Öneri Forum Hakkında | Görüş - Öneri - Şikayetleriniz

Bu konuyu okuyanlar

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,340
Düzenle yapıp otamatik birleşme siliniyor zaten
Mesaj otomatik birleştirildi:

Söyle Rahatla forum oyunlarına atılmalı bence mesajlarımız sayılmamalı

Son düzenleme:

oguzrx

Profesör
Reaksiyon puanı
680
Neden kaldırılsın ki? Flood yapmak yasak biliyorsunuz ki, düşünün yazacağınızı bir mesaj içeriğinde yazabilirsiniz.
Hocam birlestirme yasak olmasın demiyorum bildirim olarak mesajınız birleştirildi mesajı gelmesin diyorum

Amello

Doçent
Reaksiyon puanı
596
Moderatör, asistan vs. ben bu level işini anlamadım. Onu detaylı anlatan bir link verebilir misiniz?

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Moderatör, asistan vs. ben bu level işini anlamadım. Onu detaylı anlatan bir link verebilir misiniz?

tolgagamer123

Doçent
Reaksiyon puanı
477
Forum gayet iyi . Gerçektende tüm sorunlar çözülüyor ve sohbet havası olduğu için diğer forumlardan daha iyi bence :)

Herobrine

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,046
Forumdan memnunum. 10 numara 5 yıldız. Diğer forumdan 5 yıl ban yiyip, öbüründen de 1 ay ban yedim. Bu forum diğerlerine göre daha güzel.

crow88

Dekan
Reaksiyon puanı
3,129
Alıntı yazdığıma bakmayın,eskiden bildiğimdir,yazmak zor geldi alıntı yazdım:)

Hoca Nasreddin, oğluyla birlikte köyüne gidiyormuş. Oğlunu eşeğe bindirmiş, kendisi yürümüş. Karşıdan gelenler, oğlunu göstererek:
—“ Ak sakallı adam yürürken bacak kadar velet eşekte gidiyor. Zamane çocuğu işte.” , demişler.
Hoca oğlunu indirip kendisi binmiş. Az sonra birkaç kişiyle daha karşılaşmışlar. Bunlar ise:
— “Koca adama bak! Bu sıcakta minnacık çocuğu yaya yürütüyor. Hiç insafı yok.” demişler.
Hoca, eşeğe oğlunu da bindirmiş. Çok geçmeden yine üç beş kişiye rastlamışlar. Adamlar:
— “Zavallı hayvan! Düşüp ölecek! Hiç acımadan iki kişi birden binmişler üstüne!” demişler.
Hoca inmiş, oğlunu da indirmiş. Eşek önde, onlar arkada ilerlemişler. Biraz sonra, yol kıyısında duranlar:
— “Amma aptal adammış bu hoca, Eşek bomboş gidiyor, kendisi oğlu ile kan ter için de arkasından koşuyor!” diye konuşmaya başlamışlar.
Hoca dayanamamış. Oğluna dönüp:
— “Gördün mü, her kafadan bir ses çıkıyor. Şu dünyada kimseyi hoşnut edemiyor, kimsenin dilinden bir türlü kurtulamıyorsun! iyisi mi, kimseye kulak asmayacaksın ve kendi bildiğinden şaşmayacaksın.” demiş

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
— “Gördün mü, her kafadan bir ses çıkıyor. Şu dünyada kimseyi hoşnut edemiyor, kimsenin dilinden bir türlü kurtulamıyorsun! iyisi mi, kimseye kulak asmayacaksın ve kendi bildiğinden şaşmayacaksın.” demiş
Biz boşuna öneri konusu açıyoruz o zaman...

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,340
Bazen yazılar birbirine giriyor bende şuan geçti ama bidaha olursa ss atarım

crow88

Dekan
Reaksiyon puanı
3,129
Biz boşuna öneri konusu açıyoruz o zaman...
bu gözle bakma,elbette eleştiri,istek ,öneri olacak,ama istekler,öneriler yapılırken empati yapmak lazım,olur mu olmaz mı (mantıken)ayrıca o konu önceden yazılmış mı).
hemen ön yargılı olmayın.bu hikayede geçen olan olay ilerideki zamanlarda sizinde başınıza gelebilir

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Olur mu olmaz mı (mantıken)ayrıca o konu önceden yazılmış mı).
Olur olur, bal gibi olur. Bana kalırsa hangi forum olursa olsun aynı durumu yapıyorlar, geçiştiriyorlar. Benim açtığım konunun kilitlenme sebebi bile mantıksızdı. Son sayfaya bakalım :)