan olursa veyahut olduya elektrikler falan kesilirse ne olacak ?:huh:

o rakibin insiyatifine kalmış birşey.. rakibin rızasını alırsanız yeniden oynarsınız

bu arada şunu da vurgulamak istiyorum, belirlenen rakiple 2 maç birden yapacaksınız, 2 maçın skorunu yazacaksınız.. amaç grup maçlarını bir an önce bitirip yarı final ve final heyecanını yaşamak :)

CieM

Asistan
Reaksiyon puanı
4
arkadaşlar maçlar PC'den mi oynuyorz yoksa ps3ten mi? .

emirozcopur

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Mazaret olarak geçerlimi bilmiyorum ama okul dönemi fazla pc açamıyorum anca anne baba falan olmadığı zamanlar girebiliyorum oyuna.3 gün içinde yaparım inşallah maçımı :D

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
3 gün süre verdikte elinizden geldiğince erkenden yapın maçları, 3. günden sonra bahane kabul etmem :)

köroglu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Duyuru;
benim rakibim olan [MENTION=29091]Naaa[/MENTION] adlı arkadaş benim origin bugün bu gece açık maç yapmak istersen eğer benim açımdan iyi olur yoksa çarşamba akşamına kadar pc başında olamıyacam..

kkoray

Profesör
Reaksiyon puanı
36
@vlkn1907 ile grubumuzun ilk 2 maçını oynamış bulunmaktayız ilk maçı deplasmanda volkana karşı süper bir maçla 2-1 kaybettim ikinci maçımızda o maçtan bin kat daha zevkliydi ve skor da öyle bitti 5-5 :D volkan arkadaşımı burdan tebrik ediyorum volkana 4 puan bana da 1 puanımı rica ediyorum @trnc :D çok zevkli maçlardı önümüzdeki maçlara bakicaz :D

vlkn1907

Profesör
Reaksiyon puanı
0
gerçekten maçlarda gününde olmak lazım kkoray çok kaçırdı ama çok güzelde golleri var bende arkadaşımı centilmen davranışından dolayı ona teşekkürlerimi iletiyorum

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Oynanan B grubu maçlarına göre puan durumu şöyle

[TABLE="class: grid, width: 500"]
[TR]
[TD]B Grubu[/TD]
[TD]O[/TD]
[TD]G[/TD]
[TD]B[/TD]
[TD]M[/TD]
[TD]P[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]1)vlkn1907[/TD]
[TD]2[/TD]
[TD]1[/TD]
[TD]1[/TD]
[TD]0[/TD]
[TD]4[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]2)canabidin[/TD]
[TD]1[/TD]
[TD]1[/TD]
[TD]0[/TD]
[TD]0[/TD]
[TD]3[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]3)kkoray[/TD]
[TD]2[/TD]
[TD]0[/TD]
[TD]1[/TD]
[TD]1[/TD]
[TD]1[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]4)emizozcopur[/TD]
[TD]1[/TD]
[TD]0[/TD]
[TD]0[/TD]
[TD]1[/TD]
[TD]0[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

A grubunda ise hala maç oynanmadı :)

bu arada [MENTION=89851]yarenefe[/MENTION] müsait olduğunda beni etiketle de bizde yapalım maçlarımızı

canabidin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Biz daha bi maç yaptık @emirozcopur ile müsait değilmiş 3-1 aldım da bakalım nasıl olcak ikinci maç uygun olduğu zaman mesaj atarda yaparız hayırlısıyla. A grubu da oynasa yavaştan maçlarını artık.

CieM

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Oyunlar illa orijinal olmak zorunda mı ? Crack vermeyin sadece merak ediyorum Crack'lı online oynanabiliniyor mu ?

vlkn1907

Profesör
Reaksiyon puanı
0
dyk4c.png
[/URL][/IMG]

friendly

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Valla imkan olsa izlemek isterdim :)

köroglu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yaw ben de başlamak istiyorum da benim rakip ortalarda yok şansa bakya o değilde aksine ben pc başında olmam bu seferde o arkadaş buralarda olur..

vlkn1907

Profesör
Reaksiyon puanı
0
maç oynamadan gruptan çıkarsın işte köroğlu Kardeşim