Öneri Playstation Alıcaz Öneri Lazım?

Bu konuyu okuyanlar

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
910
Selam Bu Sene Karneler Alınınca Babam Playstation Sözü Vermişti Karneler Alındıktan 1 Gün Sonra Alıcaz Playstation 4 Promu Daha İyi Yoksa Playstation 5 Mi Önerilerinizi Bekliyorum.

Bella Ciao

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,193
Baktım Güzele Benziyor Game Passda Varmış.
RTX gibi önemli teknolojileri de bulunmakta.
Mesaj otomatik birleştirildi:

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
910

Kusura bakmayın hocam kalp emoji atcaktım komik ifade attım.

Çok Güzelmiş Peki İçindeki Oyunları Game Pass İle Bedava Oynayabiliyormuyuz?

Bella Ciao

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,193
Kusura bakmayın hocam kalp emoji atcaktım komik ifade attım.

Çok Güzelmiş Peki İçindeki Oyunları Game Pass İle Bedava Oynayabiliyormuyuz?
Abonelik sistemi ile oyunları ücretsiz oynamaya yarıyor Game Pass, yani evet.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
PS'e bulaşma oyunları çok pahalı. Series X al yanına da GamePass çek oyun keyfinin dibine vur. Bizim ülkede PS devri bitiyor yavaştan. Parasını verdiğin sürece kullanırsın GamePass sistemini süre sınırı gibi bir şey yok.

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
910
PS'e bulaşma oyunları çok pahalı. Series X al yanına da GamePass çek oyun keyfinin dibine vur. Bizim ülkede PS devri bitiyor yavaştan. Parasını verdiğin sürece kullanırsın GamePass sistemini süre sınırı gibi bir şey yok.
Hocam Hangisi Daha İyi Peki Series S Mi Yoksa Series X Mi?

Kapalı hesap

Asistan
Reaksiyon puanı
68
Bence Xbox series s veya x alın PlayStation almak özel oyunlar hariçinde hiç mantıklı bir seçim değil.

Bella Ciao

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,193
Bütçe Zaten Ayarladık Dün Akşam Maksimum 8000 Yada 7000.

Kararsız Kaldım İkiside Çok Güzel Özelliklere Sahip.
Series X al bütçen 7000-8000TL.
Series X performans olarak PS5'den iyi diye hatırlıyorum.

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
910

Series X al bütçen 7000-8000TL.
Series X performans olarak PS5'den iyi diye hatırlıyorum.
Vatandan Almayı Düşünüyoruz Fiyat Uyuyor Ozaman Ben Babama Söyleyip Düşünelim İki Konsoluda İlgilenenlere Teşekkür Ederim.

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
910
Anladım Neyse Tamam Sağolun Yarın Geri Dönüş Yaparım Tekrardan İlgilenenlere Teşekkür Ederim.

Xbox series x sevenlerin savundugu şeyler daha güçlü :D
öyle bişey yok ps5 de xbox series x de hemen hemen aynı güçte makinalar 4k 120fps verecek şekilde yapıldılar

biri iphone biri android gibi

playstation executives oyunlarını seviyorsan en büyük hatan xbox almak olur gamepass son çıkan oyunları direk çıkar çıkmaz oynatmaz resident evil 8 mesela ordada para ile satılık 7 oynarsın

hesaba katmadıkları şey playstation 7 bedava plusda veriyor :Dgibi gibi bi sürü örnek var

seçim sana kalmış playstation executives geldiginde üzülmeyeceksen xbox al
Resident Evil 7 Yi Bilgisayarda Oynamıştım Alınınca Konsoldan Nasıl Oynanış Olcak Merak Ediyorum Umarım Birde Alınınca Game Pass'ın İçinde Pes 2021 De Dahildir.

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,104
Selam Bu Sene Karneler Alınınca Babam Playstation Sözü Vermişti Karneler Alındıktan 1 Gün Sonra Alıcaz Playstation 4 Promu Daha İyi Yoksa Playstation 5 Mi Önerilerinizi Bekliyorum.
Her türlü playstation 5 daha iyi bir kere ps4 lere göre daha sessiz yeni teknolojileri var ve daha yüksek fps

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
bencede ps5 de ps4 oyun versionu nu görüp fps yi 4k 60fps sananlar var o emulatoru.
Ps5 version oyunlar 4k 120 fps ve 8k destekli çalışmakta ve playstation mimarisi olarakda çok güçlü bi cihaz

ps5 ps4 ps3 ps2 ps1 oynatacak şekilde yapıldı ve ps5 oyunlarını versionlarını agzım açık oynadım

Dualsense verecegi tepmeler hissetmeler ve exclusive vazgeçmen gerekecek.

xbox series x yakın arkadaşımda vardı gamepass village 8 beleş verir oynarız dedik yalan oldu

herkese iyi günler.

Ucuz Etin Yahnisi Yavan Olur.
Yeni çıkmış Village 8'in hemen GamePass'e gelmesi biraz zor zaten. Bir de o kısım oyun firması ile alakalı. Bazı firmalar oyunlarını GamePass ile sunmak istemiyor.

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,104
xbox series x deyince sadece artılarını kıyaslamak yanlış olur gene alsın almasın demiyorum pc ye göre bence konsollar şu an daha üstün makinalar

xbox series x de alsan series s de alsan kollukları pille çalışıyor :) şarj istersen ayrı para kulaklık takmak istersen zorunlu onu almalısın ayrı para gamepass dedigin belirli degişen eski oyunlar

bunlarıda ekleyin tşkler.
Ben olsam xbox almazdım playstationa özel oyunları oynayamaz çünkü ve playstation daki o dual sense falan baya iyi

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
xbox series x deyince sadece artılarını kıyaslamak yanlış olur gene alsın almasın demiyorum pc ye göre bence konsollar şu an daha üstün makinalar

xbox series x de alsan series s de alsan kollukları pille çalışıyor :) şarj istersen ayrı para kulaklık takmak istersen zorunlu onu almalısın ayrı para gamepass dedigin belirli degişen eski oyunlar

bunlarıda ekleyin

ama yeni şeyler denemek isterse ve durmadan gelecek oyunları düşününce ps5 daha mantıklı
dedigim gibi

Ucuz Etin Yahnisi Yavan Olur.
GamePass dediğin belirli değişen eski oyunlar mı? Ya kütüphanedeki oyunlara hiç bakmadınız ya da oyunların ne zaman çıktığı ile ilgili bir fikriniz yok. AAA oyunları geçtim FIFA 21 ve FM 21 gibi güncel oyunlar dahi mevcut. Pil olayı bana kalırsa çok büyük bir problem değil. Ha illa problemse PS5'e çıkacak yeni bir oyunun üçte biri fiyatına şarj edilebilir Xbox One pili alınabilir. Kulaklık olayında ne demek istediğinizi anlamadım pek çok gaming kulaklığı Xbox ile kullanabilirsiniz. PS5'e gelecek yeni bir AAA oyunun fiyatı 600-700 TL olacak. 30-40 saat oynanacak bir oyuna bu paraları vermek...

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,380
Görkem eksik bir bilgi gördüm. Game pass kodunu satın aldığında istediğin zaman girip kullanıyorsun. Yani kodun bir son tarihi yok. Ama üye herhalde game pass bir kere aldığında ve kodu girdiğinde eğer ki mesajlarda açıklanmamış olsaydı sınırsız süre ile kullanabileceğini sanmış olabilirdi.

Son düzenleme:

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Görkem eksik bir bilgi gördüm. Game pass kodunu satın aldığında istediğin zaman girip kullanıyorsun. Yani kodun bir son tarihi yok. Ama üye herhalde game pass bir kere aldığında ve kodu girdiğinde eğer ki mesajlarda açıklanmamış olsaydı sınırsız süre ile kullanabileceğini sanmış olabilirdi.
Abi GamePass'in aylık abonelik sistemine göre olduğunu bilmeyen yoktur diye düşünüyorum fiyatlandırma kısmında yazıyor zaten. O yüzden açıklama gereği bile duymadım.

Son düzenleyen moderatör: