İkinci el/sıfır sistem topluyorum🖥️

Bu konuyu okuyanlar

EmreAladag32

Profesör
Çok yararlı bir konu gerçekten, ellerinize sağlık hocam. Sürekli aktif kalırsa güzel olur. Başa tutturulması lazım bu konunun.

Rchive

Profesör

Rchive

Profesör
Hocam ailemle konuştum falan laptop daha mantıklı dediler. Bende 3000e laptop yok dedim 4000-4500 arası bul al dediler bende bunu aldım. Amacım online ders YouTube en düşük ayarlarda valorant lol sadece bunlar da kasma yaşar mıyım?
Hayırlı olsun o zaman :) Neden laptop daha mantıklı onu anlamadım. Özel bir nedeni var mı? Oynatır düşük ayarlarda. Keşke almadan önce bana sorsaydın, laptop tavsiyesi de yapardım.

Hayırlı olsun o zaman :) Neden laptop daha mantıklı onu anlamadım. Özel bir nedeni var mı? Oynatır düşük ayarlarda. Keşke almadan önce bana sorsaydın, laptop tavsiyesi de yapardım.
Hocam üniversite okuyorum başka şehirde o yüzden. Max 4500dü verebileceğim fiyat bunu aldım aldıktan 2dk sonra bitti zaten. O fiyat aralığında genelde ryzen3 ve i3 var bu ram fazlalığı dolayısıyla mantıklı geldi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam ekran kartıyla alâkalı bir bilgi bulamadım amd radeon 530-540 ya da Vega 3 hangisi. Sizin bir bilginiz var mı? Ben mi gözümden kaçırıyorum anlamadım

Son düzenleme:

Percy

Öğrenci
hocam bana da maks 7k bütçe ile r5 3600 + rtx 2060 olan bir sistem önerebilir misin parça parça da olabilir

Rchive

Profesör
hocam bana da maks 7k bütçe ile r5 3600 + rtx 2060 olan bir sistem önerebilir misin parça parça da olabilir
Hayırlı olsun :) Toplam-_->>> 7,002 TL

Monitör:

1606572254035.png

Yarın toplarım hocam :)
Şu Laptopla Valorant, CS, Sabotaj ve Zula gibi oyunları oynatırmı ? (Orta ayarda) kaç fps verir ?

SDN Son Haberler

Son mesajlar