Öneri Monster En Kötü Teknik Servis !

Bu konuyu okuyanlar

r3b0k

Öğrenci
Reaksiyon puanı
26
Selam öncelikle sizlere bugün, monster ile yaşadığım ilginç olayı anlatıcağım. 1 ay öncesinde monster huma h5 aldım, monsterı herkes övüyordu yok çok iyi yok teknik servisi mükkemmel, her neyse cihazı aldım 1 gün sonra elime ulaştı.

Cihazı açtığımda ölü pikselle karşılaştım, he bide ışık sızması vardı onu pek takmadım. Ölü pikseli görünce hemen servisi arayıp işlem yapılmasını istedim ve bana ekran panel değişimi dediler ben ise daha alalı 1 gün olan bir cihazı neden ekranını değiştireyim dedim ve zar zor değişime ikna ettim.

Yaklaşık 2 hafta yeni cihazımın gelmesini bekledim ve gelen üründe iyi okuyun şimdi, Ölü piksel 3 adet, Işık sızması ama nasıl bir ışık sızması çok yüksek, usb portunda kırık ve touchpadinde tozlar vardı , bitti mi bitmedi birde üstüne üstlük 16gb ram lik laptopumu 8gb olarak göndermişler :).

Yani uzun lafın kısacası monster aldığıma bin pişman oldum. Sıfır ürün diye gönderdiklerinde sorun çıkıyor ve çıkan sorundan sonra tekrar sıfır ürün gönderdik dediklerinde de 2.el siz siz olun monsterdan uzak durun.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
e tekrar başvur yine sıfırını talep et. Bu aşamalarda servis raporlarını da almayı unutma. Sakın tamiri kabul etme.

Skellige

☕?‍?
Reaksiyon puanı
3,787
Dün monster önerdim bugün böyle bir konu. ?
?

r3b0k

Öğrenci
Reaksiyon puanı
26
e tekrar başvur yine sıfırını talep et. Bu aşamalarda servis raporlarını da almayı unutma. Sakın tamiri kabul etme.
kesinlikle almam direk iade talebi oluşturdum ve onda da bana dedikleri ürünü alalı 15 günü geçti iade olmayabilir bak bilmesek bizi yicekler, bende aynen şöyle dedim 2 hafta olan servis süresi geçerli sayılmıyor malesef, o yüzden vermek zorundasınınız. Ve ertesi gün iadem yattı gene gidip elma aldım M1 işlemcili.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dün monster önerdim bugün böyle bir konu. ?
?
:D valla benim başıma gelen olay bu lanet ettim. Ama ne yalan söyleyeyim hala içimde kaldı Monster, çok istiyorum hala :(

Skellige

☕?‍?
Reaksiyon puanı
3,787
kesinlikle almam direk iade talebi oluşturdum ve onda da bana dedikleri ürünü alalı 15 günü geçti iade olmayabilir bak bilmesek bizi yicekler, bende aynen şöyle dedim 2 hafta olan servis süresi geçerli sayılmıyor malesef, o yüzden vermek zorundasınınız. Ve ertesi gün iadem yattı gene gidip elma aldım M1 işlemcili.

:D valla benim başıma gelen olay bu lanet ettim. Ama ne yalan söyleyeyim hala içimde kaldı Monster, çok istiyorum hala :(
Monster'da düşmanın olsa bu kadar sorun olur. :tearsofjoy::tearsofjoy:

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,846
Monster nedir ya daha iyi PC markaları varken. Göz göre göre alınır mı garip.

r3b0k

Öğrenci
Reaksiyon puanı
26
Monster'da düşmanın olsa bu kadar sorun olur. :tearsofjoy::tearsofjoy:
Ama hala monster alasım var içimde kaldı, hayatım boyunca bi Monster'ım olmadı :(((

Monster nedir ya daha iyi PC markaları varken. Göz göre göre alınır mı garip.
Nerden bilirdim ki başıma böyle şeyler geleceğini. En iyisi paraya kıyıp elma almak abi, elmadan vazgeçmeyin

Ben olsaydım Monster'dan uzak dururdum.
Bu saatten sonra bende bu düşüncedeyim.

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,846
Ama hala monster alasım var içimde kaldı, hayatım boyunca bi Monster'ım olmadı :(((

Nerden bilirdim ki başıma böyle şeyler geleceğini. En iyisi paraya kıyıp elma almak abi, elmadan vazgeçmeyin

Bu saatten sonra bende bu düşüncedeyim.
Hayır MSI var Asus var. Hadi monster Casper gelene kadar Lenovo hp Acer var.

r3b0k

Öğrenci
Reaksiyon puanı
26
Hayır MSI var Asus var. Hadi monster Casper gelene kadar Lenovo hp Acer var.
Hp ve Acer'dan şu zamana kadar hep uzak durdum, eskiden bir hp bilgisayarım vardı bana çok sıkıntı çıkaran sanırım ondan dolayı uzağım. Asus tuf alacaktım fakat fiyatına göre çok güzel bir bilgisayardı monster ve harika bir kampanya vardı kaçırmak istememiştim. İ7 11.nesil 16 gb ram 500 gb m2 ssd 144 hz ıps mat bir ekran. Parmak izi okuyucu falan çok güzel di yani ucuza gelmişti 10.530'tl ye almıştım. Fakat bir daha öğrendik ki ucuz malın yahnisi yenmezmiş.

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,846
Hp ve Acer'dan şu zamana kadar hep uzak durdum, eskiden bir hp bilgisayarım vardı bana çok sıkıntı çıkaran sanırım ondan dolayı uzağım. Asus tuf alacaktım fakat fiyatına göre çok güzel bir bilgisayardı monster ve harika bir kampanya vardı kaçırmak istememiştim. İ7 11.nesil 16 gb ram 500 gb m2 ssd 144 hz ıps mat bir ekran. Parmak izi okuyucu falan çok güzel di yani ucuza gelmişti 10.530'tl ye almıştım. Fakat bir daha öğrendik ki ucuz malın yahnisi yenmezmiş.
Casper monster daha da alt kademe.