Soru Mobil minecraft

Bu konuyu okuyanlar

TombalakKedi

Asistan
Reaksiyon puanı
88
Telefonda mc indirdim onu oynuycam telefon j7 prime game tuner ile az 50 fps fln oynuyorum galiba.
Simdi oyunda napmam lazım oyunu nasıl bitirmeliyim bunun için tam anlatan bi kitabın pdf si varsa link atarmısınız ?

Mestra

Asistan
Reaksiyon puanı
250
Youtube de videolar mevcut kitaba gerek yok bence.

Mestra

Asistan
Reaksiyon puanı
250
Bazı insanlar dalga geçiyo belki hiç oynamamış olabilirsin boşver takma knk.
Bu arada minecraft için siteler mevcut öğretiyor ne yapman gerektiğini.

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,613
Telefonda mc indirdim onu oynuycam telefon j7 prime game tuner ile az 50 fps fln oynuyorum galiba.
Simdi oyunda napmam lazım oyunu nasıl bitirmeliyim bunun için tam anlatan bi kitabın pdf si varsa link atarmısınız ?
Kanka oyunu illa bitirmek zorunda değilsin. Hem oyun asla bitmiyor bu arada ender dragonu öldürünce oyun bitiyor deniliyor ama sonra normal dünyana geri dönüyorsun. Keyfin nasıl istiyorsa öyle oyna :)

Mestra

Asistan
Reaksiyon puanı
250
Genelde bu oyunda inşa etmek zevkli hele arkadaşlarla maden yapmak tek biraz sıkabiliyo ama 3 4 kişi olunca en az 10 saat bile oynarsınız.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Oyunda yapılacak her şeyi yapınca bitmiyor ama yapılacak bir şey kalmayınca sıkabilir. O yüzden ben modlu oynamayı daha çok seviyorum.
İsteyen herkes oynayabilir bu oyunu. Çocuk oyunu ya da yaşı küçükler oynar demek yanlış bence. Hele dalga geçmeleri yanlış. Ben 20 yaşımdayım ama halen oynuyorum.
İnternette nasıl oynanır diye videolar falan bulabilirsiniz. Oynaması zor değil. Sadece craftları bilmeniz öğrenmeniz yeterli. Sonrasını da yapıyorsunuz zaten zamanla. Bende ilk başta oyunda hiç bir şey bilmiyordum ama zamanla araştırarak öğrenmiştim.