Söyle Rahatla V.2

Bu konuyu okuyanlar

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Bizim insanımız gerçekten garip. Neymiş PSU fan açmıyormuş, e be adam bu kasada ekran kartı yok nasıl yüke binsin de bu 1000w lık şey nasıl fan açsın. Ona fan açtırmak için 500-600w minimum yük bindirmen lazım. Akşam akşam ayarlarımızla oynuyorlar.
1667417736856.png

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Satarım isteyene, garanti fatura herşey var.

crow88

Dekan
Reaksiyon puanı
3,129
Neden Bazıları
Bazı İnsanlar neden ,zenginleştikçe fakirleşiyor
bazı insanlar ise ,öldüklerinde yalnız kalıyorlar
bazı insanlar o kalabalıkta ,tek başına kalıyor
bazı insanlarda, varlık içinde yokluk çekiyor

Neden bazıları ,o kadar varken yiyemiyor
neden yerken bazıları,, mala doyamıyor
neden bazıları kartal iken ,guguk kuşudur
neden mezara kalmadan ,mezata kalıyorlar

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,421
Eski söyle rahatlayı arıyor gözler?

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,982
Ağalar bilmeyenleriniz bilsin.
Bilenler de bilmeyenlere öğretsin.

Köpekler aslında motosikletçiye ve bisikletçiye zarar vermez.
Bisikletin ve motosikletin insan kaçırdığını sanıyorlar ve koşarak aletin tekerleğine havlayıp durdurmaya çalışıyorlar.

O durumda sizin ayağınızdan yapışıp çekmeye çalışırlar sizi kurtarmak için.
Sizde köpek saldırısına uğradığınızı düşünürsünüz.

Bu aletlerden kullanıyorsanız köpek gördüğünüzde inin aletten ve elinizle sürerek götürün. Köpek artık kontrolün sizde olduğunu sanarak sizinle gurur duyacaktır.

Bizzat kendi düşündüğümü yazıyorum. Bir yerden kopyalamadım.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Videolar izlenmeyince ana ekrana monte ettiniz demek, az değilsiniz...

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,187
Aile desen zıt, Tanrı desen zıt, hayatın akışı desen daha zıt. Hem beni sevecek hem de yalnız hissetmemi önleyebilecek insanların arasında olsam da kendimi kandırmak istemediğim için öylesine yalnız ve sevgisiz hissediyorum ki kelimelerle tarif edilemez. Özlüyorum, geçmişi özlüyorum; aptallık içinde olduğum tüm o güzel günleri... Ve nefret ediyorum tüm o geçmiş günleri yok eden insanlardan. Diyorum kendi kendime; elbet bir gün her şey düzelecek, yepyeni bir hayatın olacak tek ihtiyacın olan biraz daha beklemek diye ancak daha nereye kadar bekleyebilirim ki? Akıl sahibi olmasına rağmen, düşünme yetisi olmasına rağmen bunu kullanmayı reddeden ve birbirlerine bu kadar çok acı çektiren bu ırktan nefret ediyorum. Artık rol yapmayı kesmek, yüzümdeki maskeyi çıkarmak ve gerçek yüzümü göstermek istiyorum ancak ne ben gerçeği gösterebilirim ne de onlar bunu görebilirler. Umarım bir gün beklemekten ve ummaktan başka daha iyi bir şeyler yapabilirim...

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,982
Aile desen zıt, Tanrı desen zıt, hayatın akışı desen daha zıt. Hem beni sevecek hem de yalnız hissetmemi önleyebilecek insanların arasında olsam da kendimi kandırmak istemediğim için öylesine yalnız ve sevgisiz hissediyorum ki kelimelerle tarif edilemez. Özlüyorum, geçmişi özlüyorum; aptallık içinde olduğum tüm o güzel günleri... Ve nefret ediyorum tüm o geçmiş günleri yok eden insanlardan. Diyorum kendi kendime; elbet bir gün her şey düzelecek, yepyeni bir hayatın olacak tek ihtiyacın olan biraz daha beklemek diye ancak daha nereye kadar bekleyebilirim ki? Akıl sahibi olmasına rağmen, düşünme yetisi olmasına rağmen bunu kullanmayı reddeden ve birbirlerine bu kadar çok acı çektiren bu ırktan nefret ediyorum. Artık rol yapmayı kesmek, yüzümdeki maskeyi çıkarmak ve gerçek yüzümü göstermek istiyorum ancak ne ben gerçeği gösterebilirim ne de onlar bunu görebilirler. Umarım bir gün beklemekten ve ummaktan başka daha iyi bir şeyler yapabilirim...
Bazen bende bıkıyom. Sanki yanlış yerde dünyaya göz açtım. Keşde dünyada hiç olmasaydım.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117

single çıkrı alo!
Mesaj otomatik birleştirildi:

Screenshot_2022-12-04-23-12-57.png

Dave bu ne?

Son düzenleme:

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
yanlış anladın Dave Mustaine Metallica'dan kovulunca kin güttü 30 yıl ve fazla sürmüş Metallica ile çalması imkansız dı...