Söyle Rahatla V.2

Reaksiyon puanı
6,381
Bayadır yoktum. Geri geldim. Normalde geri gelmeyecektim ama hala çok boşvaktim var ve sıkılıyorum.

Ve bu süre içerisinde Bannerlord'a merak saldım. Hayatımda izlerken bile en ufak sıkılma hissetmediğim bir kaç oyundan birisi.

Bir çok konuda bir oyun öncü olabilir mi yav?

Diplomasi, lord çekme, güç dengesi, combat sistemi, karakter özellikleri ve çeşitliliği, ticaret yönetimi...

Oyunda bir ticaret sistemi var çok ciddiyim gerçek. Oyundaki kullanılabilir ürün çeşitliliğinden bahsetmiyorum bile, demircilik ile milyon farklı silahı craft edebiliyorsunuz zaten. Ama yemeğinden silahına, tırpanından zırhına, sivil giysisinden atına ineğine koyununa devesine...
(Ve bunların da içinde bir sürü çeşidi var)

O Cyberpunk'ın vadettiği açık dünya çeşitliliği var ya, onun 10 katı falan açık dünya mantığında olmasa da bu oyunda var. İşte Mount&Blade'in farklılığı ve güzelliği de bu.

Krallık kurmak ve tüm Kalradya'yı fethetme macerası insanı çekiyor...

ExpertGamer90

Profesör
Reaksiyon puanı
2,702
Bayadır yoktum. Geri geldim. Normalde geri gelmeyecektim ama hala çok boşvaktim var ve sıkılıyorum.

Ve bu süre içerisinde Bannerlord'a merak saldım. Hayatımda izlerken bile en ufak sıkılma hissetmediğim bir kaç oyundan birisi.

Bir çok konuda bir oyun öncü olabilir mi yav?

Diplomasi, lord çekme, güç dengesi, combat sistemi, karakter özellikleri ve çeşitliliği, ticaret yönetimi...

Oyunda bir ticaret sistemi var çok ciddiyim gerçek. Oyundaki kullanılabilir ürün çeşitliliğinden bahsetmiyorum bile, demircilik ile milyon farklı silahı craft edebiliyorsunuz zaten. Ama yemeğinden silahına, tırpanından zırhına, sivil giysisinden atına ineğine koyununa devesine...
(Ve bunların da içinde bir sürü çeşidi var)

O Cyberpunk'ın vadettiği açık dünya çeşitliliği var ya, onun 10 katı falan açık dünya mantığında olmasa da bu oyunda var. İşte Mount&Blade'in farklılığı ve güzelliği de bu.

Krallık kurmak ve tüm Kalradya'yı fethetme macerası insanı çekiyor...
Hocam ben videolarını izlemiştim de, oyuna alışmak zor mu? Yani videolardan zor ve karışık gözüküyor. PC kötü ve oyun pahalı o yüzden oynayamıyorum, o yüzden sordum.

404 Not Found

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,861
2K oyunlarını Epicte bedava verdiklerini unuttu herhalde, MyNBA2 2K21 uygulamasında Epic hesabıyla giriş yapma seçeneği yok

Reaksiyon puanı
6,381
Hocam ben videolarını izlemiştim de, oyuna alışmak zor mu? Yani videolardan zor ve karışık gözüküyor. PC kötü ve oyun pahalı o yüzden oynayamıyorum, o yüzden sordum.
O bence sizle alakalı, sizin bunu ne olarak değerlendirdiğiniz ile.

Örneğin krallık için köy yağmalayacaksınız (Ki yapmayın bu arada oyunda bu onursuz bir hareket olarak geçiyor), krallık için iyi bir şey yapmış oluyorsunuz fakat o köy ve o köy ile alakalı yerlerle ilişkiniz azalıyor. Ve sonra diyelim ki o köyde güzel asker çıkıyor, o köye denk gelip ihtiyacınız olduğu için asker almak istiyorsunuz ama ilişki kötü olduğu için yemeği bile pahalı alabiliyorsunuz.

Bu gerçekçilik bence oyunu 2 kat güzelleştiren bir şey fakat kimileri de bunu aşırı zor ve kötü buluyor. Yani bence sizle alakalı keyfini çıkarırsanız güzel gelecektir.

Realhas the Great

Profesör
Reaksiyon puanı
7,978
cfc855c5-fc9e-435e-b3e5-3ad8bbbb2800.gif
bir süre bu gifi kullanacağım.

Murataltug

Dekan
Reaksiyon puanı
3,096
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gökçeada veya eski adıyla İmroz, Çanakkale'nin bir ilçesi ve Türkiye'nin en büyük adasıdır. Ege Denizi'nin kuzeyinde, Saros Körfezinde yer alır

Son düzenleme:

Realhas the Great

Profesör
Reaksiyon puanı
7,978
Screenshot_2021-05-16-14-03-41-26.jpg
aklıma gelmezdi beğendim=PC bilgilisi

IMG_20210524_194849.jpg

Tunahan sezer= aklıma gelmezdi beğendim

Yani PC bilgilisi =Tunahan Sezer

Multi çetesi kurmuşlar.

_emre_emre_

Profesör
Reaksiyon puanı
2,265
amacı olmayan grubun adı en son kadir mısıroğlu ile gerçek tarih olmuş aog'a sürekli fb de birşeyler oluyor

Murataltug

Dekan
Reaksiyon puanı
3,096
Cinayetin samimisi nasıl olur?"
Örneğin dört kişi oyun oynarlar.
Beşinci adam şöminenin önünde oturur. Ve sonra onu ölü bulurlar.

Agatha christie
Cinayet Alfabesi

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,506
Multi hesap açanlar sadece hayatlarından zamanlarını boşa harcıyorlar. Hiç bir kimseye faydası yok. Boş ve gereksiz iş.
Bir de birisini sinir etmek için gibi şeylerden dolayı açıyorlarsa yine boşuna. Silerler hesabı hızlı ve basit bir şekilde. Hiç yorulmazlar. Yani hiç bir zararı olmaz kimseye.
Multi açmayı bırakmaları lazım. Ama iki de bir açıyorlarsa kesinlikle anlamıyorlardır.

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,292
Ubisoftun U-play programı varya. O programın server pc'sinin kafasına meteor düşsün.

Ya ben iki gündür epic'te 31-32 gb boyutta The Crew 2 indireyim. Oyun başlatılmasın.
U play programı istesin.

Neyse U play kurdum oynayacam derken oyun güncel değil size güncelleme sunuyoruz.

21 gb daha indir demez mi?
Ulan sizin altyapınıza,
ulan sizin Fiber optik kablo ışınlarınıza
Uleeeyyyynnnn Sizin oyun içi algoritmalarınıza
Ullleeeeeeyyyyynnnn Sizin oyunda araba lastiğinden çıkan dumanlarınıza *************

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,506
İnsanda sabır bırakmıyorlar. Sinirlenmeyeceğim diyorum ama daha fazla dayanamıyorum. Sabrım tükendi artık. 20 yaşımdayım halen neredeyse her şeye karışıyorlar. Bir gün birisine patlayacağım. Olanda bana olur tabii ki. Yine de umurumda olmaz.

Son düzenleme:

hüzün_

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
506
"Ruhunun yükselmesini istiyorsan en dibe düşmelisin önce"