instagram fan sayfam ''sözde'' cinayet içeriği yüzünden ---instagram--- tarafından kaldırıldı!!

Bu konuyu okuyanlar

yerli06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
2800 takipçili fan hesabım instagram tarafından sözde cinayet içerikli olduğundan dolayı kapandı hesaba erişim sağlayamıyorum ne yapmam lazım!!????

6aylık bir hesap ne olur yardım edin...:pensive:

grand_master

Müdavim
Reaksiyon puanı
707
Ama çok fazla sayıda Harry Potter fan hesabı var ve atılan içeriklerde kan dahi yok
Harry potter filminde birisi ölüyor ve buda intihara teşvik ediyor instagram da bunun önüne geçmek için harry potter temalı hesapları banlıyor

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Harry potter filminde birisi ölüyor ve buda intihara teşvik ediyor instagram da bunun önüne geçmek için harry potter temalı hesapları banlıyor
İlk kez duyuyorum. Bence böyle olamaz o zaman hiçbir filmin fan sayfası olmaz.

SDN nin videosu var oradaki linkten desteğe ulaşın.

yerli06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Knk haklısın da bi ben mi varım Harry Potter filimleri çıktığı günden bu yana bir çok fan hesabı açıldı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Katılıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Katılıyorum

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
İnstagram'da şu an çok büyük sıkıntılar var. Çok kolay hesap kapatılabiliyor ve formlar çalışmıyor. Sende bu hataya kurban gitmişsin, yapacak bir şey yok. Tonlarca yöntemin birine denk gelmişsin. Kurtarma ihtimalin çok düşük.