Anket Geleceğin otomobilleri vs Klasik otomobiller

Bu konuyu okuyanlar

Herobrine

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,046
Merhabalar dostlar. Size iki farklı araba resmi atacağım. Biri eski, diğeri konsept gelecekte çıkacak olan bir araba. Hangisini tercih edersiniz? Nedenlerinizi ve görüşlerinizi belirtin.

images (2) (12).jpeg

Lukovic

images (2) (11).jpeg

Mercedes W140 S320 (1997)

Eski arabalar mı gelecekteki arabalar mı?

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,528
Geleceğini arabasını da alamam ki fakirim fakirim.

Herobrine

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,046
Ben şahsen eski arabaları tercih ederim. Yenilerde artık plastik ön planda. Eskilerde çelik, kumaş ve deri ön planda. Sonuna kadar benzinli kullanacağım. O son da kıyamet...

vigilantemre

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,537
Tasarımına göre de değişir tabi ki ama genel olarak klasik arabaları daha çok severim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

1675021068997.png

Reaksiyon puanı
948
Mercedes brabus koysaydın bari :)
Tabi ki gelecekten arabayı tercih ederim teknoloji konusunda klasikçi olmuyorum genelde.
Ama garajımda her zaman bir lancer evo bulunsun da isterim ya onun yeri çok ayrı ?

• Beğen
Reactions: Rei

Skellige

☕?‍?
Reaksiyon puanı
3,800
Impala-From-Supernatural.jpg

Günümüzdeki arabalar ya da bu araba. Ortamda Dean zannederler. :p

serj

chemicals
Reaksiyon puanı
2,850
Gelecekteki arabalar klasik arabalar olana kadar şimdiki klasik arabalar!

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,204
1675025660217.jpeg

hakanyargici

Alpine F1 Racing Team
Reaksiyon puanı
963
Merhabalar dostlar. Size iki farklı araba resmi atacağım. Biri eski, diğeri konsept gelecekte çıkacak olan bir araba. Hangisini tercih edersiniz? Nedenlerinizi ve görüşlerinizi belirtin.

Ekli dosyayı görüntüle 178128
Lukovic

Ekli dosyayı görüntüle 178129
Mercedes W140 S320 (1997)

Eski arabalar mı gelecekteki arabalar mı?
W140'ün içinde ki donanıma yakından uzaktan yaklaşamaz böyle bir konsept otomobil. V6 motorun gaz pedalına verdiği yük ve motor sesini hiç bir elektrikli otomobile değişmem.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Keşke düzgün bir konsept araba koysaydın. Şu çok iyi mesela.
mercedes_vision_avtr_0478.jpg
Geçmişe bakarsan benzer çizgilere sahip bir çok konsept otomobil tanıttı Mercedes. Günümüzde ki elektrikli tüm Mercedes otomobiller bu aracın çizgileri ile çıkış yapıyor. Aynı zamanda konsept araba mezarlığında ki sayılı güzellikten bir tanesi.

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513
Klasik araba severim ama bana şu Audi'yi verseler hiçbir klasik arabanın yüzüne bakmam.
audi-grandsphere-konsepti-tanitildi-iste-tasarimi-ve-ozellikleri138449_4.jpg

hakanyargici

Alpine F1 Racing Team
Reaksiyon puanı
963
Klasik araba severim ama bana şu Audi'yi verseler hiçbir klasik arabanın yüzüne bakmam.
Ekli dosyayı görüntüle 178154
Audi'nin dış tasarımı ne kadar ilgimi çekip gelecekte bir Audi sahibi olmayı düşündürsede iç tasarımlarını hiç bir zaman kendimle özleştirememişimdir Yine de 4 çeker sistemi olan Quattro kadar kullanmaktan keyif aldığım 4 çeker sistem olmadığı gerçeğini değiştiremez. Yüksek hız ve ani manevralarda ki stabiletesi günümüz otomobillerin çok önünde. 2.0 ve altı motorlar Quattro için düşük kalsa da bir üst motor kombinasyonlu modelleri oldukça keyifli.

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513
Audi'nin dış tasarımı ne kadar ilgimi çekip gelecekte bir Audi sahibi olmayı düşündürsede iç tasarımlarını hiç bir zaman kendimle özleştirememişimdir Yine de 4 çeker sistemi olan Quattro kadar kullanmaktan keyif aldığım 4 çeker sistem olmadığı gerçeğini değiştiremez. Yüksek hız ve ani manevralarda ki stabiletesi günümüz otomobillerin çok önünde. 2.0 ve altı motorlar Quattro için düşük kalsa da bir üst motor kombinasyonlu modelleri oldukça keyifli.
Audi iç tasarımında benimde gözümde rakiplerine nazaran biraz sönük kalıyor. Şayet bmw ve mercedes tarafına baktığımızda kendilerini aşmış durumdalar fakat nedense bende audinin o sadeliğini seviyorum. 2 tane ekran var şimdiki nesil araçlarında. Biraz daha cafcaflı. Önceden klima menfezlerinin üstünden ekran çıkardı o zamanlar daha sadeydi tabi :D Audi A4 2.0 tfsi quattro kullanma şansım olmuştu gerçekten yol tutuşu, yola yapışması beni de kendine hayran bıraktı.

Can_AKA_

SDN
SDN
Reaksiyon puanı
63
Cevabımız bellidir.
Jaguar-XKSS-rear-large.jpg

hakanyargici

Alpine F1 Racing Team
Reaksiyon puanı
963
Audi iç tasarımında benimde gözümde rakiplerine nazaran biraz sönük kalıyor. Şayet bmw ve mercedes tarafına baktığımızda kendilerini aşmış durumdalar fakat nedense bende audinin o sadeliğini seviyorum. 2 tane ekran var şimdiki nesil araçlarında. Biraz daha cafcaflı. Önceden klima menfezlerinin üstünden ekran çıkardı o zamanlar daha sadeydi tabi :D Audi A4 2.0 tfsi quattro kullanma şansım olmuştu gerçekten yol tutuşu, yola yapışması beni de kendine hayran bıraktı.
Benide 2014 ve öncesi Audi modellerinin içleri biraz daha cezbediyor açıkçası. Yeni tasarım düzenlerini hiç beğenemedim.

Janberk

Asistan
Reaksiyon puanı
232
Yeni araçlar hiç hoşuma gitmiyor.
Atmosferik adamdır, elektrik neymiş.

YYILMAZZ

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
38
Bmw kullanıcıları olarak mağduruz üzgünüz kırgınız buradan yetkililere seslenmek istiyorum iyi değiliz acilen o böbrek tasarımı eskiye dönsün biz burada mağduruz 2022 23 model üstü G kasa özellikte makyajlı beş Serisi bu serinin düzeltilmesi lazım araçlarımızı başka bir markayla değiştirmek istemiyoruz buradan yetkililere sesleniyorum sesimizi duyun böbrekler küçülsün Audi de Mercedes'te araba yok ix alayım desen 5-6 milyon öyle bir bütçemizde yok 2-3 milyonluk daha ulaşılabilir 3-5 serisi gibi Araçlarınıza da önem verin alamıyoruz yok yani yetmiyor para ben de sekiz isterim ama yok orta Sekmentte de istiyoruz güzel böbrekli araba buradan yetkililere sesleniyorum vallahi de billahi de mağduruz C kasa olmuş 2:30 a4 desen zaten Bmw mercedes rakibi değil 18 yaşından beri Bmw ci olarak şahsi görüşüm yok yani araba yok bilemiyoruz mağduruz connected drive ben 2018'de kullandığım özelliği telefonla aracımın kapılarını açmaya motorunu çalıştırmayı arabamın nbt ekranında gördüğüm hava durumunu kullanamıyorum arkadaşlar satarken vardı şimdi yoku BTk ile olan mevzumuzu çözün vallahi de billahi de mağduruz bugün hangi Bmw ciye sorarsan sor 2017 18 üstü kullanan tüm BMWciler ben de aynı hisleri hissediyor elimizden tutun arabalar eskidi kilometreler uçtu