Anakartımı nasıl yakabilirim?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Castaft

Doçent
Reaksiyon puanı
900
Normalde olsa vereceğim öneri kendi paranı biriktir al olurdu fakat ekonomimiz iyi olmadığı ve aşırı derecede vergi alındığı için giriş seviyesi bir bilgisayar 3000TL oldu. Monitörle beraber 3500TL civarı biriktirecek gücün var mı bilmiyorum. Varsa biriktirmeye başlamanı öneririm.

Ek olarak iş bulabilirsen çalışmanı da öneririm. Anakartı pert etmek istiyorsan da saçma sapan bir BIOS bulup onu anakartına update edersen muhtemelen anakart açılmayacak durumda olacaktır. Ama önermiyorum açıkçası hiç bulamayanlar da var çünkü.

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Arkadaşlar bu akşam yatmadan önce bir iğne ile anakarta hasar vermeyi düşünüyorum sizce nasıl fikir?
Şunu bil ki yüksek ihtimalle yenisini almayacaklar. Onun yerine ailende başka bir bilgisayar kullanıcısı varsa 1 günlüğüne takas edin. Halini anlayacaktır.

Tiffani

Asistan
Reaksiyon puanı
84
Kasayı ac bilgisayar çalışır halde iken RAM i sök ve tekrar tak. Anakart yanar.

mcciçoçuk

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
34
Şunu bil ki yüksek ihtimalle yenisini almayacaklar. Onun yerine ailende başka bir bilgisayar kullanıcısı varsa 1 günlüğüne takas edin. Halini anlayacaktır.
Ailemdeki tek bilgisayar kullanıcısı benim geniş ailede ise kuzenim var ama ailem kuzenimi dinlemez.

Reaksiyon puanı
1,338
Arkadaşlar bu akşam yatmadan önce bir iğne ile anakarta hasar vermeyi düşünüyorum sizce nasıl fikir?
Kardeş senin ilacın bende git babana anlat pc ye zarar vereceğini sonrada temizce dayağını ye resetlenirsin artık oyun oynarken rtx 3080 li gibi sanarsın pc yi

突厥汗國

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,236
Evde Camasır Leğenine Suyu Doldur Az ıcıne Omo da at Gerisini sen anladın..

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Ayıranı ben döverim yarına büyük dövüş var gibi :D
Mesut, Memati, Rıza Baba ve diğer güçlü ve kolay kolay ölmeyen dizi karakterleri de gelir.
Roma Lejyonu ile mızrak gönderiyorum. Daha çok hasar verirsin ana karta. ??
5.jpg

mcciçoçuk

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
34
İleride evlenirsen çocuğun senden böyle şey isterse onda görürüm seni. Para kolay kazanılmıyor. Kendin para kazanınca anlarsın bu işleri
Çocuğumun ihtiyaçlarını karşılayamıyor isem karşılamak için çaba gösteririm ama ailem çaba göstermiyor.

Airbus

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,002
Gerçekten hiç böyle düşünmemiştim. Değişik bir bakış açısı.
İyi anlamda mı değişik dediniz kötü anlamda mı anlayamadım fakat şu şekilde kısa bir özet geçeyim. Türkiyenin bu ülkelere yaptığı bu yardımlar aslında Ticaretin devam edebilmesi için yapılıyor. Somali gibi ülkelere ürün satan firmalarımız baya fazla. Bu ülkelerin batması bizim işimize hiç gelmez ayrıca birde akdeniz konusu var. Bu ülkeler Türkiyenin kendi ülkelerine askeri üs kurma iznini verdikleri an Akdenizdeki kontrolümüz artar. Buradaki askeri yoğunluğu iyi kontrol edebilirsek Yunanistanın Ege denizindeki yayılmacı politikasına askeri olarak daha sert bir şekilde karşı koyabiliriz. Kısacası biz onlara belki birkaç milyon dolar harcıyoruz ama karşılığında gelecek neslimize büyük bir yatırım yapmış oluyoruz. İleride yunanistanla yaşanabilecek bir deniz savaşında Akdeniz ve Akdenize bağlantı yolları kilit rol oynar. Çok basit detaylarıyla olay bu şekilde. Asgari ücretin artması teorisini de size matematiksel olarak ispatlayabilirim. Hem de bürokrat maaşlarını düşürmesini de içeren bir şekilde. Dediğim gibi çok basit bir matematikle hesaplanabilir.

İsimyok08

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,107
Reaksiyon puanı
1,338

KaTaRaN

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,517
Yenisi için ikna et ama beceremezsen tornavidayı al anakartı çiz. Veri yolları bozulunca o pc çöp olur zaten

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...