İkinci el/sıfır sistem topluyorum?️

• Konuyu başlatan SDN Anonim 645270
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Kurallar:

1-) Yaşadığınız ili yazın.

2-) 3000-10000 TL arası monitör hariç/dahil, sıfır veya 2.el sistem toplayabilirim. Toplamamı isteyenler bütçesini yazsın :)

3-) Bütçeye monitör dahil mi, oyun amaçlı mı kullanılacağını mutlaka belirtin.

Son düzenleyen moderatör:

SelimAkoguz

Asistan
Reaksiyon puanı
267
Yazıları neden beyaz yazdığınızı sorabilir miyim?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gece modunda kullanıyorsunuz sanırım.
1606225614037.png

Yazıları okumak için bunu yapmam gerekti:
1606225641947.png

_mirror_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,938
Kurallar:

1-Yaşadığınız ili yazın.

2-3000-4500 TL arası monitör hariç/dahil, sıfır veya 2.el sistem toplayabilirim. Toplamamı isteyenler bütçesini yazsın :)

3-Sadece sistem değil,
2.el donanım tavsiyesi de yapılır :)

4-
Günlük sistem toplama sınırı 1!
Van da yaşıyorum

Sıfır ya da ikinci el 7000 tl herşey dahil

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru

RizeliMapper

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
70
Kurallar:

1-Yaşadığınız ili yazın.

2-3000-4500 TL arası monitör hariç/dahil, sıfır veya 2.el sistem toplayabilirim. Toplamamı isteyenler bütçesini yazsın :)

3-Sadece sistem değil, 2.el donanım tavsiyesi de yapılır :)

4-
Günlük sistem toplama sınırı 1!
Hocam cebimde 150 lira kalmış komşu çocuğu kandırmak istiyorum. 150 TL ye bi sistem toplarmısınız. Monitör olmadan.

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Van da yaşıyorum

4- Günlük sistem toplama sınırı 1!
3000-4500 TL arası demiştim ama :) Neyse, bugünün kazananı @ΜΐЯЯo® Birazdan toplarım ;)
Hocam cebimde 150 lira kalmış komşu çocuğu kandırmak istiyorum. 150 TL ye bi sistem toplarmısınız. Monitör olmadan.
Emriniz olur :)

KamtariR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,697
Konuyu okumadan yorum yapmak bunu gerektiriyor :) Başlığı da okumadın herhalde. İli yazacaksın, ben de sana yakın parça tavsiyesi vereceğim :)
Başlığı da okudum konuyu da.

Fakat yakın konumdaki parçaları tavsiye edeceğine dair bir ibare göremedim, açtığın konuyu senin de okumanı tavsiye ederim.

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Başlığı da okudum konuyu da.

Fakat yakın konumdaki parçaları tavsiye edeceğine dair bir ibare göremedim, açtığın konuyu senin de okumanı tavsiye ederim.
3-Sadece sistem değil, 2.el donanım tavsiyesi de yapılır :)
Anladın mı şimdi? İkinci elin ne olduğunu biliyor musun sen? İlden ile parçalar değişiyor ;) Ben İstanbul'da oturan adama Diyarbakır'dan ekran kartı mı önereceğim? Biraz mantıklı düşün ve agresif tavırlarını bırak.

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Yine kendi kuralımı çiğnedim ve henüz ergenliğini tamamlayamamış bir çocuğa işini yanlış yaptığına dair bir şeyler anlattım, bir dahakine daha dikkatli olacağım çocuğum.
Hadi kardeşim hadi, uğraşamam seninle. 3-4 aydır sistem topluyorum. Alacağım sistem için gece/gündüz araştırma yaptım ben. Hangi SSD'nin kronik sorunlu olduğunu, hangi PSU'nun C4 olduğunu senden iyi bilirim ;) Başkalarının emeğine çamur atmak yerine sen de konu aç, bekliyorum. Sokak ağzıyla konuşman da senin yaşını gösteriyor. Bir daha benim konumda artistlik yapma, emeğe saygılı ol ve konuma yazma.

Van da yaşıyorum

Hayırlı olsun, 1.30 saatimi falan aldı :) Toplam-_->>> 7,130 TL

Monitör:

1606240373290.png

_mirror_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,938
Hadi kardeşim hadi, uğraşamam seninle. 3-4 aydır sistem topluyorum. Alacağım sistem için gece/gündüz araştırma yaptım ben. Hangi SSD'nin kronik sorunlu olduğunu, hangi PSU'nun C4 olduğunu senden iyi bilirim ;) Başkalarının emeğine çamur atmak yerine sen de konu aç, bekliyorum. Sokak ağzıyla konuşman da senin yaşını gösteriyor. Bir daha benim konumda artistlik yapma, emeğe saygılı ol ve konuma yazma.

Hayırlı olsun, 1.30 saatimi falan aldı :) Toplam-_->>> 7,130 TL

Monitör:

Ekli dosyayı görüntüle 125618
Cok tessekkür ederim

Cok tessekkür ederim
Emeğinize sağlık

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Cok tessekkür ederim

Emeğinize sağlık
Rica ederim, hayırlı olsun :)

Sıradaki! :p

Up!

Up!

Up!

Up!

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
49
Teşekkür ederim
Teşekkür ederim.

vigilantemre

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,537
Çok yararlı bir konu gerçekten, ellerinize sağlık hocam. Sürekli aktif kalırsa güzel olur. Başa tutturulması lazım bu konunun.

Reaksiyon puanı
49
S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Hocam bu pc valorant lol en düşük ayarlarda oynatır mı
Oynatır oynatmasına da, sizin bütçeniz 3000 değil miydi? Eğer daha yüksekse yeniden toplayabilirim.

Reaksiyon puanı
49
Oynatır oynatmasına da, sizin bütçeniz 3000 değil miydi? Eğer daha yüksekse yeniden toplayabilirim.
Hocam ailemle konuştum falan laptop daha mantıklı dediler. Bende 3000e laptop yok dedim 4000-4500 arası bul al dediler bende bunu aldım. Amacım online ders YouTube en düşük ayarlarda valorant lol sadece bunlar da kasma yaşar mıyım?

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Hocam ailemle konuştum falan laptop daha mantıklı dediler. Bende 3000e laptop yok dedim 4000-4500 arası bul al dediler bende bunu aldım. Amacım online ders YouTube en düşük ayarlarda valorant lol sadece bunlar da kasma yaşar mıyım?
Hayırlı olsun o zaman :) Neden laptop daha mantıklı onu anlamadım. Özel bir nedeni var mı? Oynatır düşük ayarlarda. Keşke almadan önce bana sorsaydın, laptop tavsiyesi de yapardım.

Reaksiyon puanı
49
Hayırlı olsun o zaman :) Neden laptop daha mantıklı onu anlamadım. Özel bir nedeni var mı? Oynatır düşük ayarlarda. Keşke almadan önce bana sorsaydın, laptop tavsiyesi de yapardım.
Hocam üniversite okuyorum başka şehirde o yüzden. Max 4500dü verebileceğim fiyat bunu aldım aldıktan 2dk sonra bitti zaten. O fiyat aralığında genelde ryzen3 ve i3 var bu ram fazlalığı dolayısıyla mantıklı geldi.

Hocam ekran kartıyla alâkalı bir bilgi bulamadım amd radeon 530-540 ya da Vega 3 hangisi. Sizin bir bilginiz var mı? Ben mi gözümden kaçırıyorum anlamadım

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...