USB Girişini zorlamak

Bu konuyu okuyanlar

Emri

Asistan
Reaksiyon puanı
95
Arkadaşlar bugün kasanın arka tarafında fare kablosunu ve klavye USB'sini çıkarıp takmıştım, sorunum düzelmişti. 1 tanesini düzgün takamadım çok hafif ittirdim ama olmadı. Sonradan düzgün bir şekilde oturdu. Zorlayınca bir şey olsaydı yanık kokusu alır mıydım?

Son düzenleme:

fortekno

Asistan
Reaksiyon puanı
189
Büyük ihtimalle almazdın çünkü usb potlarındaki elektrik gücü fazla değil, zaten zorlasan bile en fazla yerinden oynar veya pottaki teller zarar görür. yanık kokusu için kabloların kısa devre yapıp yanması falan gerekir.

Emri

Asistan
Reaksiyon puanı
95
Büyük ihtimalle almazdın çünkü usb potlarındaki elektrik gücü fazla değil, zaten zorlasan bile en fazla yerinden oynar veya pottaki teller zarar görür. yanık kokusu için kabloların kısa devre yapıp yanması falan gerekir.
Peki bir şey olmuş mudur? USB'ler çalışıyor.

fortekno

Asistan
Reaksiyon puanı
189
Eğer bariz bir sıkıntı yoksa ve çalışıyorsa sorun yoktur zaten azıcık zorlamayla bir şey olmaz ama yine de düzgün kullanın.

Emri

Asistan
Reaksiyon puanı
95
Eğer bariz bir sıkıntı yoksa ve çalışıyorsa sorun yoktur zaten azıcık zorlamayla bir şey olmaz ama yine de düzgün kullanın.
Çalışıyor sorunsuz bir şekilde hatta sorunumu çözdü eğer orası bozulsa çalışmaz mıydı ?

fortekno

Asistan
Reaksiyon puanı
189
Abartamayın, sadece biraz zorlamışsınız ne olabilir ki? ?

fortekno

Asistan
Reaksiyon puanı
189
Anakartınızı böyle basit nedenler bozmaz, kaldı ki usb portu da kolay kolay bozulmaz. Olayı fazla abarttığınızı düşünüyorum, böyle bir durumda bu kadar tedirgin olmanıza gerek yok. Teşekkürler.

Emri

Asistan
Reaksiyon puanı
95
Anakartınızı böyle basit nedenler bozmaz, kaldı ki usb portu da kolay kolay bozulmaz. Olayı fazla abarttığınızı düşünüyorum, böyle bir durumda bu kadar tedirgin olmanıza gerek yok. Teşekkürler.
Teşekkürler