1 Aydır Telefon Bakıyorum s6 edge plus mı note 5 mi s7 mi

Bu konuyu okuyanlar

Memento Morx105

Asistan
Reaksiyon puanı
48
Bunlardan üçüne kafayı takdım s6 edge plusın hem ekran hemde tasarımı hoşuma gitti note 5 in hem ekran hem kalem s7nin daha fazla güncelleme alacağı için daha iyi işlemcisi olduğu için hoşuma gidiyor önerilerinizi bekliyorum

Kaya26

Müdavim
Reaksiyon puanı
550
S7. Bir kere daha yeni cihaz.

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779
Bunlardan üçüne kafayı takdım s6 edge plusın hem ekran hemde tasarımı hoşuma gitti note 5 in hem ekran hem kalem s7nin daha fazla güncelleme alacağı için daha iyi işlemcisi olduğu için hoşuma gidiyor önerilerinizi bekliyorum
Merhaba,

Samsunh note 5, samsung s6 edge plus urunleri oldukca performansli calisan, ekran ve kamera konularinda begenilen pil konularinda da aksami yapan urunler. Alirsaniz pisman olmazsiniz. Fakat dusundugunuz modeller icinde samsung s7'de mevcut. Samsung s7, note 5 ve s6 edge+ modellerine gore her konuda daha basarili olan bir model. S7, exynos 7420'nin ust modeli olan exynos 8890 chipseti ile geliyor. 4gb ram ve 2k super amoled ekrana sahip. Parmak izi sensoru nispeten daha hizli calisiyor. Batarya kapasitesi 3000 mah olmasina ragmen sundugu pil suresi note 5 ve s6 edge +'dan daha uzun. Tasarim tarafinda elde tutusu kolaylastirmasi adina arkasinda kenarlarin kivrimli olmasi olumlu bir nokta. Tasarim konusunda urun suya-toza dayaniklilik sertifikasi ile geliyor. Ayrica kucuk bir detay olsada ekranda allways on ozelligi detayida hos bir ayrinti.

Ozetle samsung s7 en iyi tercih bu ucunden.

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
ekran boyutu ve s pen takıntın yoksa tabiki s7 yada alabilirsen s7 edge...

Ɲevermore

Müdavim
Reaksiyon puanı
249
Telefona sık custom rom yükleyen biri isen Samsung'a artık bulaşmamanı tavsiye ederim. Ha normal kullanıcıysan güzel bu telefonlar. S7 almanı da tavsiye ederim bu arada. Vulkan API desteği var GPU'da.

yunus789

Asistan
Reaksiyon puanı
22
S6 edge plus al kullan. Diğerlerini almadığın için pişman olmazsın çünkü kaybedeceğin pek bir şey yok.

Memento Morx105

Asistan
Reaksiyon puanı
48
Telefona sık custom rom yükleyen biri isen Samsung'a artık bulaşmamanı tavsiye ederim. Ha normal kullanıcıysan güzel bu telefonlar. S7 almanı da tavsiye ederim bu arada. Vulkan API desteği var GPU'da.
Yok rom yüklemem fazla

cengover05

Müdavim
Reaksiyon puanı
447
S7 al keyfine bak sormaya gerek yok
Islemcisi micro sd su gecirmezlik vulkan ozelligi
Kameranin cikintisinin az olmasi
Her yonden + da

Sercan40

Müdavim
Reaksiyon puanı
372
S7 alınabilir ama edge ekran istiyorum diyosan orasını bilemem...

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Ben olsam s7 alırdım. Daha iyi pili daha iyi kamerası bi tık daha iyi.

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798

S7 yi tercih edin ama güncellemeden dolayı değil daha güncel işlemci kullanıldığı için tercih edin güncelleme ye fazla takılmayın bence güncellemenin en önemli olduğu zaman 32 bit den 64 de geçiş zamanıydı bana göre onda da çoğu uygulama 64 destekli gelmedi

Memento Morx105

Asistan
Reaksiyon puanı
48
Hemen hemen herkes s7 dedi peki renk önerileriniz nelerdir ben altın veya gümüş düşünüyorum az ihtimallede siyah

eren_3425

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bende senin gibi s7 ve note 5 arasında kaldım bugün gidip ürünleri yan yana koyup inceledim s7 tabi ki daha performanslı bir ürün ama benim de büyük ekran takıntım var o yüzden note 5 daha cazip geliyor.

Son mesajlar