Soru Taahhüd biterken türk telekom indirimli paket sunar mı?

Bu konuyu okuyanlar

mhmmdsys47

Asistan
Reaksiyon puanı
32
Halihazırda tabiri caizse kazık bir paket sunuyor, görüşünüz nedir?

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Turk telekom prime paketlerine bakabilirsiniz.
Örneğin turktelekom 50mbps interneti 160 TL ye verirken turktelekom prime 50mbps interneti 120 TL ye veriyor.
Kişiye özel indirime daha denk gelmedim belki de telefonlarını açmadığım içindir ?

mhmmdsys47

Asistan
Reaksiyon puanı
32
Turk telekom prime paketlerine bakabilirsiniz.
Örneğin turktelekom 50mbps interneti 160 TL ye verirken turktelekom prime 50mbps interneti 120 TL ye veriyor.
Kişiye özel indirime daha denk gelmedim belki de telefonlarını açmadığım içindir ?
Prime dediğiniz faturalı olmuyor mu?
Mesaj otomatik birleştirildi:

zaten genelde daha pahalı paketler sunarlar tahahhüt bitiminde bulunduğum oaketten devam etmek istiyorum demelisiniz eğer daha fazla para vermek istemiyorsanız
O nasıl mümkün olacak ki, paket kaldırıldı?

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Prime dediğiniz faturalı olmuyor mu?

O nasıl mümkün olacak ki, paket kaldırıldı?
Normalde mobil ağırlıklı ancak evde internet paketleri de var. Müşteri hizmetleriyle uzun uğraşlar sonunda geçebildim. ?

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Fiyatlar aynı ama?
Ttnet müşterisi değilim diyerek mi dolaşıyorsun sitede?

Tek tek bütün paketlerin fotosunu atmamak için TTNET sitesindekinin genel fotosunu aldım. 16mbps internetler bile primedaki 35mbps le aynı para.

1.PNG

2.PNG

mhmmdsys47

Asistan
Reaksiyon puanı
32
Ttnet müşterisi değilim diyerek mi dolaşıyorsun sitede?

Tek tek bütün paketlerin fotosunu atmamak için TTNET sitesindekinin genel fotosunu aldım. 16mbps internetler bile primedaki 35mbps le aynı para.

Ekli dosyayı görüntüle 160743

Ekli dosyayı görüntüle 160744
Hayır kardeşim, ben türk telekom müşterisiyim ve ne dediğimin farkındayım, müsterih ol sen, bunların hangisinde "Prime" etiketi var?

Fiyatlar farklımı?

Birde zaten başkasının üzerine taahhüd yaptığımda da modem ücreti vermeyeceğim ve bana türk telekomun uzatmam için sunduğu paketlerden daha ucuza alacağım, neden sizin gösterdiğiniz paketi alayım?

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210808-165039_Chrome.jpg
    Screenshot_20210808-165039_Chrome.jpg
    70.6 KB · Görüntüleme: 67
  • Screenshot_20210808-165056_Chrome.jpg
    Screenshot_20210808-165056_Chrome.jpg
    60.2 KB · Görüntüleme: 64

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Hayır kardeşim, ben türk telekom müşterisiyim ve ne dediğimin farkındayım, müsterih ol sen, bunların hangisinde "Prime" etiketi var?

Fiyatlar farklımı?

Birde zaten başkasının üzerine taahhüd yaptığımda da modem ücreti vermeyeceğim ve bana türk telekomun uzatmam için sunduğu paketlerden daha ucuza alacağım, neden sizin gösterdiğiniz paketi alayım?
Demek istediğim tam olarak şu kırmızıyla isaretledigim yerle alakalı. Mevcut veya yeni müşteri olacagini secerek kampanyalara baktığında fiyatlar değişiyor.
1.PNG

İlk ay bizden kampanyası şuan için sadece yeni müşterilere gösteriliyor.
Yeni müşterilere ve kendi müşterilerine sundukları ortak paketlerden bir örnek olarak Gamer kampanyasını gösterebilirim.

MEVCUT MÜŞTERİLERİNE VERİLEN KAMPANYA

2.PNG

YENİ MÜŞTERİLERİNE VERDİKLERİ KAMPANYA
3.PNG

Mevcut müşterisi olarak daha uyguna paket arıyorsan tek çare prime paketlerinde. Veya başka İSS ye geçerek daha az ücret ödeyebilirsin.

Edit: Ttnet prime tarifelerine bu adresten ulasabilirsin.

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
7,999

Fiyatlar farklımı?

Ne bu sinir? Arkadaş doğru söylemiş siteye girince üstte kocaman Müşteriyim/Müşteri Değilim diyor. Daha siteye bakmadan arkadaşa sinirli yorum yapıyorsunuz az sakin olun.

Mevcut müşterileri kaybetmemek için evet uygun fiyatta yeni teklifler sunar her firma. Tavsiyem TT'den çıkıp Türknet , Kablonet gibi ucuza kaliteli hizmet veren firmalara geçmeniz.

mhmmdsys47

Asistan
Reaksiyon puanı
32
Ne bu sinir? Arkadaş doğru söylemiş siteye girince üstte kocaman Müşteriyim/Müşteri Değilim diyor. Daha siteye bakmadan arkadaşa sinirli yorum yapıyorsunuz az sakin olun.

Mevcut müşterileri kaybetmemek için evet uygun fiyatta yeni teklifler sunar her firma. Tavsiyem TT'den çıkıp Türknet , Kablonet gibi ucuza kaliteli hizmet veren firmalara geçmeniz.
Altyapı yok hocam, nasıl geçeyim ki?

Yan mahallede var o olurmu onu bilmiyorum?

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560

Ttnet kullandığınıza göre altyapınız var. Ancak ttnet harici bir iss yi aradığınızda suan gecemezsiniz boş port yok diyorsa ayrı konu.
Diğer issler ttnetin saha dolaplarından port kiralar bu kiralanan sayı tükenmiş olmalı. Anlayacağınız Türkiye'nin çoğu yerinde ttnet altyapısı sayesinde diğer issler kullanılabiliyor.
Adsl de başka sokaklardaki saha dolaplardan internet çekilebilir kaybınız çok olmaz ancak vdsl de hız mesafeye göre çok etkilenir. Eğer bulunduğunuz saha dolabını değiştirmek istiyorsanız il müdürlüğüne başvuru yapmanızı isteyecekler. Müşteri hizmetleri veya bayiiler bu konuda bir işlem yapamamakta.

Ayrıca kablonet uydu aracılığıyla internet dağıtımı yapan bir firma ve hizmet verdiği illerde bulunmanız gerekmekte. Bu sebepten mi altyapı yok dediniz yoksa başka bir sebebi mi var?

Son düzenleme:

Apple Lover

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Türk telekom’dan vazgeçin turknet acayip iyi isterseniz başka sağlayıcılarında kampanyalarına bakın türk telekom gereksiz pahalı birde doğru düzgün hizmet alamıyorsun

Bilmiyorum galiba para karşılığındamı çekiliyor hiç bilmiyorum ama bir şekilde çekilir

mhmmdsys47

Asistan
Reaksiyon puanı
32
Ttnet kullandığınıza göre altyapınız var. Ancak ttnet harici bir iss yi aradığınızda suan gecemezsiniz boş port yok diyorsa ayrı konu.
Diğer issler ttnetin saha dolaplarından port kiralar bu kiralanan sayı tükenmiş olmalı. Anlayacağınız Türkiye'nin çoğu yerinde ttnet altyapısı sayesinde diğer issler kullanılabiliyor.
Adsl de başka sokaklardaki saha dolaplardan internet çekilebilir kaybınız çok olmaz ancak vdsl de hız mesafeye göre çok etkilenir. Eğer bulunduğunuz saha dolabını değiştirmek istiyorsanız il müdürlüğüne başvuru yapmanızı isteyecekler. Müşteri hizmetleri veya bayiiler bu konuda bir işlem yapamamakta.

Ayrıca kablonet uydu aracılığıyla internet dağıtımı yapan bir firma ve hizmet verdiği illerde bulunmanız gerekmekte. Bu sebepten mi altyapı yok dediniz yoksa başka bir sebebi mi var?
Yok hocam, yani gerçekten yok, birtek türk telekomun altyapısı var mahallemde, diğer operatörlerin yan mahallede var.

Türk telekom’dan vazgeçin turknet acayip iyi isterseniz başka sağlayıcılarında kampanyalarına bakın türk telekom gereksiz pahalı birde doğru düzgün hizmet alamıyorsun

Bilmiyorum galiba para karşılığındamı çekiliyor hiç bilmiyorum ama bir şekilde çekilir
Hocam Turknet'in müşteri hizmetleri kötü diyorlar.

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Yok hocam, yani gerçekten yok, birtek türk telekomun altyapısı var mahallemde, diğer operatörlerin yan mahallede var.
Önemli olan ttnet altyapısı zaten. Diğer issler de ttnet altyapısı kullanıyor.(genelde)
Boş port yok demedikleri sürece rahatlıkla diğer isslere geçebilirsin.

Turknet Müşteri hizmetlerini arayarak teyit edebilirsin.