Yardım Discord Token Stealer ile tehdit ediyorlar napabiliriz

Bu konuyu okuyanlar

Cenk Yıldız

Asistan
Reaksiyon puanı
86
Arkadaşlar discord da bir şahıs bizi hesap çalma ile tehdit ediyor bir sunucumuz var çalabilirmi acaba daha önce birilerinin hesabını çalmış.

Birde ip,fotoğraf,telefon numarası,kredi kartı bilgileri v.s ifşalıcağını söylüyor yapabilirmi yaparsa bile ben nasıl bir tedbir alabilirim

Mestra

Asistan
Reaksiyon puanı
250
Eğer sunucu gidicek diye endişeleniyosanız sunucuyu tanıdığınız bi adama aktarın ve o arkadaşa sövün çalamazsa ztn kendini hacker sanan birisidir.

Ceon

Asistan
Reaksiyon puanı
325
Arkadaşlar discord da bir şahıs bizi hesap çalma ile tehdit ediyor bir sunucumuz var çalabilirmi acaba daha önce birilerinin hesabını çalmış.

Birde ip,fotoğraf,telefon numarası,kredi kartı bilgileri v.s ifşalıcağını söylüyor yapabilirmi yaparsa bile ben nasıl bir tedbir alabilirim
Discord'u çok aktif olarak kullanan biri olarak bunları yapan "sanal mafyacıklar" ne yazık ki var. Öyle birine çattıysanız işiniz iş. He bu bilgileri yaysa ne olur derseniz hiçbir şey olmaz. @Elefante01
kullanıcı adına sahip arkadaşım Discord üzerinde başkasının attığı bir exe dosyasını açtı. Bütün bilgileri(bilgisayar içindeki aklına gelebilecek bütün şifreler, kimlik numarası, fotoğrafı, karne notlarını bile kısaca bilgisayarındaki her şey) yayıldı. Ama bir sorun olmadı. Kısaca bunları kafana takmana gerek yok. Eğer uğraşmak istemiyorsan sunucuyu silebilirsin ya da o kişiyi banlayıp sunucudaki bütün davet linklerini silebilirsin. ?

Cenk Yıldız

Asistan
Reaksiyon puanı
86
O şahısın DCsini verebilir misin?
Gizlice bir sorguya çekeceğim.
Fake hesapdan yazacağım. Benimkini çalabilecek mi bakalım. :)
Çalarsa benle değil, üniversite yetkilileriyle uğraşacak.
Merak etme burayı falan anlatmayacağım. Yani konudan falan geldiğimi anlatmayacağım. Baika biri gibi davranıp çalıp çalamayacağını öğreneceğim.
1.hesap:santa#0666
2.hesap
melisaaa#0006