SDN'e Önerilerimiz [Detaylı]

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Önerilerim:
10. Sistem özelliklerini Görmek İçin Hesabını Görüntüleyip Geçerli Ödüllerin Sağında Olursa daha İyi olur.
Keşke Sonuna Kadar Okusaydın.
Sonuna kadar okusaydın mı? Bazı isteklerin beni ilgilendirmediği veya bilgim olmadığından es geçtim. Profili kapalı olanlara nasıl bakacağız diye düşündün mü?

Keşke biraz düşensen.
Kullanıcı Aratırken 1 Harfi Yanlış Yazdığın Zaman İstediğin Kişiyi Bulamıyor (Düzeltilmese de olur Çünkü Şahsi Bir İsteğe Girebilir.)
Şahsi istek mi? Tüm foruma yararlı olur. Örnek:
1617001395416.png

Konu Kısmına Arama Kutucuğu Gelirse Aradığımız Konuyu Hemen/Daha Hızlı Bulabiliriz.
Var zaten. Burada sorun şu: Yeni konu açarken tüm kategorilerdeki konulara göre filtre yapıyor. Bu da hatalı sonuç çıkmasına neden oluyor. Yani konu açtığın kategori neyse (diyelim ki Tanışalım/Görüşelim) ona göre filtre yapsın. Ben Tanışalım/Görüşelim kategorisinde konu açarsam sadece Tanışalım/Görüşelim konuları çıksın.
Sistem özelliklerini Görmek İçin Hesabını Görüntüleyip Geçerli Ödüllerin Sağında Olursa daha İyi olur.(düzeltme) Foruma Üye olduğu zaman 'Sistem Özelliklerinizi Eklemek İster misiniz? /Devam Et ' Yazabilir.(ya da Başka bir şekilde.)
Üstte yazdığın cümleyi tekrarlamışsın.

Keşke sonuna kadar okusaydın.
(Çok kullanışlı Olduğunu Sanmıyorum) Super Modaretörlerin Bazıları 1 En İyi Cevap'a Sahip Ben Bu Forum da Çok Kullanıldığını Görmedim.
En iyi cevap sistemi yok çünkü. Seni biraz mantıklı düşünmeye davet ediyorum.
Forumlarda da Hesabım Var.
Tamam.

BatuhanDN

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,482
Son düzenleme:

BatuhanDN

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,482
Şahsi istek mi? Tüm foruma yararlı olur.
Olabilir Yazmışım.​
Mesaj otomatik birleştirildi:

Vardı ama sonradan kaldırıldı. Büyük ihtimalle gelen güncellemeyle bozuldu sistem (en iyi cevap) ve düzeltmediler.

Çok mantıklı bir cevap.
Yada DH Haber Deki Gibi Mesaj Attığı Zaman Mesajın Sonunda Sistem Özelliklerinin Yazması Gibi Olabilir.(Lütfen Banlamayın Örnek Verdim)