Bu durumu nereye şikayet edebilirim?

Bu konuyu okuyanlar

MVNLY

Asistan
Reaksiyon puanı
207
Arkadaşlar birkaç gün önce sınavlarım hakkında konu açmıştım çoğunuz yardımcı oldunuz teşekkürler.
Şu an başka bir problemim var xD
Ben sınavlara karantinaya alındığım için giremedim ve pazartesi günü sınavlarım başlayacak
Fizik öğretmenim kasım ayında sınav olan arkadaşlarıma sadece 1. üniteden sorular sordu fakat sonradan sınav olacak kişilere 1 ve 2. ünitelerden soru soracak
Bu benim için problem değil çalışırım fakat arkadaşlarım çok üzüldü onlar için öğretmene bu durumu anlattım elimde mesajının ekran görüntüsü de vardı mesajda "sınav konuları sadece 1. ünite" yazıyor. Ben bu ss i atıp durumu anlattım fakat bana pişkin pişkin veliniz beni şikayet edebilir dedi.
Bu söylediği benim zoruma gitti nereye şikayet edeceğim ben bu adamı?

Ananim

Profesör
Reaksiyon puanı
2,406
Doğru ve yanlış. Bunu kanıtlayabilirse (zor) kafayı da takamaz.
Türkiyeden bahsediyoruz çocuk dersleri 4 gözle dinlese hiç konuşmasa bütün notları yüz olsa gene sözlüye 50 girerler
Ama belki şikayet ettiğin için o hoca sizin sınıftan çıkartılır başka hoca gelir.

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Uğraşmaya gelmez. Zararlı sen çıkabilirsin.
Çünkü söylediği şey uyarı niteliğinde.
Ayrıca eğer müfredata uygun gittiği sürece 5. ünitedende sorar. Sende zamanında girseydin derler adama.

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
Türkiyeden bahsediyoruz çocuk dersleri 4 gözle dinlese hiç konuşmasa bütün notları yüz olsa gene sözlüye 50 girerler
Ama belki şikayet ettiğin için o hoca sizin sınıftan çıkartılır başka hoca gelir.
O bu zamanda zor, bir rüşvet verir. Aaa nerde kalmıştık devam edelim derse. Yaparlar.

MVNLY

Asistan
Reaksiyon puanı
207
Hala başlamadıysan bir tık geç kalmış olabilirsin.

Bence şikayet etmeyin. Öğretmenle aranız bozulur, 4 sene boyunca size kafayı takar.
hayır konuyu ben biliyorum üstünden geçmem gerek sadece biraz zoruma gitti o yüzden yazayım dedim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Uğraşmaya gelmez. Zararlı sen çıkabilirsin.
Çünkü söylediği şey uyarı niteliğinde.
Ayrıca eğer müfredata uygun gittiği sürece 5. ünitedende sorar. Sende zamanında girseydin derler adama.
doğru diyosun aslında

Hala başlamadıysan bir tık geç kalmış olabilirsin.

Bence şikayet etmeyin. Öğretmenle aranız bozulur, 4 sene boyunca size kafayı takar.
doğru daha yolun başından bela almayalım en iyisi susup bişey dememek allaha havale ediyorum :)

O bu zamanda zor, bir rüşvet verir. Aaa nerde kalmıştık devam edelim derse. Yaparlar.
+1

?????.

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,207
Bu pazartesi başlıycak sınavlarda 1 kasıma kadar olan konular çıkacağından 1 ve 2.üniteyi yapması doğru.Bizde 1 ve 2.ünitelerden sınav olucaz.

Furkany65

Asistan
Reaksiyon puanı
49
Arkadaşlar birkaç gün önce sınavlarım hakkında konu açmıştım çoğunuz yardımcı oldunuz teşekkürler.
Ben sınavlara karantinaya alındığım için giremedim ve pazartesi günü sınavlarım başlayacak
Fizik öğretmenim kasım ayında sınav olan arkadaşlarıma sadece 1. üniteden sorular sordu fakat sonradan sınav olacak kişilere 1 ve 2. ünitelerden soru soracak
Bu benim için problem değil çalışırım fakat arkadaşlarım çok üzüldü onlar için öğretmene bu durumu anlattım elimde mesajının ekran görüntüsü de vardı mesajda "sınav konuları sadece 1. ünite" yazıyor. Ben bu ss i atıp durumu anlattım fakat bana pişkin pişkin veliniz beni şikayet edebilir dedi.
Okul müdürü ?

myefsane

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
istediği yerden soru sorabilir. Yıllık planda belki de 4. üniteye kadar sorumlusun. Başkasına üzülme eğer onlara üzüldüysen 2. üniteyi çalışmalarında yardım et.

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Bu kadar kırıldım olmayın, lütfen.

Son mesajlar