Soru Sizce POCO X3 GT ömrü ne kadar olur?

Bu konuyu okuyanlar

Klurem

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Poco X3 GT almayı düşünüyorum ama uzun ömürlü olur mu emin değilim 3 4 sene kullanacağım sizce 3 4 sene sıkıntısız götürür mü?

Mikail_Ebrinç

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,700
yazılımı dışında öneririm götürür

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
5000 TL altında Poco X3 GT'den daha uzun götürecek telefon bulamazsın. Wifi 6, Bluetooth 5.2, 5G desteklerini de düşününce uzun kullanım için en mantıklı seçenek.
Mesaj otomatik birleştirildi:

yazılımı dışında öneririm götürür
Yazılımında ne var? X3 GT'yi Çin'de tanıtıldığından beri takip ediyorum bir sorununu görmedim.

Fayss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
5000 TL altında Poco X3 GT'den daha uzun götürecek telefon bulamazsın. Wifi 6, Bluetooth 5.2, 5G desteklerini de düşününce uzun kullanım için en mantıklı seçenek.

Yazılımında ne var? X3 GT'yi Çin'de tanıtıldığından beri takip ediyorum bir sorununu görmedim.
Poco X3 GT almayı düşünüyordum, araştırırken en önemli ve can alıcı sorununu gördüm. şöyle ki X3 GT'de BAND 20 yok, bu nedenle şehir dışında ya da popülasyonun az olduğu bölgelerde şebeke ve internet çekme sorunu yaratacağı söyleniyor. bunun güncellemeyle düzelip düzelmeyeceğini de bilmiyorum. GT'de de var mı bilmiyorum ama X3 PRO'da sensör hatası da varmış.

Jarvisit

Tech is my home
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
2,841
Ben bu telefonu çok merak ediyorum ama yukarıdaki arkadaşların da dedikleri gibi herkes POCO arayüzünü beğenmiyor. Stok ROM veya başka iş görür bir şey kurarsan baya bir götürür gibi.

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Poco X3 GT almayı düşünüyordum, araştırırken en önemli ve can alıcı sorununu gördüm. şöyle ki X3 GT'de BAND 20 yok, bu nedenle şehir dışında ya da popülasyonun az olduğu bölgelerde şebeke ve internet çekme sorunu yaratacağı söyleniyor. bunun güncellemeyle düzelip düzelmeyeceğini de bilmiyorum. GT'de de var mı bilmiyorum ama X3 PRO'da sensör hatası da varmış.
Güncellemeyle düzeltilebilecek bir şey değil. GT'de Band 20 yok ama büyük bir eksiklik mi? Bence değil. Kullanıcı yorumlarında şebeke sorunu yaşayanı daha görmedim. Çok uç kırsal bir bölgede yaşamıyorsan dert etme.

Sensör sorunu yok.

supraadam

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Poco X3 GT almayı düşünüyorum ama uzun ömürlü olur mu emin değilim 3 4 sene kullanacağım sizce 3 4 sene sıkıntısız götürür mü?
götürmez kesinlikle arkadşlarıma çok önerdiler aldılar ve pişmanlar gerçekten. önerim samsung galaxy s9 yada 8 iphone 6s yada 7 pluslarada bakabilrsin amcam 6s i 4 yada 5 senedir kullanıyo hala pubg full grafiklerde 3 4 5 el kadar atabilyo