Bütün SDN Forum Buraya Bakabilir mi?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,454
@Servous Bu konu hakkında ben size söyleyeceğimi söyledim, konunun tam olarak ne olduğunu bilmeden direkt olarak bana yüklenmeniz beni şaşırtıyor. Özel mesajınızda da söyledim, çözümü hangi moderatör arkadaşımız konu ile muhatap oldu ise onunla özel mesajda sorunu çözmek olur.

Ancak siz diyorsanız biz böyle davranmak istemiyoruz, size yüklenmek istiyoruz. Oda sizin tercihiniz. Bırakın bizlerde birer insan olalım..
Abi sen onun hem büyüğü hem de site admini değil misin? Moderator bana durduk yere küfretse, ben derdimi kime anlatıcam gidip o moderator arkadaşamı ?

damzchevk

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,013
Açıkcası şaşırdımda:

Ekli dosyayı görüntüle 127256

Burda böyle diyip, benim o mesele hakkında açtığım konuyu dakikasında çöpe attılar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Konu açtım konuyu direkt çöpe attılar.

Moderatör zoruna mı gitti dercesine üyeyi tahrik ederek rapora dönüyor @Creative ilgili moderatör arkadaşın uyarılması gerekir ama aradan çekiliyor yani komik.

Optikiyaza

Müdavim
Reaksiyon puanı
720
Her ne kadar inslanlar kendi açılarından baksa da doğru karar. Böylece içerik ekibi-moderatörlerdeki kalite artıyor. @EFI Shell geri alınır mı alınmaz mı bilmiyorum ama çok yardım eden birinin alınması kötü oldu.
@Servous senin olayına diyecek bir şey yok zaten. Haksız olan zeytinyağı gibi hareket etmeye çalışıyor.

Mali654987

Doçent
Reaksiyon puanı
379
Herkese iyi günler dilerim. Üzülerek söylüyorum ki, içerik ekibinden atıldım. Atılmama sebebiyet veren olay ise dün akşam yaşandı. Dilerseniz anlatayım. Dün, birisi E-GPU (NVIDIA GeForce 610M) sürücüsünün nasıl indirebileceğini sormuştu. Beni biliyorsunuz, TeamViewer ya da Discord üzerinden genelde yardım ederim. Konu sahibi Discord'dan beni ekle demişti, bende davet gönderdim ama forumda etkin olmasına rağmen daveti kabul etmemişti. Özel konuşma başlattım, bir cevap vermedi. Kısaca, görmezden geldi beni. Ondan sonra sinirlenip, profiline girdim ve bağırarak "Hem istek at diyorsun hem kabul etmedin hala. Vaktimi çalıyorsun. Bu yaptığın ahlaksızlıktır." dedim. Sonra 10-15 dakika bekledim ve "YARDIM HAKKINI KAYBETTİN!" yazdım ve sonra @Creative bunları görüp attı beni içerik ekibinden (bana bir şey demedi ama hatamı biliyordum) attı. Bende atıldığımı "Öne çıkarılanlar" ve "Medya" sekmesi gelince fark ettim (İçerik Ekibi tagında bunlar gözükmüyordu). Mesela, medyayı ben hiç bilmiyordum. Şimdi ise sizin karşınızda bir daha böyle fevri ve tartışma çıkarmayacağıma söz veriyorum. Şimdi size bir soru soruyorum, beni affedebilecek misiniz?

Konuyu merak edenler:

@Creative @BJKolik @BHA @Dora @The Judge @Görkem Say @MrtAltg @alpsadik @grbzz
acil bir işi çıkmış form açık kalmış olabilir insanlık hali neyin ne olacağı belli olmaz görmezden gelip gelmediğini bilemezsin sen burada biraz aceleye getirmişsin YARDIM HAKKINI KAYBETTİN gibi bir yazı bence hoş olmamış
uyarılabilirdi ama daha önceden uyarıldıysa o tarafın bilemeyiz
o kadar yardım ediyorsun bir veya ikinci hatanda seni atıyorlarsa zaten bir sıkıntı vardır

kürşatbeyy

Asistan
Reaksiyon puanı
56
Yeniyim de ben anlamadım şimdi biriyle özelden mi mesele halledecez yoksa modlara mı danışacaz ! :D

İsimyok08

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,103
Yeniyim de ben anlamadım şimdi biriyle özelden mi mesele halledecez yoksa modlara mı danışacaz ! :D
Eğer bir üye ile sorunun var ise raporlama sistemini kullanman yeterli. Sen fazla bu konuya takılma :) Tabi hakaret Vb. ettiyse. Kişisel bir mesele ise özelden Vb. konuşun.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Moderatör sana küfrederse o moderatörle çözecen meseleni kardeşim. Gördüğün gibi bana öyle diyorlar.
Ufuk Abi yoğun olduğundan konuyu tam anlayamamış olabilir. Yani aslında bu olayı çözmek Admin'in görevi değil. Şöyle değil. Şimdi Admin gün içerisinde bu tarz çok fazla mesaj alıyor. Hakkı Abi'nin bile aldığı gereksiz mesajları söylesem koskoca adam bunlarla mı uğraşacak dersin. Tabi Ufuk Abinin forum haricinde işi, evi ve çocukları da var. Sen böyle bir durumda keşke Ufuk Abi'ye yazmak yerine direkt bana yazsaydın. Hem daha hızlı bir yanıt alabilirdin hem de olay çözüme kavuşurdu. Ben yönetim adına özür diliyorum kardeşim. Bundan sonra ne derdin varsa gel bana anlat özelden.

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,988
Ufuk Abi yoğun olduğundan konuyu tam anlayamamış olabilir. Yani aslında bu olayı çözmek Admin'in görevi değil. Şöyle değil. Şimdi Admin gün içerisinde bu tarz çok fazla mesaj alıyor. Hakkı Abi'nin bile aldığı gereksiz mesajları söylesem koskoca adam bunlarla mı uğraşacak dersin. Tabi Ufuk Abinin forum haricinde işi, evi ve çocukları da var. Sen böyle bir durumda keşke Ufuk Abi'ye yazmak yerine direkt bana yazsaydın. Hem daha hızlı bir yanıt alabilirdin hem de olay çözüme kavuşurdu. Ben yönetim adına özür diliyorum kardeşim. Bundan sonra ne derdin varsa gel bana anlat özelden.
Konusu geçen olayı @Servous bana anlattı.
Anladığım kadarı ile adı geçen moderatör biraz ters bir cevap vermiş Görkem abi.

lordare

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,594
?? İşte olay budur.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
Bu konu dışında bir düşüncemi belirteceğim: Yaşanan sorunlara (ilk etapta) forum üzerinden yazışarak çözüm üretmeye çalışmanın daha sağlıklı olacağını düşünüyorum. Forumda zaman geçirmek ve forumu etkin kullanmak esas olmalı. Bu şekilde hem konuya daha çok katılım olur hem de daha sonra benzer sorunları yaşayanlar da başlatılan konudan istifade edebilirler . ;)

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,454
Konusu geçen olayı @Servous bana anlattı.
Anladığım kadarı ile adı geçen moderatör biraz ters bir cevap vermiş Görkem abi.
Kankam tek mesele o değil. Cevap alamayınca konusunu açtım. 2 saat içine konu çöpteydi. Forumlar özgür platform herkes düşüncesini özgür şekilde belirtebilir denip, benim konumun 2 saat içinde çöpte olması garibime gitti. Ama şu yönetimde kimsenin yapamadığını şu adam yaptı o yüzden uzatmayacağım.

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,988
Bu konu dışında bir düşüncemi belirteceğim: Yaşanan sorunlara (ilk etapta) forum üzerinden yazışarak çözüm üretmeye çalışmanın daha sağlıklı olacağını düşünüyorum. Forumda zaman geçirmek ve forumu etkin kullanmak esas olmalı. Bu şekilde hem konuya daha çok katılım olur hem de daha sonra benzer sorunları yaşayanlar da başlatılan konudan istifade edebilirler . ;)
Kesinlikle.

Hakkı K.01

Asistan
Reaksiyon puanı
54
Herkese iyi günler dilerim. Üzülerek söylüyorum ki, içerik ekibinden atıldım. Atılmama sebebiyet veren olay ise dün akşam yaşandı. Dilerseniz anlatayım. Dün, birisi E-GPU (NVIDIA GeForce 610M) sürücüsünün nasıl indirebileceğini sormuştu. Beni biliyorsunuz, TeamViewer ya da Discord üzerinden genelde yardım ederim. Konu sahibi Discord'dan beni ekle demişti, bende davet gönderdim ama forumda etkin olmasına rağmen daveti kabul etmemişti. Özel konuşma başlattım, bir cevap vermedi. Kısaca, görmezden geldi beni. Ondan sonra sinirlenip, profiline girdim ve bağırarak "Hem istek at diyorsun hem kabul etmedin hala. Vaktimi çalıyorsun. Bu yaptığın ahlaksızlıktır." dedim. Sonra 10-15 dakika bekledim ve "YARDIM HAKKINI KAYBETTİN!" yazdım ve sonra @Creative bunları görüp attı beni içerik ekibinden (bana bir şey demedi ama hatamı biliyordum) attı. Bende atıldığımı "Öne çıkarılanlar" ve "Medya" sekmesi gelince fark ettim (İçerik Ekibi tagında bunlar gözükmüyordu). Mesela, medyayı ben hiç bilmiyordum. Şimdi ise sizin karşınızda bir daha böyle fevri ve tartışma çıkarmayacağıma söz veriyorum. Şimdi size bir soru soruyorum, beni affedebilecek misiniz?

Konuyu merak edenler:

@Creative @BJKolik @BHA @Dora @The Judge @Görkem Say @MrtAltg @alpsadik @grbzz
Aşırı saçma burada senin bir suçun yok ki

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...