Öneri Playstation Alıcaz Öneri Lazım?

Bu konuyu okuyanlar

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
900
Selam Bu Sene Karneler Alınınca Babam Playstation Sözü Vermişti Karneler Alındıktan 1 Gün Sonra Alıcaz Playstation 4 Promu Daha İyi Yoksa Playstation 5 Mi Önerilerinizi Bekliyorum.

Bella Ciao

Profesör
Reaksiyon puanı
3,144

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
900
RTX gibi önemli teknolojileri de bulunmakta.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kusura bakmayın hocam kalp emoji atcaktım komik ifade attım.

RTX gibi önemli teknolojileri de bulunmakta.

Çok Güzelmiş Peki İçindeki Oyunları Game Pass İle Bedava Oynayabiliyormuyuz?

Bella Ciao

Profesör
Reaksiyon puanı
3,144
Kusura bakmayın hocam kalp emoji atcaktım komik ifade attım.

Çok Güzelmiş Peki İçindeki Oyunları Game Pass İle Bedava Oynayabiliyormuyuz?
Abonelik sistemi ile oyunları ücretsiz oynamaya yarıyor Game Pass, yani evet.

Reaksiyon puanı
21,930
PS'e bulaşma oyunları çok pahalı. Series X al yanına da GamePass çek oyun keyfinin dibine vur. Bizim ülkede PS devri bitiyor yavaştan. Parasını verdiğin sürece kullanırsın GamePass sistemini süre sınırı gibi bir şey yok.

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
900
PS'e bulaşma oyunları çok pahalı. Series X al yanına da GamePass çek oyun keyfinin dibine vur. Bizim ülkede PS devri bitiyor yavaştan. Parasını verdiğin sürece kullanırsın GamePass sistemini süre sınırı gibi bir şey yok.
Hocam Hangisi Daha İyi Peki Series S Mi Yoksa Series X Mi?

merta0567

Asistan
Reaksiyon puanı
68
Bence Xbox series s veya x alın PlayStation almak özel oyunlar hariçinde hiç mantıklı bir seçim değil.

Bella Ciao

Profesör
Reaksiyon puanı
3,144
Bütçe Zaten Ayarladık Dün Akşam Maksimum 8000 Yada 7000.

Kararsız Kaldım İkiside Çok Güzel Özelliklere Sahip.
Series X al bütçen 7000-8000TL.
Series X performans olarak PS5'den iyi diye hatırlıyorum.

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
900

Series X al bütçen 7000-8000TL.
Series X performans olarak PS5'den iyi diye hatırlıyorum.
Vatandan Almayı Düşünüyoruz Fiyat Uyuyor Ozaman Ben Babama Söyleyip Düşünelim İki Konsoluda İlgilenenlere Teşekkür Ederim.

Wujque

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
339
Selam Bu Sene Karneler Alınınca Babam Playstation Sözü Vermişti Karneler Alındıktan 1 Gün Sonra Alıcaz Playstation 4 Promu Daha İyi Yoksa Playstation 5 Mi Önerilerinizi Bekliyorum.
Xbox series x sevenlerin savundugu şeyler daha güçlü :D
öyle bişey yok ps5 de xbox series x de hemen hemen aynı güçte makinalar 4k 120fps verecek şekilde yapıldılar

biri iphone biri android gibi

playstation exclusive oyunlarını seviyorsan en büyük hatan xbox almak olur gamepass son çıkan oyunları direk çıkar çıkmaz oynatmaz resident evil 8 mesela ordada para ile satılık 7 oynarsın

hesaba katmadıkları şey playstation resident evil 7 bedava plusda veriyor
ve control ps5 versionunu aylar önce bedava verdi beleş verdigi oyunlardan liste yapsam sayfalara sıgmaz
:Dgibi gibi bi sürü örnek var

seçim sana kalmış playstation exclusive geldiginde üzülmeyeceksen xbox al

Son düzenleyen moderatör:

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
900
Anladım Neyse Tamam Sağolun Yarın Geri Dönüş Yaparım Tekrardan İlgilenenlere Teşekkür Ederim.

Xbox series x sevenlerin savundugu şeyler daha güçlü :D
öyle bişey yok ps5 de xbox series x de hemen hemen aynı güçte makinalar 4k 120fps verecek şekilde yapıldılar

biri iphone biri android gibi

playstation executives oyunlarını seviyorsan en büyük hatan xbox almak olur gamepass son çıkan oyunları direk çıkar çıkmaz oynatmaz resident evil 8 mesela ordada para ile satılık 7 oynarsın

hesaba katmadıkları şey playstation 7 bedava plusda veriyor :Dgibi gibi bi sürü örnek var

seçim sana kalmış playstation executives geldiginde üzülmeyeceksen xbox al
Resident Evil 7 Yi Bilgisayarda Oynamıştım Alınınca Konsoldan Nasıl Oynanış Olcak Merak Ediyorum Umarım Birde Alınınca Game Pass'ın İçinde Pes 2021 De Dahildir.

ThorJ

Sistem Toplayıcı
Editor
Reaksiyon puanı
8,265
5 daha iyi.

Wujque

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
339
bencede ps5 de ps4 oyun versionu nu görüp fps yi 4k 60fps sananlar var o emulatoru.
Ps5 version oyunlar 4k 120 fps ve 8k destekli çalışmakta ve playstation mimarisi olarakda çok güçlü bi cihaz

ps5 ps4 ps3 ps2 ps1 oynatacak şekilde yapıldı ve ps5 oyunlarını versionlarını agzım açık oynadım

Dualsense verecegi tepmeler hissetmeler ve exclusive vazgeçmen gerekecek.

xbox series x yakın arkadaşımda vardı gamepass village 8 beleş verir oynarız dedik yalan oldu

herkese iyi günler.

Ucuz Etin Yahnisi Yavan Olur.

niyazi5859

Profesör
Reaksiyon puanı
3,703
Her türlü playstation 5 daha iyi bir kere ps4 lere göre daha sessiz yeni teknolojileri var ve daha yüksek fps

Reaksiyon puanı
21,930
bencede ps5 de ps4 oyun versionu nu görüp fps yi 4k 60fps sananlar var o emulatoru.
Ps5 version oyunlar 4k 120 fps ve 8k destekli çalışmakta ve playstation mimarisi olarakda çok güçlü bi cihaz

ps5 ps4 ps3 ps2 ps1 oynatacak şekilde yapıldı ve ps5 oyunlarını versionlarını agzım açık oynadım

Dualsense verecegi tepmeler hissetmeler ve exclusive vazgeçmen gerekecek.

xbox series x yakın arkadaşımda vardı gamepass village 8 beleş verir oynarız dedik yalan oldu

herkese iyi günler.

Yeni çıkmış Village 8'in hemen GamePass'e gelmesi biraz zor zaten. Bir de o kısım oyun firması ile alakalı. Bazı firmalar oyunlarını GamePass ile sunmak istemiyor.

Wujque

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
339
Yeni çıkmış Village 8'in hemen GamePass'e gelmesi biraz zor zaten. Bir de o kısım oyun firması ile alakalı. Bazı firmalar oyunlarını GamePass ile sunmak istemiyor.
xbox series x deyince sadece artılarını kıyaslamak yanlış olur gene alsın almasın demiyorum pc ye göre bence konsollar şu an daha üstün makinalar

xbox series x de alsan series s de alsan kollukları pille çalışıyor :) şarj istersen ayrı para kulaklık takmak istersen zorunlu onu almalısın ayrı para gamepass dedigin belirli degişen eski oyunlar

bunlarıda ekleyin

ama yeni şeyler denemek isterse ve durmadan gelecek oyunları düşününce ps5 daha mantıklı
dedigim gibi

niyazi5859

Profesör
Reaksiyon puanı
3,703
xbox series x deyince sadece artılarını kıyaslamak yanlış olur gene alsın almasın demiyorum pc ye göre bence konsollar şu an daha üstün makinalar

xbox series x de alsan series s de alsan kollukları pille çalışıyor :) şarj istersen ayrı para kulaklık takmak istersen zorunlu onu almalısın ayrı para gamepass dedigin belirli degişen eski oyunlar

bunlarıda ekleyin tşkler.
Ben olsam xbox almazdım playstationa özel oyunları oynayamaz çünkü ve playstation daki o dual sense falan baya iyi

Son mesajlar