Soru Forza Horizon 4 alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,592
Merhabalar. Steam kış indirimleri başladı bildiğiniz üzere. Forza horizon 4 alayım diyorum. Dandik 90 derece bir direksiyon setim var. Sizce oynanır mı? zevk verirmi? Ayrıca normal sürümünü mü almalıyım yoksa deluxe edition mu almalıyım ?

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,552
Merhabalar. Steam kış indirimleri başladı bildiğiniz üzere. Forza horizon 4 alayım diyorum. Dandik 90 derece bir direksiyon setim var. Sizce oynanır mı? zevk verirmi? Ayrıca normal sürümünü mü almalıyım yoksa deluxe edition mu almalıyım ?
Direksiyon setiniz ucuz ise algılamama ihtimali yüksek. Fakat bu oynamanıza engel değil. Ben klavyeyle yaklaşık bir buçuk yıl falan inanılmaz keyifle oynadım. Yanlaması falan çok zor değil klavyede. Deluxe Edition almanı tavsiye ederim, oyuna iyi bir başlangıç yaparsın.

0gzh4n

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Alınır. Bizzat kendim aldım ve çok severek oynuyorum 5 çıktı diye 4'e olan ilgi azalıcak diye düşünüyorsan yanlış düşünüyorsun tam aksine oyuncu kalabalığı yine var. Ben klavyeden oynuyorum ama bir gamepad ya direksiyon setin varsa çok daha keyifli olur...

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Fh4 ün Ultimate edition versiyonunu almanızı tavsiye ederim. Direksiyon setinizi tanımayabilir ama klavye de bile oynaması zevkli bir oyun. Veya Gamepad iniz varsa çok daha keyifli bir şekilde oynayabilirsiniz. Fh4 güzel bir oyun fakat bazı arabalar dışında çoğu arabanın sesleri kötü diyebilirim.

KaanStinson

Asistan
Reaksiyon puanı
191
yüksek ayarlarda 50 fps ile gözlerim kanaya kanaya zevk veriyor o kadar iyi oyun kesinlikle alınır
Mesaj otomatik birleştirildi:

maalesef yer kıtlığı dolayısıyla silmek zorunda kaldim

jend16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Oyun güzel hikayesi 20-25 saat arasında bitirlebiliyor. Hayatta kalma modunu seviyorsan, arabalara ilgin varsa ve açık dünya araba yarışı ile ilgileniyorsan neden olmasın. Ama tavsiyem 5. olanı almalısın.

salihaktan_

Müdavim
Reaksiyon puanı
544
Öncelikle XBOX Game Pass ile bir aylık aboneliği 30 liraya satın alabilirsiniz ve oyunu deneyebilirsiniz, eğer oyun hoşunuza giderse daha sonra oyunu Steam veya başka bir platform üzerinden satın alabilirsiniz.

Son düzenleme:

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,734
FH5 yerine hâlâ FH4'ü çok iyi sebeplerden ötürü oynanabilir. FH4 çıktığından sonra FH3'e devam eden arkadaşım da oldu. Serbest gezinsen de bile keyif verir.

Son mesajlar