Samsung Galaxy M52 ve alışveriş kredisi hakkında

Bu konuyu okuyanlar

kacanga

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba, dün hepsiburada üzerinden Samsung Galaxy M52 model telefonu alışveriş kredisiyle faizsiz 3 taksit şeklinde sipariş verdim. Telefon bugün kargoya verildi fakat baktığımda aynı model telefonbugün 4999 tl ye dusmus yani 5bin tl altında olduğu için 12 taksit yapılabiliyor. Mevcut kargoya verilen siparişimi iptal edebilir miyim , eğer mümkünse iptal süreci nasil oluyor, alışveriş kredimin iptali de gerçekleşiyor mu ve ne kadar sürüyor bilgisi olan varmi? Yeni fiyattan 12 taksit ile alırsam benim için çok daha kolay olacak ödemesi. O yüzden yardımlarınızı bekliyorum.

Reaksiyon puanı
953
Merhabalar bence en doğru bilgiyi taksit yapan aracı banka nın müşteri hizmetlerine sorarak öğrenebilirsiniz.

kacanga

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar bence en doğru bilgiyi taksit yapan aracı banka nın müşteri hizmetlerine sorarak öğrenebilirsiniz.
Bankayı arayıp sordum, sipariş iptal edildiğinde kredi de iptal olur dediler, fakat hepsiburadayla iletişime geçtiğimde kargodaki iptal talebiniz onaylandıktan 1 is günü sonra ücret iadeniz saglanicaktir şeklinde bilgi verdi.

Reaksiyon puanı
953
Bankayı arayıp sordum, sipariş iptal edildiğinde kredi de iptal olur dediler, fakat hepsiburadayla iletişime geçtiğimde kargodaki iptal talebiniz onaylandıktan 1 is günü sonra ücret iadeniz saglanicaktir şeklinde bilgi verdi.
Peki herhangi bir kesinti olmayacak mı bunu sordunuz mu eğer olmayacaksa iyiymiş.

kacanga

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Peki herhangi bir kesinti olmayacak mı bunu sordunuz mu eğer olmayacaksa iyiymiş.
Onu sormadım aklima gelmedi açıkcası ama sanırım risus atmayacağım 12 ayda ödeseydim çok daha rahat olacaktı ama şanssızlık oldu biraz fiyatında hic oynama olmayan model dün birden indirimlerde düşünce almış bulundum :)