Öneri Ders Çalışma İsteğim Yok

Bu konuyu okuyanlar

SpenZY

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Evet dediğim gibi. İlgi alanlarım Tarih,Spor ve Bilgisayar ama bana tutup Türkçe Fen çalış diyorlar. Kafam binbir kere basmıyor bunlara bu yüzden çalışma isteğim gelmiyor dediğim zamanda senin iyiliğin için diyorlar lütfe yardım edin.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,772
Matematik çalış gerisi gereksiz. Bilgisayar öğrenme zaten basit. Tarih dersi yaşamın boyu sana pek getirisi olmaz. Çünkü bir kitap a yazdığı şeyi diğeri b yazar. Tarih hocam vardı kitaplara kanmayınız orda çoğu bilgi yalan diyordu.
Spor zaten pek gerekli değil polis olmayacaksan.

Ama matematik bilmek hayatını değiştirir. Çok yararı var.

SpenZY

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Matematik çalış gerisi gereksiz. Bilgisayar öğrenme zaten basit. Tarih dersi yaşamın boyu sana pek getirisi olmaz. Çünkü bir kitap a yazdığı şeyi diğeri b yazar. Tarih hocam vardı kitaplara kanmayınız orda çoğu bilgi yalan diyordu.
Spor zaten pek gerekli değil polis olmayacaksan.

Ama matematik bilmek hayatını değiştirir. Çok yararı var.
futbolda altyapıda falan oynadım geleceğim olur inşallah. Futbolcu olmak istiyorum 5 yaşından beri

serj

chemicals
Reaksiyon puanı
2,850
Aptal zihniyeti. Çocuğun oldu mesela, edebiyattan 100 alıyor fakat matematikten 60 alıyor. Sen hangi dersin kursuna yazarsın çocuğunu? Matematik, değil mi? Ama işte öyle değil olaylar. Aslında o çocuk bir yazar. Edebiyattan hoşlanıyor. Edebiyat kursuna yazdır, edebiyat dersinde geliştir ki yazar olsun. Değil mi?

Arrup Tayyup

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
7
Evet dediğim gibi. İlgi alanlarım Tarih,Spor ve Bilgisayar ama bana tutup Türkçe Fen çalış diyorlar. Kafam binbir kere basmıyor bunlara bu yüzden çalışma isteğim gelmiyor dediğim zamanda senin iyiliğin için diyorlar lütfe yardım edin.
kolayı var çalışma git sanayiye çalış

Arrup Tayyup

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
7
Sonuçta okuyan bile iş bulamıyor. Sanayide iş bulduysan ne mutlu sana. Git çalış işte, ne mitlu sana :D
yalan söylüyorsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

iş çok ben zenginim sana hemen 100bin lira yollayım at ibanını

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,772
iban gönder sana 200bin lira yollayacam
200 bin lira bizde manat'la pek ahım-şahım para etmez. Onu 500 bin yap yollarım İBan.
200 bin nedir ki banka kartımın rakamlarını tek tek yazmaya üşenirim o para için.