Soru Steam Forza Horizon 4 ne zaman indirime girer?

Bu konuyu okuyanlar

Snows Cherryson

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Steam Forza Horizon 4 alacağım önceki indirimde Sea Of Thieves almıştım. Onu iade ettim Forza almak istiyorum sizce ne zaman indirime girer? Girerse yine 30 Lira bandına düşer mi? Bu soruyu sık kullandığım bir foruma da sordum ama orada kimse cevap vermedi.

Walleyy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
31
yeni çıktı yılbaşı indiriminden biraz uzun sürebilir

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,253
Nisan yada mayısa kadar yolu var kısa süre indirimde olur sonra okul tatiline kadar olmaz.

Bekleyeceksin kısaca.

Ama fakirliğin lüzumu yok direk al derim ?

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,629
Kış indirimleri biteli bir kaç gün oldu. Tarihleri bilmiyorum ama yeni indirime daha süre vardır.

Snows Cherryson

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Kış indirimleri biteli bir kaç gün oldu. Tarihleri bilmiyorum ama yeni indirime daha süre vardır.
Nisan yada mayısa kadar yolu var kısa süre indirimde olur sonra okul tatiline kadar olmaz.

Bekleyeceksin kısaca.

Ama fakirliğin lüzumu yok direk al derim ?
yeni çıktı yılbaşı indiriminden biraz uzun sürebilir
Her sene Şubat ayında olan indirimde girmez mi? Geçen sene Rainbow Six Sİege girmişti almıştım.

kayacaN0

Asistan
Reaksiyon puanı
220
Steam Forza Horizon 4 alacağım önceki indirimde Sea Of Thieves almıştım. Onu iade ettim Forza almak istiyorum sizce ne zaman indirime girer? Girerse yine 30 Lira bandına düşer mi? Bu soruyu sık kullandığım bir foruma da sordum ama orada kimse cevap vermedi.
Kış indirimlerinde 33tl'ye düştü standart versiyonu. Bence deluxe versiyonunu alın 44tl'ye düşüyor indirimde. Birkaç dlc veriyor deluxe versiyonunda.

Snows Cherryson

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Kış indirimlerinde 33tl'ye düştü standart versiyonu. Bence deluxe versiyonunu alın 44tl'ye düşüyor indirimde. Birkaç dlc veriyor deluxe versiyonunda.
33 Değil 30 Liraya düşmüştü denemek için Sea Of Thieves almıştım beğenmedim 30 TL geri aldım şimdi Forzayı bekliyorum indirim için çok pişmanım.

hakancoskun4891

Profesör
Reaksiyon puanı
757
  • Steam Ay Takvimi İndirimleri: 11 Şubat – 15 Şubat 2022.

hakancoskun4891

Profesör
Reaksiyon puanı
757
Umarım o tarihte girer o tarihi bekliyorum. Tam 1 ay var bakalım belki ondan öncede girebilir.
Belki oyun geliştiricisi indirim yaparsa girer ama o tarihten önce genel bir indirim olmayacağı için belki simülasyon oyunu veya yarış oyunları indirimi başlığı altında indirime girebilir.

Son mesajlar