Xiaomi Redmi Note 9 Sim Kart Algılamıyor.

Bu konuyu okuyanlar

Mtkr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Selamlar 3 gün önce aldığım Xiaomi Redmi Note 9 adlı cihazımı bugün formatladım formatlamadan önce telefonumda bir sıkıntı yoktu format attıktan sonra telefonumun sim kartı algılamadı sonrasında araştırmaya başladım fakat bir çözüm bulamadım sonrasında ise telefonumun imei koduna bakmak için *#06# kodunu yazdım eskiden yazdığımda imei kodları gözüküyordu şimdi ise imei kodları görünmüyor ve sadece seri numarası gözüküyor bu sorunumu çözebilecek birisi var mı?

The Punisher

Doçent
Reaksiyon puanı
606
Selamlar 3 gün önce aldığım Xiaomi Redmi Note 9 adlı cihazımı bugün formatladım formatlamadan önce telefonumda bir sıkıntı yoktu format attıktan sonra telefonumun sim kartı algılamadı sonrasında araştırmaya başladım fakat bir çözüm bulamadım sonrasında ise telefonumun imei koduna bakmak için *#06# kodunu yazdım eskiden yazdığımda imei kodları gözüküyordu şimdi ise imei kodları görünmüyor ve sadece seri numarası gözüküyor bu sorunumu çözebilecek birisi var mı?

Aldığınız yere sorun veya iade edin veya değiştirin, lâkin aldığınız yere sormayın başka yere sorun soracağınız kişi de telefona hiçbir şey yapmasın sadece nedenini sorun, çünkü aldığınız kişiyi format attım derseniz kullanıcı hatası falan filan gevelerler elinde kalır.

lordare

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,729
Telefonunuz ithalat mı tr garantili miydi sıfır mı aldınız

Save_mi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Cihaz sıfırlanmış ve bu yüzden imei gitmiş qcn veya efs yedeğiniz varsa geri yükleyin yapamaz iseniz ücretsiz destek sunarım