Multiplayer CS Oynamak

Bu konuyu okuyanlar

KamtariR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,697
Merhaba arkadaşlar.

Ben half-life ve Counter Strike oyunlarını internet kafede grupla oynayan nesildenim :) O zamanlar steam vs. yoktu tabi, varsa da bizim haberimiz yoktu.

Şimdi bizim o eski CS tayfası, yaşlar kemale gelmiş herkes çoluk çocuğa karışmış olsak da CS kapışalım dedik. Fakat herkes kendi evinde iken birbirimize karşı nasıl oynayabiliriz bilmiyoruz. :D Biz sadece oynamayı, ateş etmeyi, bıçak sallamayı, çatıya çıkıp kanaslarla kapışmayı biliyoruz.

Bu steam da bunu başarabiliyor muyuz? Herkes kendi evinden aynı oyuna bağlanabilmek mümkün mü? Veya farklı bir yol...

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Steamde mevcut kara cumada valve complate pack alarak hl cs dahil valve oyunlarina sahip olabilirsin. Suan fiyati indirimli 130 felan kara cumada 30 40 tl ye iner.
Veya sadece cs icin 18.5 tl ye satin alabilirsiniz.

Ucretsiz icin sitede yasak var ancak internette bulabilirsiniz. Ayni servera baglanir takilirsiniz. Tabi indireceginiz yere bagli olarak virus yemeniz muhtemel.

Onerim cs go'dur. prime hesap olmazsaniz spin (mevlana) aimbot gibi hilelere fenk gelirsiniz.
21 lvle kasmak zordur ancak sonrasinda prime olabilirsiniz.
Veya direk 77.5 tl karsiliginfa cs go prime alirsiniz.

Kucuk bir ekleme daha yapayim. Prime olduk diye hile azalmiyor. Ince ayar cekilmis aimbot ve wallhack denk gelebiliyor. Ancak prime olmamak eziyettir kanser olursunuz.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,968
Eski CS oyuncuları olarak bunu sevebilirsiniz.
Point Blank Türk

Baya online oynadım çeşitli hediyyeler veriliyor sürekli

KamtariR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,697
Steamde mevcut kara cumada valve complate pack alarak hl cs dahil valve oyunlarina sahip olabilirsin. Suan fiyati indirimli 130 felan kara cumada 30 40 tl ye iner.
Veya sadece cs icin 18.5 tl ye satin alabilirsiniz.

Ucretsiz icin sitede yasak var ancak internette bulabilirsiniz. Ayni servera baglanir takilirsiniz. Tabi indireceginiz yere bagli olarak virus yemeniz muhtemel.

Onerim cs go'dur. prime hesap olmazsaniz spin (mevlana) aimbot gibi hilelere fenk gelirsiniz.
21 lvle kasmak zordur ancak sonrasinda prime olabilirsiniz.
Veya direk 77.5 tl karsiliginfa cs go prime alirsiniz.

Kucuk bir ekleme daha yapayim. Prime olduk diye hile azalmiyor. Ince ayar cekilmis aimbot ve wallhack denk gelebiliyor. Ancak prime olmamak eziyettir kanser olursunuz.
Bu ücreti tek seferlik veriyoruz sanırım, değil mi?

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Eski CS oyuncuları olarak bunu sevebilirsiniz.
Point Blank Türk

Baya online oynadım çeşitli hediyyeler veriliyor sürekli
Silahlar kullanimli veya sureli olmasi cok kotuydu. Simfilerfe nasil bilmiyorumda retailleri olsun satilsa ben bile oynarim onu ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu ücreti tek seferlik veriyoruz sanırım, değil mi?
Evet. Hile kullanirsaniz vac destekli oyunlara oynama yasagi verilir. Sinirlenip
hile acmamanizi oneririm.
Parasi alinmis oyun kutuphaneye duser. Istediginizde istediginiz pc ye indirirsiniz veya kaldirirsiniz. Kutuphanesinde olmayan bir hesapla giris yaparsaniz oyun acilmaz

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,968
Silahlar kullanimli veya sureli olmasi cok kotuydu. Simfilerfe nasil bilmiyorumda retailleri olsun satilsa ben bile oynarim onu ?
Aman bir silahı ne kadar kullanacaz ki? :D

Oyun zaten bedava.
Zaman öldürmelik girip 5 el ateş edip çıkmak için güzel oyun. Esas olan geçirdiğimiz günün stresini silah sesleriyle atma.

Tırrrrr ta ta ta ta

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Aman bir silahı ne kadar kullanacaz ki? :D

Oyun zaten bedava.
Zaman öldürmelik girip 5 el ateş edip çıkmak için güzel oyun. Esas olan geçirdiğimiz günün stresini silah sesleriyle atma.

Tırrrrr ta ta ta ta
Baglaninca o oyunlar para yatirma hissi uyandiriyor bea ? ortaokulda warrocka 20 tl yatirmisligim oldu ?
Cs nin guzel yani skin sevdasi olusmazsa en ufak avantaji dezavantaji olmuyor ?
Tabi skinin olursa abi skin guzelmis abi skini verir misin gibi kardeslere maruz kalabiliyorsun ??

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,968
Baglaninca o oyunlar para yatirma hissi uyandiriyor bea ? ortaokulda warrocka 20 tl yatirmisligim oldu ?
Cs nin guzel yani skin sevdasi olusmazsa en ufak avantaji dezavantaji olmuyor ?
Tabi skinin olursa abi skin guzelmis abi skini verir misin gibi kardeslere maruz kalabiliyorsun ??
kimese skini verdin mi? :D ahahahah

Yanlış anlaşılma olmasın oyuna ait soru soruyom

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
kimese skini verdin mi? :D ahahahah

Yanlış anlaşılma olmasın oyuna ait soru soruyom
Arkadaşlarla kullanmalık takaslıyorduk ünivde ? Başkasına verirmiyim hiç :D
Tabi en son ben hepsini satıp nakite çevirdim.
NOT: 20 tl skin parası yatırıp geri kalanı oyun içinde kazandım ? 350 400 gibi nakit çekmiştim