Zoomda Screen Share olmadan medya sesi açma?

Bu konuyu okuyanlar

The Medic

Profesör
Reaksiyon puanı
1,285
Zoomda ingilizce dersimizin sonunda öğretmen deneme sürümünün son 10 dakikasını bize bırakır,çıkar gider
bende bu şansı değerlendirip sınıfı rickrollamak istiyorum,youtubeden birşey açıp bunu bütün sınıfa dinletmemin bir yolu varmıdır?
Mesaj otomatik birleştirildi:

help

NickChicken

Profesör
Reaksiyon puanı
2,596
Zoomda ingilizce dersimizin sonunda öğretmen deneme sürümünün son 10 dakikasını bize bırakır,çıkar gider
bende bu şansı değerlendirip sınıfı rickrollamak istiyorum,youtubeden birşey açıp bunu bütün sınıfa dinletmemin bir yolu varmıdır?

help
Farklı bir cihazdan (telefon, tablet, vs.) açabilirsiniz.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Herhangi bir yöntem yok.

Var ama söylemem.

The Medic

Profesör
Reaksiyon puanı
1,285
Herhangi bir yöntem yok.

Var ama söylemem.
virtual audio cable diye birşey duymuştum team fortress gibi oyunlarda medya sesini mikrofona yansıtıyormuş,zoomdada işe yarıyormuş ama o programı nasıl kullanacağımı bilmiyorum :(

The Medic

Profesör
Reaksiyon puanı
1,285
ÇÖZÜMÜ BULDUM!!!
Ayarlara basın orada cihazlar var,orada sağ taraftaki ses ayarlarına basın,orada sağda yine ses denetim masası gelecek ona basın,kayıt tarafına basın,orada stereo mix diye birşey varsa doğru gidiyorsunuzdur,yoksa mouse u boşluğa getirip sağ tıklayın,devre dışı ve bağlantısı kesilmiş aygıtları göstere basın,geldiyse sağ tıklayın,etkinleştir diyin ve varsayılan yapın (bunu sonradan tekrar orjinal mikrofonunuz yapabilirsiniz) sonra girin sesi paylaşacağınız programa,oradan mic ayarlarından stereo mixi seçip kaydedin

BİTTİ

ÇÖZÜMÜ BULDUM!!!
Ayarlara basın orada cihazlar var,orada sağ taraftaki ses ayarlarına basın,orada sağda yine ses denetim masası gelecek ona basın,kayıt tarafına basın,orada stereo mix diye birşey varsa doğru gidiyorsunuzdur,yoksa mouse u boşluğa getirip sağ tıklayın,devre dışı ve bağlantısı kesilmiş aygıtları göstere basın,geldiyse stereo mix'e sağ tıklayın,etkinleştir diyin ve varsayılan yapın (bunu sonradan tekrar orjinal mikrofonunuz yapabilirsiniz) sonra girin sesi paylaşacağınız programa,oradan mic ayarlarından stereo mixi seçip kaydedin

BİTTİ

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
daha kolayı var. manycam deneme sürümünü indir, kur. sonra gelen ekrandaki ekrana sağ tıkla youtube url yazan kısma tıkla youtube url'sini oraya yapıştır. sonra zoom'da mikrofon simgesinin üstündeki küçük şeye tıkla mikrofon olarak manycam yazanı seç sonra videoyu oynat. mikrofonunu açtığında orda çalan medya sesi onlara gidecek.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Bu konuya destek verilmemeli.
Dersi sabote etmek için bize soruyor bir de.
Dinlemeyeceksen girme derse.

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
Bu konuya destek verilmemeli.
Dersi sabote etmek için bize soruyor bir de.
Dinlemeyeceksen girme derse.
dersin son 10 dakikası öğretmenleri dersten çıkıyormuş. yani dersin son 10 dakikasında sadece öğrenciler kalıyormuş ve ders işlenmiyormuş.

eski açtığı konuyu gördüm ve evet hocam dediğiniz doğruymuş dersi trollemek içinmiş.

Son düzenleme:

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
dersin son 10 dakikası öğretmenleri dersten çıkıyormuş. yani dersin son 10 dakikasında sadece öğrenciler kalıyormuş ve ders işlenmiyormuş.

eski açtığı konuyu gördüm ve evet hocam dediğiniz doğruymuş dersi trollemek içinmiş.
İnandınız mı yani 10 dk öğretmenin bıraktığını?
Tamam inanmamışlar.

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,340
İnandınız mı yani 10 dk öğretmenin bıraktığını?
Tamam inanmamışlar.
Bizde dersler 30 dk sonrasında 10 dk ara var o 10 dk arada bazen hocalar dersi kapatmak yerine çıkıyor hoca derste yokken tüm sınıf konuşuyor ben geçen delalım açtım arkadaşlarla konuşurken mesala

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Bizde dersler 30 dk sonrasında 10 dk ara var o 10 dk arada bazen hocalar dersi kapatmak yerine çıkıyor hoca derste yokken tüm sınıf konuşuyor ben geçen delalım açtım arkadaşlarla konuşurken mesala
Tamam öyle olabiliyor ama ebada ders kapanıyor.
Onu geçtim konu sahibi dedi ki slayta müzik ekliyeceğim.
Hem dersten sonra hem de slayta diyince inanmadım ben de .

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,340
Tamam öyle olabiliyor ama ebada ders kapanıyor.
Onu geçtim konu sahibi dedi ki slayta müzik ekliyeceğim.
Hem dersten sonra hem de slayta diyince inanmadım ben de .
Ozaman bencede trollüyor

Reaksiyon puanı
8,008
Neden?

Rektör olmamı istiyorsun değil mi. 1 aya olurum inşallah.
Amacını belirtmeyen kişiye direkt olarak troll diye suç atıp "Var ama söylemem" diyorsunuz. Belki gerçekten anlattığı gibi?

Profesör iseniz bu tarz konularda insanlara bilgi vermeniz gerekiyor ego yapmanız değil.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Amacını belirtmeyen kişiye direkt olarak troll diye suç atıp "Var ama söylemem" diyorsunuz. Belki gerçekten anlattığı gibi?

Profesör iseniz bu tarz konularda insanlara bilgi vermeniz gerekiyor ego yapmanız değil.
Ego yapmıyorum ve rütbeyle hiç alakası yok bence. Arkadaşın önceki açtığı konuyla bu konuya bakıp öyle yorum yapın derim. Bundan önce başka bir konu daha açtı.
Önce yok yazdım zaten söylemek istemediğim için. Belki de vardır bilmiyorum.

Reaksiyon puanı
8,008
Ego yapmıyorum ve rütbeyle hiç alakası yok bence. Arkadaşın önceki açtığı konuyla bu konuya bakıp öyle yorum yapın derim. Bundan önce başka bir konu daha açtı.
Önce yok yazdım zaten söylemek istemediğim için. Belki de vardır bilmiyorum.
Her konu sahibini stalklayıp eski konularına bakamam. Bu konuda yazdıkları üzerinden konuştuk.

The Medic

Profesör
Reaksiyon puanı
1,285
tamam kızmayın,sadece sunumun sesi gelmiyor diye arkadan sesini açtım,trollemedim

Reaksiyon puanı
8,008
ama bir kere kızı çağırmıştı türkçe hocasının,2-3 dakkalık işi çıktı bende kimsenin canı sıkılmasın diye müzik açmıştım
Arkadaş yorum kasmak için teker teker soruyor sorununuz çözüldüyse cevap vermeyin hiç kapansın konu.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075

Son mesajlar