Merhaba SDN

Bu konuyu okuyanlar

DDLAO

Asistan
Reaksiyon puanı
249
Buradan anladığım kadarıyla Umut hocam Bannerlord. :D

Kelime oyunu anlarsınız ya. Banner-lord. :D

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Hoş geldiniz.
Yav tamam konu dışına çıkmayın. Güldük eğlendik bitti. Yoksa @Umut Çelik bizi üzer.
Yok burada üzmece yok.
Zorla etiketliyorsun
Diyorsun gel beni banla ?
Evet evet, ben görmeyecek olsam etikete geldim.
Buradan anladığım kadarıyla Umut hocam Bannerlord. :D

Kelime oyunu anlarsınız ya. Banner-lord. :D
Hayır, öyle düşünmeyin. Ön yargı iyi değil.
Siz biraz dolaşın, zamanla kendiniz düşünce oluşturursunuz.

DDLAO

Asistan
Reaksiyon puanı
249
Konudan öğrendiğim 2 bilgi:
  • Waifu kelimesinin ne anlama geldiği.
  • Konu sahibinin Technopat'tan geldiği.

Çöp sunucular? Hahahah, güldürdün beni. Üç dört ay önce katılsaydın görürdün hangi forumun daha hızlı olduğunu. =)
Hocam reklam mı yaptınız, SDN'yi mi gömdünüz reklama girip girmediğini bilmediğim için yazmak istemediğim siteyi mi övdünüz, sunucuları mı dövdünüz hiçbir fikrim yok. :D

ExpertGamer90

Profesör
Reaksiyon puanı
2,702
Hoş geldiniz.

Yok burada üzmece yok.

Evet evet, ben görmeyecek olsam etikete geldim.

Hayır, öyle düşünmeyin. Ön yargı iyi değil.
Siz biraz dolaşın, zamanla kendiniz düşünce oluşturursunuz.
İroni yapmıştım. Ama (!) koymayı unutmuşum. Ve orada "Umut Çelik" derken aslında Moderatörleri kastetmiştim. :D
Ama bana dua etsinler yoksa uyarı alacaklardı konu dışına çıkıyorlar diye. :D

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,098
Hocam reklam mı yaptınız, SDN'yi mi gömdünüz reklama girip girmediğini bilmediğim için yazmak istemediğim siteyi mi övdünüz, sunucuları mı dövdünüz hiçbir fikrim yok. :D
Hocam Hoşgeldiniz kısa zamanda iyi bilgiler öğrenmeniz dileğiyle tabi her forumda troll yapanlar olacaktır ama rapor tuşunu kullanarak en aza indirebiliriz.

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,098
İlki hocam, hem de 2.'si. Ama aynı zamanda 3.'sü. :D
Hocam büyük ihtimalle kuralpat ten geliyorsunuz şimdi oraya baktım uyarı vermişler gene şaka gibi cümleye virgülle başlıyorum yüklemden uzak düşmüş özneyi virgülle ayırıyorum cümle sonuna nokta koyuyorum yok iyi ki gelmişsiniz. TYani bir forum kullanıcı bırakmayacaksa forum açmasınlar kullanıcısını banlayıp duruyor ve hiç ilgilenmiyorlar SDN candır.

DDLAO

Asistan
Reaksiyon puanı
249
Hocam büyük ihtimalle kuralpat ten geliyorsunuz şimdi oraya baktım uyarı vermişler gene şaka gibi cümleye virgülle başlıyorum yüklemden uzak düşmüş özneyi virgülle ayırıyorum cümle sonuna nokta koyuyorum yok iyi ki gelmişsiniz. TYani bir forum kullanıcı bırakmayacaksa forum açmasınlar kullanıcısını banlayıp duruyor ve hiç ilgilenmiyorlar SDN candır.
Hocam ben yazım kurallarından hiç ban yemedim orada. Sadece iğrenç ceza sistemlerinden iğreniyorum. Hani uyarsalar tamam ama bu kadar saçma bir şey olamaz. Ben yazın kurallarına pek takmıyorum, aslında ona bu kadar ceza vermek de saçma ama azcık beyinlerini kullansalar çözecekler, inadına kullanmıyorlar. 2017 kadrosu çok iyiydi, şimdi Kuralpat'ın başı da sohbete dahil olunca banlamadık adam bırakmıyorlar. Teşkilatlar mübarek.

DDLAO

Asistan
Reaksiyon puanı
249
@DDLAO, Evet maalesef ismi lazım değil diktatörlüğü öyle bir yer. Çok katı ve sert kuralları var.
Yok hocam ben katılığında değilim. Mantığa uymayan kuralları var. Saçma sapan kural üretiyorlar. Bu katılık değil, bildiğiniz düşünme yetinizi kullanmama sanatı. Değişik insanlar var orada. SDN güzel gidiyor, burada kalacağım gibi. :)

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194