Bilgisayar Açılırken Bootmgr Hatası

Bu konuyu okuyanlar

sAhmett

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Arkadaşlar merhaba, win7 formatı atmaya çalışıyordum, sanırım iso dosyası sıkıntılı olduğu için format gerçekleşmedi bende iptal ettim format işlemini, bilgisayarı açmaya çalıştığım zaman bootmgr is missing hatası verdi sebebi nedir acaba yardımcı olur iseniz sevinirim.

silindi

Profesör
Reaksiyon puanı
3,580
Arkadaşlar merhaba, win7 formatı atmaya çalışıyordum, sanırım iso dosyası sıkıntılı olduğu için format gerçekleşmedi bende iptal ettim format işlemini, bilgisayarı açmaya çalıştığım zaman bootmgr is missing hatası verdi sebebi nedir acaba yardımcı olur iseniz sevinirim.
Tekrar format at OS boot edilemiyor

silindi

Profesör
Reaksiyon puanı
3,580
Bilgisayarı açamıyorum yeni format dosyası hazırlayacaktım, varolan format dosyası bozulmuş sanırım kurulumda hata veriyor.
Bootmgr.exe windows vista ve sonrasında boot.ini isa windows Xp yi boot eder, format atarsanız sorun çözülür, format usbsini başka pcde hazırlamalısınız

GhosT57

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,914
Bilgisayarı açamıyorum yeni format dosyası hazırlayacaktım, varolan format dosyası bozulmuş sanırım kurulumda hata veriyor.
Elindeki format dosyasını tak boot et. Klavye seçme ekranından sonra şimdi kur var. Onun sol altında bilgisayarı onarın var.
Sonra oralarda gezinin komut istrmcisini bulun. Basın komut istemcisine.

Sırasıyla bunları girin:
cd C:\
sfc /scannow
chkdsk
bootrec /rebuildbcd

Sırasıyla bunları yazın. Daha sonra pc yi yeniden başlatın.

sAhmett

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Elindeki format dosyasını tak boot et. Klavye seçme ekranından sonra şimdi kur var. Onun sol altında bilgisayarı onarın var.
Sonra oralarda gezinin komut istrmcisini bulun. Basın komut istemcisine.

Sırasıyla bunları girin:
cd C:\
sfc /scannow
chkdsk
bootrec /rebuildbcd

Sırasıyla bunları yazın. Daha sonra pc yi yeniden başlatın.
Deneyeceğim teşekkürler