Bu konuyu okuyanlar

Akagi

Doçent
Reaksiyon puanı
841
Bir film vardı uzayda geçiyordu 5-6 asoronot uzaydan gelen bir canlıyı mekiklerine alıyorlardı. İlk başta bakteri kadar küçük olan şey büyüyüp kapsülünden kaçıyordu mekikte ki herkesi teker teker öldürüyordu öldürdükçe büyüyordu.

Son Şövalye21

Asistan
Reaksiyon puanı
369
Bir film vardı böyle çocuklar monoply gibi bir şey oynuyorlardı ama bu yaptıkları gerçek hayatta falan oluyordu. Bir de robot vardı bu çocukları öldürmeye çalışıyordu.
Neydi bu film ya?
Not: Film i buldum. Adı Zathura.

Son düzenleme:

J. İmre

Asistan
Reaksiyon puanı
77
Bir tane film hayal meyal hatırlıyorum. Oynayan oyuncu jude law idi sanırım. Savaş filmi gibi bir şey idi robotlarda vardı. Küçükken izlemiştim. Karakter pilottu savaş pilotu. 2004 2005 olabilir filmin çıkış yılı. Lakin adını hatırlamıyorum.

SweatBasqan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Mart 2020 gibi izlemiştim. Hayatımda bu kadar sıkıldığım bir film olmamıştı. İngilizce Türkçe her türlü arattım bulamadım. Filmden aklımda kalanlar:
Filmde tasvir edilen durum çok sakin şekilde ilerliyor. Oyuncuların konuştuğunu dahi hatırlamıyorum. Dış ses, olayları çok sakin şekilde anlatıyor. Özellikle dediği cümle:
"Bir adam varmış..." şeklinde depresif bir havası var.

Tanrıya olan inancını kaybeden bir papaz psikiyatriste ağlayarak derdini anlatıyor. Psikiyatrist tam çıkmak üzereyken gelen bu hastayı çok da önemsemiyor.

Hz. İsa rolünde bir adam, şehir meydanında çarmıhı bitkin halde sürüklüyor ve arkasından insanlar kırbaçlıyor.

Bir dükkandaki ağacın yapraklarını fısfısla küçük bir kız belirli aralıklarda suluyor.

Son olarak da tren istasyonunda birisini bekleyen veya gittiğine üzülen birisi vardı sanırım.

Bu durumlar farklı hikayeler olarak ele alınmıştı.
Filme haksızlık mı ettim acaba diye düşünüyorum. Yeniden izlemek istesem de ismini hatırlayamadım gitti.

Son düzenleme:

Buffysummers

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhabalar çocukluğumda tgrt de bazen kanal d de yayınlanan bir çocuk filmi arıyorum.. Animasyon değil evde tek başına gibi düşünün.. Küçük bir oğlan çocuğu ve onun sir lancelot adında kertenkele yada kurbağa yada faresi vardı.. Bulunduğu yerde korkulan uzak durulan şato vari bi ev vardı sir lancelot oraya girince mecbur kalıyordu ve orada yaşayan sihirbaz (ilüzyonist tarzı) ile arkadaş oluyordu ona bir kaç numara öğretiyordu..
Hatırlayan yada bilen birileri varsa ve paylaşırsa çok sevinirim.. Herkese teşekkür ederim..

KastamonuAyusu37

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Film sanırsam 4 bölümdü belkide 5

Olay şu:konuşmalardan hatırladığım kadarıyla birkaç paralı asker almanların 2. dünya savaşında kullandığı(3-4yada-5. bölümde bahsediliyor)bir yeraltı sığınağımı desem tesismi desem girişi küçük biryere girerler orada ölmeyen canavarmı diyeyim ne desem tam hatırlamıyorum elemanlar ölmüyorlar akşam falan heryeri sis kaplıyor o askerler ölüyor birşeyler oluyor vs 3-4-5 hangi bölüm hatırlayamıyorum 2. dünya savaşının tarihine iniliyor orayı amerikan askerleri buluyordu orada bir sorun oluştu tüm almanlar canavara dönüştü en sonunda amerikalı bir askerin bir alman komutanın gözlerini oyduğu çok akılda kalıcı bir sahnesi vardı

Bu filmin adını söylermisiniz lütfen?

Ali5318

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Film sanırsam 4 bölümdü belkide 5

Olay şu:konuşmalardan hatırladığım kadarıyla birkaç paralı asker almanların 2. dünya savaşında kullandığı(3-4yada-5. bölümde bahsediliyor)bir yeraltı sığınağımı desem tesismi desem girişi küçük biryere girerler orada ölmeyen canavarmı diyeyim ne desem tam hatırlamıyorum elemanlar ölmüyorlar akşam falan heryeri sis kaplıyor o askerler ölüyor birşeyler oluyor vs 3-4-5 hangi bölüm hatırlayamıyorum 2. dünya savaşının tarihine iniliyor orayı amerikan askerleri buluyordu orada bir sorun oluştu tüm almanlar canavara dönüştü en sonunda amerikalı bir askerin bir alman komutanın gözlerini oyduğu çok akılda kalıcı bir sahnesi vardı

Bu filmin adını söylermisiniz lütfen?
Dead snow yada sığınak filmidir

Gece baykuşu

Doçent
Reaksiyon puanı
291
Bu filmin ismini bilen var mı?
Filmin konusu şöyle: Adam şirketteki toplantı için geç uyanıyor. Feribot ile giderken USB bellek düşürüyordu. Toplantıda USB bellek çalışmamıştı. Bu yüzden şirketten kovuluyor. Intihar ediyor. Intihar ettikten sonra intihar etmeseydi olacakları gösteriyordu. Tekrardan yaşama geri dönüyor ama Allah Kahretsin demeyecek bu filmi bilen var mı

Reaksiyon puanı
120
İzlemiştim de adını hatırlamıyorum. Bir adam kabusları yüzünden başka bir adamı vuruyor, sonra hapishaneye düşüyor, daha sonra ölen adamın karısı ziyarete geliyor kadın Stockholm Sendromu'na uğruyor suçlu adama aşık oluyor. Adam malum bir yerlerini kesiyor sonra. Hatta dışarıdan bir adam ile konuşuyordu hapisteki adam, sözlük hazırlıyorlardı. En sonunda adamı Amerika'ya gönderip kurtarıyorlardı idamdan. İngiltere'de geçiyordu hikayesi.

sevdelsn1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
bir film vardı drama kadın karakter kanser hastası aynı şekilde erkek karakterde bunlar bir gün hastaneden kaçıp köprüye gidiyorlar kış günüydü giderken köprünün arkasından düşüyor buz kırılıyor kız nefessiz kalıyor oğlan onu çıkartacağım diye harap oluyor.Bu filmin ismini bilen acilen yazabilir mi netflix'ten Haziranda ya da Temmuz'da izledim

Marsy

Asistan
Reaksiyon puanı
174
interstaller var eskiden izlemiştim fakat belli bir yerden sıkılabilirsin.
konusu yıldızlar arası seyahet gibi fln işte

badfate

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese selam cine 5 te 10 yada 15 yıl önce izlediğim film vardı adını unuttum.

Alex adında bi kız var üniversitede okuyor erkek yurdunda kalıyor

ana karakterimiz erkek bununla aynı odada kalıyor zamanla birbirlerine aşık oluyorlar

ana karaktere alex oda arkadaşın diyorlar yurda geldiğinde oda anlamıyor erkek sanıyor başında
bi derste hoca herkes sağındakinin ilgisini çeksin diyor kız orda yalandan ağlayıp duruyor herkes ona bakıyor yani herkesin ilgisini çekmiş oluyor
böyle bi film daha hatırladığım sahneler var isterseniz anlatırım adını bulamadım çok sevmiştim bu filmi lütfen bulun
gençlik filmiydi 2005 2007 felan o aralar izledim filmi cine 5 te sürekli çıkıyordu hatta o zamanlar her çıktığında izlerdim

prosed

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bi film vardı havuzda yaralarını iyileştirmek için yatan bi adam onun yanına elinde fareyle yaklaşan bi adam vardı. Bi fabrika tarzı bi yerdi. Elinde fareyle adamın yanına çömelip seninde -seninde aklını yediler değil mi ? Diyordu. Hangi filmdi o hatırlayan varmı ?

magnify

localhost
Reaksiyon puanı
113
Selamlar,

Karı-koca aynı evi paylaşıyorlar. İkisi de ajan fakat birbirlerinden haberleri yok. Daha sonra işler kötüleşiyor ve birbirlerinin peşine düşüyorlar. Aksiyon ve komedi tarzı bir filmdi.

Var mı izleyen, gören, duyan :)

KaanStinson

Asistan
Reaksiyon puanı
191
Bir tane film vardı. Adamın biri sevgilisini öldürüp bir yere gömüyordu. Sonra delirip duvarlara bir şeyler yazıyordu en sonunda delirip camdan atlıyordu. Geri kalanını hatırlamıyorum. Ama anlattığım kısım filmin ortalarındaydı galiba.

prosed

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Emin olamamıştım fakat biliyordum zaten peki hangi dakikadaydı o sahne onu bilen varmı arkadaşlar
Ben baktım fakat tam olarak dikkatlice atlatmadığım için bulamadım, o yüzden tekrar izleyeceğim. Ama o sahneyi kaldırmışlar galiba, çünkü olması gereken kısımları dikkatlice geçtim gene göremedim.

ahmet994

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Arkadaşlar. bir filmi arıyorum bir psikopat var gizlice eve giriyor ve karı kocayı rehin alıyor onlara işkence ediyor filmde adamın gözü önünde karısının saçını okşuyor adamı sinir ediyor adamın bir parmağını koparıyor hatta psikopat gittikten sonra eşler bir birine düşüyor filmin sonunda da hatta psikopat anahtarcı çıkıyor meğerse kendisine anahtar çıkarmaya gelenlerin anahtarını kopyalayıp gizlice evlerine giriyormuş...

eymencaliskann1

Asistan
Reaksiyon puanı
26
bi anımasyon vardı hoca okulda acmıstı bi karakterler telefonun icine giriyor

crna

Asistan
Reaksiyon puanı
192
Bu filmin ismini bilen var mı?
Filmin konusu şöyle: Adam şirketteki toplantı için geç uyanıyor. Feribot ile giderken USB bellek düşürüyordu. Toplantıda USB bellek çalışmamıştı. Bu yüzden şirketten kovuluyor. Intihar ediyor. Intihar ettikten sonra intihar etmeseydi olacakları gösteriyordu. Tekrardan yaşama geri dönüyor ama Allah Kahretsin demeyecek bu filmi bilen var mı
Gelecekten bir gün

Mysicknes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eskiden Cine5 veya başka bir kanalda gösteriliyordu. 90 lar sonu veya 2000 lerin başı olması lazım. Gece evlerine saldırı düzenleniyor 2 kız kardeş ve babası kaçıp bir gemiye biniyorlar. Geminin içerisi dışından daha büyük otel gibi bir sürü odası ve elbiseleri var. Bir sahnede kız kardeşler sandalla mağaranın içine giriyorlar. Orda bir yaratık karşılıyor. Soru soruyor ilk önce 4 ayak sonra 2 ayak sonra da 3 ayak olan canlı nedir diye. Cevap insan diyorlar. Bu kısımları hatırlıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

iki küçük çocuk biri erkek biri kız çok yakın arkadaşlar okula birlikte gidip geliyorlar felan ormanda zaman geçiriorlar hatta kendi hayal dünyalarındaki canavarlardan kaçıyorlar sonra kız çocuk ormanda tek başına halatla suyun öbür tarafına geçmek istiyor ve halat kopmuş oluyor kız ölüyor diğer çocuk çok üzülüyor felan bu filmin ismi neydi?. şimdiden teşekkürler
Terabithia köprüsü

Son düzenleme:

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,849
Geçenlerde fantastik film izlemiştim. İsmini unuttum heee

20 yaşlarında çocuk cehennemden gelen yaratıkları görüyor kafede.
Yani eğer yaratıkları görmezden geliyorsa ona dokunmuyordular.
Çocuk kafede çalışıyordu cinler gelip kafede dolanıp gidiyordu. Nefes nefese kalıyordu.

Cinler her zaman gelmiyordu. Kimsenin öleceği biliniyorduysa onun kafasına toplanıyordular. Sadece bu çocuk görebiliyordu onları.

Yeni çekilmiş filmlerden. Yani grafik çok iyi işlenmiş.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Geçenlerde fantastik film izlemiştim. İsmini unuttum heee

20 yaşlarında çocuk cehennemden gelen yaratıkları görüyor kafede.
Yani eğer yaratıkları görmezden geliyorsa ona dokunmuyordular.
Çocuk kafede çalışıyordu cinler gelip kafede dolanıp gidiyordu. Nefes nefese kalıyordu.

Cinler her zaman gelmiyordu. Kimsenin öleceği biliniyorduysa onun kafasına toplanıyordular. Sadece bu çocuk görebiliyordu onları.

Yeni çekilmiş filmlerden. Yani grafik çok iyi işlenmiş.
Bu filmi sanki facebook videolarda görmüştüm. Araştırdım ama bulamadım daha.Cin değil şeytan olması lazım onların.
Böyle birşey buldum ama buydu sanırım
@_Zaur_