Haber Crysis 4 geliyor!

Bu konuyu okuyanlar

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,202
Bu sabah gelen sızıntılar sonrasında Crytek, Crysis 4 için ilk resmi müjdeyi verdi. Sosyal medyada yayılan görüntülerin hemen sonrasında kısa bir CGI fragmanı yayınlandı. Fragmanda bizlere pek de bir şey gösterilmese de yeniden düzenlenen üçleme ile yeni bir Crysis oyunu alacağımız oldukça açıktı. Yapılan duyuru sonrasında ise yeni bir oyunun geleceği kesinleşti.

Serinin ilk oyunu çıktığında biliyorsunuz ki dönemin en inanılmaz grafiklerine sahipti ve oyunu oynayabilmek birçok oyuncu için özel bir durumdu. Henüz elimizde detaylar olmasa da gelecek oyunun da aynı şekilde inanılmaz grafiklere sahip olması bekleniyor. PC, PlayStation 5, Xbox Series X ve Xbox Series S oyun konsolları için satışa sunulması beklenen Crysis 4, 2022 içerisinde bizlere sunulmasa da Crytek tarafından bir sürpriz yapılabilir.

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,104
Bu sabah gelen sızıntılar sonrasında Crytek, Crysis 4 için ilk resmi müjdeyi verdi. Sosyal medyada yayılan görüntülerin hemen sonrasında kısa bir CGI fragmanı yayınlandı. Fragmanda bizlere pek de bir şey gösterilmese de yeniden düzenlenen üçleme ile yeni bir Crysis oyunu alacağımız oldukça açıktı. Yapılan duyuru sonrasında ise yeni bir oyunun geleceği kesinleşti.

Serinin ilk oyunu çıktığında biliyorsunuz ki dönemin en inanılmaz grafiklerine sahipti ve oyunu oynayabilmek birçok oyuncu için özel bir durumdu. Henüz elimizde detaylar olmasa da gelecek oyunun da aynı şekilde inanılmaz grafiklere sahip olması bekleniyor. PC, PlayStation 5, Xbox Series X ve Xbox Series S oyun konsolları için satışa sunulması beklenen Crysis 4, 2022 içerisinde bizlere sunulmasa da Crytek tarafından bir sürpriz yapılabilir.

Hocam bu Crysis üzerinde baya ugrasmalilar ilk oyunun yaptığı etkiyi yapmalı bakalım büyük ihtimalle 2023 sonu gibi çıkar yada ortası

HalukSonmez

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
Günümüzde çizgisel askeri fps oyunları birkaç istisna dışında pek tutmuyor. Muhtemelen çok büyük ses getirmez.

Ecel121

Asistan
Reaksiyon puanı
106
Bu bir şaka olmalı şaka lan bu öyle değil mi! en sevdiğim seridir crysis ilk oyunu 2012-2015-2018-2019 yıllarında 4 kez bitirdim 2.oyunu 2012-2017-2020 yıllarında tekrar bitirdim ama 3 o olmadı be abi pc 10 yıllık diye onu bir türlü açmıyordu ve 2021 yeni pc aldık ve onuda bitirdim bir kez 4'se bir hayal ya hep özlem duydum 4'e şuan hiçbir şey inandıramaz beni o habere...

CodM_SainttMstr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Crytek yapımları fasa fiso yapımlar değil, En son çıkardığı, Hunt Showdown bunun en büyük kanıtı.
Crysis 4 ise muhteşem olacak!

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,233
Saçma saçma makineler vs olmasın insan vs insan olsun

Krolz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Remastered gibi baştan savma yapmasınlarda gerisi önemli değil.

Tunar Ismailof

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
40
Bence ekran kartlarimiza simdiden mendil verelim ne de olsa ekran karti aglatan oyun geri donecek yillar sonra :D

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,765
Göğüsüne vuran sistemleri dize getirecek yine. Bilgisayarlarıyla övünenler Kılıç kalkanları hazırlayın savunmaya geçin. :D ahshdhshahjshdh
Mesaj otomatik birleştirildi:

Saçma saçma makineler vs olmasın insan vs insan olsun
İnsan ve uzaylı olsun. Uzaylı istilasına karşı savaş. Hülooğğğ Reis baş kahraman olsun Turan birliğimizle uzaylıları geri kovalayalım.

Efsane tutar hee?

Tunar Ismailof

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
40
Göğüsüne vuran sistemleri dize getirecek yine. Bilgisayarlarıyla övünenler Kılıç kalkanları hazırlayın savunmaya geçin. :D ahshdhshahjshdh
Mesaj otomatik birleştirildi:

İnsan ve uzaylı olsun. Uzaylı istilasına karşı savaş. Hülooğğğ Reis baş kahraman olsun Turan birliğimizle uzaylıları geri kovalayalım.

Efsane tutar hee?
Kanka formuma gelip bana yardim ede bilmirmisin?
Bu arada galiba Azerbaycanlisin :D

Son mesajlar