0XC Hataları ne yapmalıyım ?

Bu konuyu okuyanlar

beratduman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar. Ben burada yeniyim belkide konuyu yanlış yere açmış bile olabilirim. Yanlışsa şimdiden özür dilerim. Benim sorunum şöyle : Bilgisayarım gayet iyi bir bilgisayar fakat son 1 aydır bilgisayarımda 0xc gibi hatalar ile karşılaşmaktayım. Bu hatalar mesela fortnitede oluyor vs. İnternette araştırdığıma göre kayıt defterinde ki hatalardan dolayı kaynaklanıyormuş bu hatalar. Bende bu hataları çözmek amacıyla WinThruster indirdim. Yaklaşık 30 35 tane hata buldu. Bunları düzelttim. Fakat aynı hataları almaya devam etmekteyim. 1 hafta önce bilgisayarımı açtığımda karşıma mavi ekran çıktı. Bu hatayı 1 kaç kere yaşamıştım aynı bilgisayarda ve aynı şekilde. Acaba bundan kaynaklı mı? Bu arada bu mavi ekran hatalarının tek çözümü ise her zaman format atmak oldu. Kullandığım windows sürümü WİNDOWS 10 PRO. NE YAPMALIYIM BU HATAYI NASIL ÇÖZEBİLİRİM? YARDIM EDERSENİZ ÇOK SEVİNİRİM :)

headshot53

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Aynı hata bende bf 1 de oluyor. Ben format atacağım galiba çıldırttı beni yapamadım bende.

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Ayını hatayı daha geçtiğimiz günlerde alıyodum.
Saçma sapan Driver güncellemeri kayıt defteri onarmaları giib bi ton gereksiz şeyle uğraştım.
Gel gör ki sorun RAM deymiş.
Bozulan rami sökünce diğer ram ile normal bi şekilde devam ettim ...

headshot53

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Tek ram kullanıyorum.Bozuk olsa pc çalışmaz. Yanlış mıyım

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Benimkide pat diye bozulmadı tabii :D
0xc hataları almaya başladıktan ksıa bir süre sonra bozuldu..