*#06#'Da Imei Gözükmüyor.

Bu konuyu okuyanlar

Mtkr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Selamlar 3 gün önce aldığım Xiaomi Redmi Note 9 adlı cihazımı bugün formatladım formatlamadan önce telefonumda bir sıkıntı yoktu format attıktan sonra telefonumun sim kartı algılamadı sonrasında araştırmaya başladım fakat bir çözüm bulamadım sonrasında ise telefonumun imei koduna bakmak için *#06# kodunu yazdım eskiden yazdığımda imei kodları gözüküyordu şimdi ise imei kodları görünmüyor ve sadece seri numarası gözüküyor bu sorunumu çözebilecek birisi var mı?

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,492
Sanırım imeisi gitmiş eğer global bir cihazsa tekrar imei attırmanız gerekebilir. Türkiye cihazıysa garantiye yollayabilirsiniz.

aspet

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
242
Hocam direkt Xiaomi destek hattını aramanız daha mantıklı. Seri numarasından telefonun sorununu tespit ederler ve size daha net bilgi verebilirler

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,972
Cihaz yurdışı ise buradan resmi olmadığı için bilgi vermeyelim.
Yurt Dışı değil ve faturası varsa servise götür.

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,972
Selamlar 3 gün önce aldığım Xiaomi Redmi Note 9 adlı cihazımı bugün formatladım formatlamadan önce telefonumda bir sıkıntı yoktu format attıktan sonra telefonumun sim kartı algılamadı sonrasında araştırmaya başladım fakat bir çözüm bulamadım sonrasında ise telefonumun imei koduna bakmak için *#06# kodunu yazdım eskiden yazdığımda imei kodları gözüküyordu şimdi ise imei kodları görünmüyor ve sadece seri numarası gözüküyor bu sorunumu çözebilecek birisi var mı?
Hocam bazı modellerde İMEİ Repair işleminden sonra gözükmez.Telefon Hakkında>Tüm Özellikler>Durum aşağıda İMEİ'nı görebilirsin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ardından İMEİ'yi sorgula.Kayıtlı değilse.Yeniden İMEİ attırman gerekecek.