Yardım Kasayı Tv ye bağlama sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Elberucmakk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
26
Selamlar, yeni bir monitör sipariş ettim o gelene kadar Pc kasasını Tv ye bağlamıştım 3 gündür problem yoktu ama şuan Tv ye ekran gelmiyor.

Wga ve hdmı kabloları ile denedim ama sonuç yok , kablolar sağlam. Laptopumu bağaldığımda görüntü alıyorum ama kasayı bağladığımda alamıyorum.

Şimdiden teşekkürler.

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,592
Selamlar, yeni bir monitör sipariş ettim o gelene kadar Pc kasasını Tv ye bağlamıştım 3 gündür problem yoktu ama şuan Tv ye ekran gelmiyor.

Wga ve hdmı kabloları ile denedim ama sonuç yok , kablolar sağlam. Laptopumu bağaldığımda görüntü alıyorum ama kasayı bağladığımda alamıyorum.

Şimdiden teşekkürler.
Doğru yere taktığınıza emin misiniz? hem anakartta hem ekran kartında çıkışlar var çünkü.

hakanyargici

Alpine F1 Racing Team
Reaksiyon puanı
958
Çalışan bir monitörü ana ekran konumunda kullanarak TV'yi bağlayın. Bilgisiyarın ekran seçenekleri ayarında TV'nin gözüküp gözükmediğini kontrol edin.

hakanyargici

Alpine F1 Racing Team
Reaksiyon puanı
958
Çalışan monitorum yok maalesef sadece tv var.
Çalışan herhangi bir ekranda olur yada sipariş ettiğiniz ekran gelince deneme yapınız.

Şuan ki durumunuzun ucu o kadar açıkki bir çok nedeni olabilir. Monitör gelince denersiniz eğer ekrana görüntü gelmiyorsa sorun ekran kartında olabilir. Anakartınızda VGA çıkışı ve işlemcinin desteği varsa görüntüyü CPU üzerinden almayı deneyin. Sorun ekran kartındamı değilim onu görürüz.

Elberucmakk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
26
Çalışan herhangi bir ekranda olur yada sipariş ettiğiniz ekran gelince deneme yapınız.

Şuan ki durumunuzun ucu o kadar açıkki bir çok nedeni olabilir. Monitör gelince denersiniz eğer ekrana görüntü gelmiyorsa sorun ekran kartında olabilir. Anakartınızda VGA çıkışı ve işlemcinin desteği varsa görüntüyü CPU üzerinden almayı deneyin. Sorun ekran kartındamı değilim onu gör
Mesaj otomatik birleştirildi:

3 gündür vga girşiyle kullanıyordum bios ayarlarında bi kaç değişklik yaptıktan sonra görüntü alamamaya başladım. Bios pilini çıkarıp sıfırladım fakat hala görüntü yok. Sanırım monitör geldiğinde deneme yapmak zorundayım .