En sevdiğiniz bir anınızı anlatın...

Bu konuyu okuyanlar

MustiRG07

Profesör
Reaksiyon puanı
1,798
Evet beyler bayanlar hayatta en sevdiğiniz bir anınızı anlatın ben anlatayım bir gün arkadaşlarla geziyorduk sınıf arkadaşlarımla ondan sonra çok sevdiğim bir youtuberi gördüm ve konuştuk baya gerçektende çok iyiydi sizi dinleyelim @HicGuleceğimYoktu @Overclocked @nixc0r @Zaur
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nixc0r

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,612

MustiRG07

Profesör
Reaksiyon puanı
1,798
Zaur etiketlenmiyor etiketlermisiniz

@Zaur

Nixc0r

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,612
Sanırım Çanakkale ye gideceğimizi öğrendiğim an

NickChicken

Profesör
Reaksiyon puanı
2,593
Evet beyler bayanlar hayatta en sevdiğiniz bir anınızı anlatın ben anlatayım bir gün arkadaşlarla geziyorduk sınıf arkadaşlarımla ondan sonra çok sevdiğim bir youtuberi gördüm ve konuştuk baya gerçektende çok iyiydi sizi dinleyelim @HicGuleceğimYoktu @Overclocked @nixc0r @Zaur
2 hafta önce Mesut Çevik ile aynı yerde oturduğumu (koltuk olarak değil) öğrendiğim an.

Ram_kafasi

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
En güzel değilde en saçma anım geldi aklıma onu anlatayım:
Okuldan bir arkadaşım(ismini belirtmeyeceğim) bazı arkadaşları ile su bardakları ile oyun mu ne oynarken benim üzerime 5 tane bardağı dökmüştü bende daha sonra kıyafetimi değiştirmiştim ondan sonra benim kıyafeti kurutmak için bir saç kurutma makinesi almışlardı daha sonra nasıl başardılar bilemiyorum ama saç kurutma makinesi ile kıyafetimi yakmışlardı.O günden biraz zaman geçtikten sonra gene bunlar oyun mu ne oynarken benim Almanca defterimi almışlar birbirlerine atıyorlardı(Ben o an sınıfta yoktum) daha sonra sınıfa girdiğimde biri Almanca defterimi camdan aşağı atmıştı.Yoldan bir öğrencinin kafasına çarpmış daha sonra kitabımı çöpe atmıştı hala ne o öğrenciyi nede kitabı bulabildim.Daha sonrada bazı eşyalarıma zarar veren o öğrenci 3 yıldır 500 liralık borcunu ödemedi.

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Benim öyle anım yok galiba. Genel olarak arkadaşlarımla muhabbet ederken falan mutlu olurum. Onlarında hangi birini aklımda tutayım :) Özel bir anım yok maalesef.

Çok sevindiğim bir anı değil ama tuhaf biraz diye anlatıyorum. Rastgele arkadaşlarla gittiğimiz Cem Yılmaz filmine Cem Yılmaz gelmişti :)

MustiRG07

Profesör
Reaksiyon puanı
1,798
Yok mu artıran @HicGuleceğimYoktu senden bekliyoruz :D

En güzel değilde en saçma anım geldi aklıma onu anlatayım:
Okuldan bir arkadaşım(ismini belirtmeyeceğim) bazı arkadaşları ile su bardakları ile oyun mu ne oynarken benim üzerime 5 tane bardağı dökmüştü bende daha sonra kıyafetimi değiştirmiştim ondan sonra benim kıyafeti kurutmak için bir saç kurutma makinesi almışlardı daha sonra nasıl başardılar bilemiyorum ama saç kurutma makinesi ile kıyafetimi yakmışlardı.O günden biraz zaman sonra gene bunlar oyun mu ne oynarken benim almanca defterimi almışlar birbirlerine atıyorlardı(Ben o an sınıfta yoktum) daha sonra sınıfa girdiğimde biri almanca defterimi camdan aşağı atmıştı.Yoldan bir öğrencinin kafasına çarpmış daha sonra kitabımı çöpe atmıştı hala ne o öğrenciyi nede kitabı bulabildim.
Gayet güzel bir anı :D

MustiRG07

Profesör
Reaksiyon puanı
1,798
Benim öyle anım yok galiba. Genel olarak arkadaşlarımla muhabbet ederken falan mutlu olurum. Onlarında hangi birini aklımda tutayım :) Özel bir anım yok maalesef.

Çok sevindiğim bir anı değil ama tuhaf biraz diye anlatıyorum. Rastgele arkadaşlarla gittiğimiz Cem Yılmaz filmine Cem Yılmaz gelmişti :)
Vay be

@PCTEK

@rover_xp

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,094
Anılarımı hatırlayınca üzülüyorum. Keşke daha çok yaşasaydı.

Ama en çok sevdiğim demeyelim, sevindiğim anım.
Telefona bedavadan java oyunları indirme anım olmuştu.
İkinci sevindiğim.
Java Program bulmuştum, telefona İndirdiğim java oyunları başka telefonlara da yollamamdı.
Okulda baya ünlü olmuştum oyuncu Zaur diye

Üçüncü ve en önemli sevindiğim. Torrent diye bir mücevher bulmuştum internette :D Oyun cenneti resmen Ahhshahaha

differentturk

Profesör
Reaksiyon puanı
3,059
Biz babamla hergun satranç oynardık, 2 yaşımdan 8 yaşına kadar asla yenemedim sınıfta satranç kursunda birinciydim. Sonra ikinci beni çoban matıyla yendi. Sonra babamı bir sonraki gün çoban matıyla yendim. Sanırım o andı benim için

MustiRG07

Profesör
Reaksiyon puanı
1,798
İstiklal marşını öğrendiğim gün vatan sevgisinin aslını öğrendim.Çok mutlu olmuştum.
Anlamadım

Anılarımı hatırlayınca üzülüyorum. Keşke daha çok yaşasaydı.

Ama en çok sevdiğim demeyelim, sevindiğim anım.
Telefona bedavadan java oyunları indirme anım olmuştu.
İkinci sevindiğim.
Java Program bulmuştum, telefona İndirdiğim java oyunları başka telefonlara da yollamamdı.
Okulda baya ünlü olmuştum oyuncu Zaur diye

Üçüncü ve en önemli sevindiğim. Torrent diye bir mücevher bulmuştum internette :D Oyun cenneti resmen Ahhshahaha
Zaur knk senin oyundan başka anın yokmu :D