En sevdiğiniz bir anınızı anlatın...

Bu konuyu okuyanlar

Amello

Doçent
Reaksiyon puanı
596
Sevgilim ile birlikte soğuk bir havada yürürken üşüdüğünü görüp ceketimi vermiştim, birlikte sarılıp uzun uzun konuşarak yürümüştük.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,765
Anlamadım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Zaur knk senin oyundan başka anın yokmu :D
Varda hangisini anlatıyım.
Kış vakti köyde gece saat 9 filan elektrik gidince hepimiz odun sobasının etrafına toplanıp ekmek kızartıp deyip gülerdik.
Nine dede teyzeler Dayı çocukları falan baya kalabalıktık soba etrafında.

Şimdi kombi keşfettiler diye odun sobasını unuttuk. :(

MustiRG07

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,798
Varda hangisini anlatıyım.
Kış vakti köyde gece saat 9 filan elektrik gidince hepimiz odun sobasının etrafına toplanıp ekmek kızartıp deyip gülerdik.
Nine dede teyzeler Dayı çocukları falan baya kalabalıktık soba etrafında.

Şimdi kombi keşfettiler diye odun sobasını unuttuk. :(
Güzel bir anı bizim köyde herkes soba kullanır sobaya patates atma sarımsak atma üstünde tarhana kızartma sizin orda tarhana varmı zaur

MustiRG07

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,798
konya-usulu-kislik-kuru-tarhana-2-320x427.jpg

Tarhana neye diyorsunuz? :(
Bu knk bunu cips gibi yersin tadı çok güzel olur

İsimyok08

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,103
40 beklediğim matematik sınavından 70 almıştım. Soruların çoğusunu yanlışlıkla doğru yapmıştım ?

Yahya Furkan

Baadshah
Reaksiyon puanı
2,193
Geçen sene dersinde pek iyi olmadığım bir hocanın sınavına girmiştim (Fen dersi)
Hocayı çok sevdiğim halde beni sınıf önünde sen tembele dönüştün kesin kalırsın falan demişti rencide etmişti. Baya üzülmüştüm çok sevdiğim bir hoca beni rezil etmişti. Sonra sınıfın en çok not alan 2. Kişisi olmuştum ?

Anonimmmm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben bir gün birisine çok aşık oldum.Aşık olanlar bilir onun dokunduğu yerleri geçtiği yolları bile sevmeye başlarsın.Sevdiği takımı dinlediği şarkıyı sen de seversin.Ben platonik aşık oldum belki de beni hiçbir zaman sevmemiştir bilmiyorum...Ancak ben onunla aynı gökyüzüne baktığımı hayal ederek yıldızları izledim geceleri uyumadan önce onu düşünerek huzur buldum.Her dışarı çıkışımda duvara yazılan aşk ilanlarını görüyor ve üzülüyordum.Kendi kendime diyordum ki insan sevdiğinin adını o pis duvarlara yazmaya nasıl kıyar diye.
Şimdi ilk kez belki de milyonlara söylüyorum ki ben seni çok sevdim her zaman da sevmeye devam edeceğim sevgilim