Öneri Sea of Thevies vs Forza Horizon 4

Bu konuyu okuyanlar

Adanalı Köpke

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
30 Tl Steam bütçesi var. Sea of Thevies için arkadaşım yok ama bu oyunun hikaye modu da var galiba. Ne önerirsiniz ? Forza Horizon 4 'te kararsızım direksiyon yok çünkü. Ayrıca Sea of Theives'in hikaye modu kaç saat ?

Graveworm

Müdavim
Reaksiyon puanı
499
30 Tl Steam bütçesi var. Sea of Thevies için arkadaşım yok ama bu oyunun hikaye modu da var galiba. Ne önerirsiniz ? Forza Horizon 4 'te kararsızım direksiyon yok çünkü. Ayrıca Sea of Theives'in hikaye modu kaç saat ?

Sea of Thieves in hikaye modu var mı yok mu bilmem ama online versiyonu baya zevkli bir oyuna benziyor. Arkadaş edinirsin oynaya oynaya. Ama senin sorduğun 2 oyunda birbirinden çok farklı oyunlar. Araba yarışı seviyorsan al oyna. İlla direksiyona gerek yok. En kötü oyuna uygun gamepad alırsın onunla oynarsın

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
FH4 Klavyeylede gayet iyi oynanıyor.
SoT oynamadım. Senden hikaye modunu duyunca merak edip bakındım da millet görev yapıp para kasıyorsun ilerleme gibi bir durum yok demiş.

Adanalı Köpke

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
SoT oynamadım. Senden hikaye modunu duyunca merak edip bakındım da millet görev yapıp para kasıyorsun ilerleme gibi bir durum yok demiş.
Ya hikaye modu mevzusu dışardan duyduğum bir şey belki yoktur bile. Sadece çok uzun bi hikayesi var diye biliyorum. Ama İnternetten arkadaş edinme çok sevdiğim birşey değil.
Sea of Thieves in hikaye modu var mı yok mu bilmem ama online versiyonu baya zevkli bir oyuna benziyor. Arkadaş edinirsin oynaya oynaya. Ama senin sorduğun 2 oyunda birbirinden çok farklı oyunlar. Araba yarışı seviyorsan al oyna. İlla direksiyona gerek yok. En kötü oyuna uygun gamepad alırsın onunla oynarsın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Öneriniz varsa yazın lütfen. Forza'yı aldım ama iade şansım var hala

Adanalı Köpke

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Maalesef bana güzel gelmedi. İade talebinde bulundum. Oyun öneriniz var mı ?

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Maalesef bana güzel gelmedi. İade talebinde bulundum. Oyun öneriniz var mı ?
Mevcut indirimlerdeki oyunlara ve bütçene göre severek oynayıpta önerebileceğim oyun yok diyebilirim.

Yarıştan ziyade drift istiyorsan carx drift racing online alabilirsin. İndirimsiz yalın oyun hali bütçene uygun.
En basit tabirle arabanı modifiye edip drift çiziyorsun. Kazandığın seviye puanı ve parayla yeni özellik ve araç açıp stres atıyorsun.
Deluxe edition içeren paketi alırsan seviye gereksinimleri kaldırılıp her şey ücretsiz hale geliyor.
Season pass içeren paketi alırsan bütün dlclere sahip oluyorsun.
Modifiye yapmadan oyuna girersen zorlanırsın.
ETS2 ve CarX'te carry on wayward son açıp zaman öldürmeye bayılırım. ?

Adanalı Köpke

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Mevcut indirimlerdeki oyunlara ve bütçene göre severek oynayıpta önerebileceğim oyun yok diyebilirim.

Yarıştan ziyade drift istiyorsan carx drift racing online alabilirsin. İndirimsiz yalın oyun hali bütçene uygun.
En basit tabirle arabanı modifiye edip drift çiziyorsun. Kazandığın seviye puanı ve parayla yeni özellik ve araç açıp stres atıyorsun.
Deluxe edition içeren paketi alırsan seviye gereksinimleri kaldırılıp her şey ücretsiz hale geliyor.
Season pass içeren paketi alırsan bütün dlclere sahip oluyorsun.
Modifiye yapmadan oyuna girersen zorlanırsın.
ETS2 ve CarX'te carry on wayward son açıp zaman öldürmeye bayılırım. ?
Yakın zamanda R6 indirime girer mi sizce ?

Adanalı Köpke

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Neredeyse her ay indirime girmiş. Bence 15'inden sonra girer. Şuan zaten xbox yayıncı indirimi var bitmesini beklerler diye düşünüyorum.
R6 almak güzel olabilirdi. Sizce risk alıp yayıncı indiriminin bitmesini bekleyeyim mi ? 1 haftadan çok süre beklemek istemiyorum çünkü.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İlk bahar indirimi 2 mayısta galiba . Orda sizce R6 girer mi ? Girerse onu beklerim belki başka oyunlar da iner.

Son düzenleme:

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
R6 almak güzel olabilirdi. Sizce risk alıp yayıncı indiriminin bitmesini bekleyeyim mi ? 1 haftadan çok süre beklemek istemiyorum çünkü.
Senin kararın. Attığım linkteki grafikte görüldüğü gibi son aylarda hep indirimde gözüküyor. Kararın kesinse bekleyebilirsin.