1 Aydır Telefon Bakıyorum s6 edge plus mı note 5 mi s7 mi

Bunlardan üçüne kafayı takdım s6 edge plusın hem ekran hemde tasarımı hoşuma gitti note 5 in hem ekran hem kalem s7nin daha fazla güncelleme alacağı için daha iyi işlemcisi olduğu için hoşuma gidiyor önerilerinizi bekliyorum

...Görkem...

Profesör
Bunlardan üçüne kafayı takdım s6 edge plusın hem ekran hemde tasarımı hoşuma gitti note 5 in hem ekran hem kalem s7nin daha fazla güncelleme alacağı için daha iyi işlemcisi olduğu için hoşuma gidiyor önerilerinizi bekliyorum
Merhaba,

Samsunh note 5, samsung s6 edge plus urunleri oldukca performansli calisan, ekran ve kamera konularinda begenilen pil konularinda da aksami yapan urunler. Alirsaniz pisman olmazsiniz. Fakat dusundugunuz modeller icinde samsung s7'de mevcut. Samsung s7, note 5 ve s6 edge+ modellerine gore her konuda daha basarili olan bir model. S7, exynos 7420'nin ust modeli olan exynos 8890 chipseti ile geliyor. 4gb ram ve 2k super amoled ekrana sahip. Parmak izi sensoru nispeten daha hizli calisiyor. Batarya kapasitesi 3000 mah olmasina ragmen sundugu pil suresi note 5 ve s6 edge +'dan daha uzun. Tasarim tarafinda elde tutusu kolaylastirmasi adina arkasinda kenarlarin kivrimli olmasi olumlu bir nokta. Tasarim konusunda urun suya-toza dayaniklilik sertifikasi ile geliyor. Ayrica kucuk bir detay olsada ekranda allways on ozelligi detayida hos bir ayrinti.

Ozetle samsung s7 en iyi tercih bu ucunden.

ekran boyutu ve s pen takıntın yoksa tabiki s7 yada alabilirsen s7 edge...

Ɲevermore

Profesör
Telefona sık custom rom yükleyen biri isen Samsung'a artık bulaşmamanı tavsiye ederim. Ha normal kullanıcıysan güzel bu telefonlar. S7 almanı da tavsiye ederim bu arada. Vulkan API desteği var GPU'da.

yunus789

Asistan
S6 edge plus al kullan. Diğerlerini almadığın için pişman olmazsın çünkü kaybedeceğin pek bir şey yok.

cengover05

Profesör
S7 al keyfine bak sormaya gerek yok
Islemcisi micro sd su gecirmezlik vulkan ozelligi
Kameranin cikintisinin az olmasi
Her yonden + da

Tys23

Dekan
Ben olsam s7 alırdım. Daha iyi pili daha iyi kamerası bi tık daha iyi.