Galaxy S10 Plus, S10 ve S10e Kullanıcıları Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Sonunda geldi.

Screenshot_20210210-123555_Software update.jpg

Rint

Müdavim
Reaksiyon puanı
360

Bu kanal güzel bir video çekmiş arkadaşlar.

Telefon güncelleme sonrası kullanımda daha hızlı ve geçişler daha iyi gözle görülür bir hızlanma mevcut, pil beni iki gün götürdüğü için onu pek test edemiyorum. Ama ben beğendim. Bu güncelleme ile samsung iyileştirme yapmış bence.

ArslanBey.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10

Bu kanal güzel bir video çekmiş arkadaşlar.

Telefon güncelleme sonrası kullanımda daha hızlı ve geçişler daha iyi gözle görülür bir hızlanma mevcut, pil beni iki gün götürdüğü için onu pek test edemiyorum. Ama ben beğendim. Bu güncelleme ile samsung iyileştirme yapmış bence.
Nasıl 2 gün ya kaç saat ekran süresi alıyorsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bugün 11 güncellemesinden sonra geekbench testi yaptım. Sonuçlar öncekinden daha zayıf çıktı

Son düzenleme:

Guaqroz

Asistan
Reaksiyon puanı
168
Benimkinde hem hızlanma var hem de ısınma ama çok fazla değil pilde bi değişim göremedim oda aynı çok bir şey değişmemiş, oyunda test edemedim oyun yok ama çok sorun olduğunu düşünmedim note 10 lardaki daha sorunluymuş biz yine şanslıyız seneye one ui 4.0 da gelir inşallah :D

Reaksiyon puanı
19
güncellemeden sonra uygulamalarda saniyelik alttan uygulama çökünce gelen mesaj geliyor sadece ben demi bu hiç fark eden oldu mu

ArslanBey.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
güncellemeden sonra uygulamalarda saniyelik alttan uygulama çökünce gelen mesaj geliyor sadece ben demi bu hiç fark eden oldu mu
Bende öyle bir sıkıntı yok ama özellikle uzun bir süre uyku modunda kalınca kilidi açtığımda bir hantallık oluyor kısa süreli. Birde uygulama simgeleri bana düşük çözünürlüklüymüş gibi geldi eskisine göre

ArslanBey.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Arkadaşlar whatsaap sizde sohbet baloncuğu olarak kullanılıyor mu ?

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
Android 11 yükledim ve yukledikden sonra ara ara hafif agirlik hissediyorum donma değil instada hikaye acarken agirdan açma uyguluma acarken agirdan açma hep degil ama ara ara agirlasiyor cihaz yoktu android 10 da bu arada sifirdan kurulum yapmadim acaba sifirdan kurulum yapsam duzelirmi

umit4421

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,110
Android 11 yükledim ve yukledikden sonra ara ara hafif agirlik hissediyorum donma değil instada hikaye acarken agirdan açma uyguluma acarken agirdan açma hep degil ama ara ara agirlasiyor cihaz yoktu android 10 da bu arada sifirdan kurulum yapmadim acaba sifirdan kurulum yapsam duzelirmi
Ben sıfırdan kurdum bende de ağırlık var sanki arada ses animasyonuda takılıyor. İnşallah düzeltirler.

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
@Ümit Çöçü,
Ben sıfırdan kurdum bende de ağırlık var sanki arada ses animasyonuda takılıyor. İnşallah düzeltirler.
Gelişmiş işleme diye birşey gelmiş acaba onu açsak telefon daha seri olurmu

@Ümit Çöçü,

Android 10 da ne guzel pili yapay zeka kontrol ediyordu kaldirmislar onu çok üzdü beni

umit4421

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,110
@Ümit Çöçü,

Android 10 da ne guzel pili yapay zeka kontrol ediyordu kaldirmislar onu çok üzdü beni
Gelişmiş işleme açıldığında şarjı olumsuz etkilieyecektir. Android 10 da olan çoğu özellik 11 de saçma bir şekilde kaldırılmış keşke güvenlik güncellemelerini android güncellemesi yapmadan yükleyebilsek.

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
Gelişmiş işleme açıldığında şarjı olumsuz etkilieyecektir. Android 10 da olan çoğu özellik 11 de saçma bir şekilde kaldırılmış keşke güvenlik güncellemelerini android güncellemesi yapmadan yükleyebilsek.
S10 plus şuan gunumuzde satilan çoğu android orta seviye (reno 4 serisi reno 3gibi ) daha güçlü işlemcisi var yani kasti mi telefonu yavaşlatiyorlar bilmiyorum ama saçma güçlü bir cihazimiz var ama agirlik olmamasi gerekiyor. Bakalim guncellemeler ile çözmeleri lazım çünkü bu yavaşlama normal değil

fidan03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Güncelleme yaptıktan sonra genelde wipe cache partition yapardım.telefonu daha yeni güncelledim wipe cache yapayım dedim ama yapılmıyor. o menüye atmıyor telefonu açıyor direk.bu durumu yaşayan oldu mu

umit4421

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,110
S10 plus şuan gunumuzde satilan çoğu android orta seviye (reno 4 serisi reno 3gibi ) daha güçlü işlemcisi var yani kasti mi telefonu yavaşlatiyorlar bilmiyorum ama saçma güçlü bir cihazimiz var ama agirlik olmamasi gerekiyor. Bakalim guncellemeler ile çözmeleri lazım çünkü bu yavaşlama normal değil
Kesinlikle s10 plus değil de s9 bile şuanda çoğu orta sınıf telefonlardan daha güçlü işlemciye sahip. Ben kasıtlı yavaşlatıldığı taraftarıyım.

Güncelleme yaptıktan sonra genelde wipe cache partition yapardım.telefonu daha yeni güncelledim wipe cache yapayım dedim ama yapılmıyor. o menüye atmıyor telefonu açıyor direk.bu durumu yaşayan oldu mu
Bende denedim ama yapamadım ayarlardan format attım.

fidan03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Kesinlikle s10 plus değil de s9 bile şuanda çoğu orta sınıf telefonlardan daha güçlü işlemciye sahip. Ben kasıtlı yavaşlatıldığı taraftarıyım.

Bende denedim ama yapamadım ayarlardan format attım.
formatladıktan sonra oldu mu peki ?

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
2019 ve sonraki cihazlar için 4 yil guncelleme sunucakmiş samsung doğrumu bu yani android 13 de alirmiyiz

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Büyük güncellemelerden sonra hard reset şart.Birde bir noktadan sonra güncelleme yapmamak lazım.Sen android 11 e güncelleme yaparken şu soruları kendine sorman lazımdı:Android 11 e geçtiğimde hayatımda ne değişecek? bu güncelleme yeni cihazları satmak için bir planlı eskitme olabilir mi? bu forumda defalarca yazdım.Cihazda sorun yoksa güncellemeden uzak durmak en doğrusu.

KaTaRaN

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,517
Büyük güncellemelerden sonra hard reset şart.Birde bir noktadan sonra güncelleme yapmamak lazım.Sen android 11 e güncelleme yaparken şu soruları kendine sorman lazımdı:Android 11 e geçtiğimde hayatımda ne değişecek? bu güncelleme yeni cihazları satmak için bir planlı eskitme olabilir mi? bu forumda defalarca yazdım.Cihazda sorun yoksa güncellemeden uzak durmak en doğrusu.
Androidin kanayan yarası güncelleme olduğu için gelince insan güncellemek istiyor yeni özellikler için. Fakat Samsung game optimizing services uygulaması bile oyun için telefon performansını kısıtladığını düşünüyorum. Biliyorsunuz ben s9 plus pubg de sabit 60 fps için çok uğraştım. Aldım da fakat sonradan gelen gos güncellemesi sonrası telefon değişti. 42 derecede thottle olan cihaz 45 de olmaya başladı. Bence planlı eskitme yapılıyor. Yoksa 30 mb lık bir gos uygulaması sıcaklığa göre bu kadar şekil değiştirmez. Yazılım bilgim olsa gos uygulamasının içine bakardım nasıl bir kısıtlama koymuşlar vs. Belli yani oyunlarda performansı bu uygulama belirliyor ve 4 ay güncelleme gelmiyor

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Androidin kanayan yarası güncelleme olduğu için gelince insan güncellemek istiyor yeni özellikler için. Fakat Samsung game optimizing services uygulaması bile oyun için telefon performansını kısıtladığını düşünüyorum. Biliyorsunuz ben s9 plus pubg de sabit 60 fps için çok uğraştım. Aldım da fakat sonradan gelen gos güncellemesi sonrası telefon değişti. 42 derecede thottle olan cihaz 45 de olmaya başladı. Bence planlı eskitme yapılıyor. Yoksa 30 mb lık bir gos uygulaması sıcaklığa göre bu kadar şekil değiştirmez. Yazılım bilgim olsa gos uygulamasının içine bakardım nasıl bir kısıtlama koymuşlar vs. Belli yani oyunlarda performansı bu uygulama belirliyor ve 4 ay güncelleme gelmiyor
Kanka kanayan yara diye bir şey yok.Ben iosda kullandım, android'de.Zamanında aldığım 4s kutudan ios 7 ile çıktı.Cihaz mükemmel çalışıyordu.Güncelleme yaptıktan sonra cihaz aptallaştı.S5 kullandığım dönemde iki tane büyük güncelleme yaptım.En son android 6 ya güncelledikten sonra batarya performansım 4 saate indi.(Önceden 7saat ekran süresi alıyordum) bugüne kadar çok güncelleme yaptım ama güncelleme olayı benim için genelde iyi olmadı.Mate 10 Pro aldım.Android 8 den 9.1 e güncelledim.Şu anda android 9.1 sürümündeyim.Android 10 gelmesine rağmen güncellemedim.Güncelleme konusunda insanların dikkat etmesi lazım.Güncelleme ile cihazlar uçmuyor yada batarya 1 hafta gitmiyor.

Son düzenleme:

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
Yaa kameradan instagram modunu kaldirmişlar şaka gibi o moddd ile daha guzel kaliteli fotoğraf paylaşiyorduk samsung beycimmm galeriden paylaşınca kalite düşüyor napiyorsun şuan farkettim ve hüsrana ugradim şuan

ArslanBey.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Arkadaşlar whatsaap yazışmalarında baloncuk özelliği çalışmıyor mu sizde de ?

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
Galaxy buds pro almayi düşünüyorum şimdi s10 plus galaxy watch cihazlarim var yanina bifr buds pro düşünüyorum ekosistem olsun istedim sizce iyi yaparmiyim buds pro almakla

Rint

Müdavim
Reaksiyon puanı
360
Galaxy buds pro almayi düşünüyorum şimdi s10 plus galaxy watch cihazlarim var yanina bifr buds pro düşünüyorum ekosistem olsun istedim sizce iyi yaparmiyim buds pro almakla

Bu konuma bir bak istersen.